Įkraunama...
Įkraunama...

"Herbalife"

QUOTE(kristianija @ 2015 10 17, 19:13)
As taip pat vartoju herbalife produktus, esu patenkinta, nes per 3 men -10 kg ir griestai tikrai visko nepajegiau laikytis, neatsispyriau ledams, arbuzui, aisku stipriai kontroliuojant maista svoris daug daugiau kristu, bet savijauta irgi pagerejo, neber daugelio negalavimu, pradejus vartoti produktus. Pati uzsisakineju juos sau i namus, vartoju daug produktu is sios kompanijos, mielai galiu pasidalinti patirtimi, pakonsultuoti ir padeti isigyti produktu.  4u.gif



Sveiki, Kristianija. Kadangi vartojate daug šios kompanijos produktų, norėčiau sužinoti, kiek efektyvūs yra TANG KUEI PLUS, bei SHIZANDRA PLUS papildai. Turiu kiaušidėje cistą. Vienas ginekologas patarė šiuos du papildus pavartoti 3 mėn. ir, anot jo, cista turėtų dingti. Kainuoja tikrai nemažai, efektyvumas kelia abejonių, bet ir operuotis nesinori. Žodžiu, man reikia dar vienos nuomonės smile.gif Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bure @ 2015 11 15, 12:42)
Sveiki, Kristianija. Kadangi vartojate daug šios kompanijos produktų, norėčiau sužinoti, kiek efektyvūs yra TANG KUEI PLUS, bei SHIZANDRA PLUS papildai. Turiu kiaušidėje cistą. Vienas ginekologas patarė šiuos du papildus pavartoti 3 mėn. ir, anot jo, cista turėtų dingti. Kainuoja tikrai nemažai, efektyvumas kelia abejonių, bet ir operuotis nesinori. Žodžiu, man reikia dar vienos nuomonės smile.gif Iš anksto dėkoju už atsakymą  4u.gif


Sveika kadangi mano patirtis ne keletas menesiu - o 18 metu - ramiai pasakysiu kad Tang Kuei Plius ir Shizandra yra ne medikamentai skirti gydyti tokius susirgimus kaip kiausidziu cistos. tad joks efektyvumas nera irodytas ir normalu kad kelia abejones jeigu ziurite butent gydymo tikslais.

reiktu ziureti kitu kampu.
cistos ir kiti dariniai rodo organizmo sutrikumus ir uzdegiminius procesus.
tad... gyvenimo budas, mityba tam daro didele itaka.

Tang kuei tai žolelės kurios stiprina jūsų imuninę endokrininę sistemą (panaršykite - kiniška šventagaršvė - kinų moteriškas dao, sudėtyje yra ir ramunėlių ir kt. ) , shizandra yra citrinvyčio pagrindu (taip pat galit panaršyti - rasite informacijos - kas kam ir kaip) tad taikant subalansuotą mitybą bei stiprinant imuninę sistemą jųs tikrai galite pasiekti teigiamų rezultatų. neužmirškite gerti pakankamai vandens, valgyti laiku, ilsėtis ir išsimiegoti minimum 7 val.

Atminkit papildai negydo! papildas yra skirtas papildyti mūsų skurdų racioną mitybos maistiniais elementais - o kai maitinsimes subalansuotai - organizmas pats spresis savo problemas.

tikiuosi atsakiau ! sėkmės! šaunuoliai medikai, kad rekomenduoja nes pabandyti tikrai verta ir tik nepavykus - daryti chirurgines intervencijas. bet tikrai pavyks!
Atsakyti
Sveikos,
pasiūlė pabandyti herbalife kursa svorio metimui. Visas rinkinukas (kokteilis, arbata, aloe kazkoks daiktas biggrin.gif) 170€ menesiui. Pasiskaičius internete matau kad kitos menesiui moka apie 100€. Kiek jums kainuoja? Nenoriu permoketi blush2.gif
Atsakyti
As perku tik kokteiliuku 2-3 bankes ir arbatos dideli... Neverta uzsisakyt ir siustis 1 bankes, nes siuntimo kaina is kosmoso doh.gif tai uzsiperku daugiau ir kad uztektu ilgesniam laikui...
Aloe nevartoju, nejauciu jam poreikio, svoris kritineja ir vien tik su kokteiliais ir arbatom drinks_cheers.gif
Atsakyti
Del ko yra trinami komentarai. Jei izvelgiat kazka blogo jame, tai prasau ispeti viesai ir parasyti, kas komentare blogai. Anksciau bent taip ir buvo. O kai trinami be jokio ispejimo, verciate manyti, kad tai yra daroma piktavaliskai ir neteisingai aggressive.gif
Atsakyti

 ! 
Pirki, parduoti maisto papildus forume draudžiama.
Atsakyti
QUOTE(Nerilė @ 2015 07 19, 11:45)
Pavartojus Herbalife dvi savaites prasidėjo klaiki alergija, kurią gydžiau pusę metų. Ir platintoja šio produkto buvo "tikra" platintoja-išmesi pro duris, įlips per langą. Oi, net prisiminti nenoriu...

Sveiki, gal galite parašyti, kokie alergijos požymiai ir kur jums pasireiškė po Herbalife vartojimo? Nes man išberta visa nugara, bet daktarai neranda priežasties. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Babunėlis @ 2016 11 27, 09:36)
Sveiki, gal galite parašyti, kokie alergijos požymiai ir kur jums pasireiškė po Herbalife vartojimo? Nes man išberta visa nugara, bet daktarai neranda priežasties. Ačiū


Sveiki, veidas, kūnas, rankos, kojos buvo išbertos didžiulėm raudonom niežtinčiom dėmėm. Atsirado po kelių savaičių, kai pradėjau vartoti Herbalife kokteilius ir dar kelis papildus papildus. Iš karto nustojau vartoti, nors rezultatas svorio metime buvo. Gydžiausi tepalais su hormonais apie pusę metų, nes daugiau niekas nepadėjo, o į darbą reikėjo eiti...Tarp kitko, prieš pusę metų įsiūlė platintoja Amwey indų ploviklį. Kitą dieną prasidėjo alergija veido odos, nors aš juk jo net negėriau:). Užteko pauostyti.
Atsakyti
Kaip galima paciai isigyti kokteiliu?
Atsakyti
QUOTE(daina_v @ 2017 01 22, 13:07)
Kaip galima paciai isigyti kokteiliu?

Is platintoju,arba tiesiai is ju puslapio.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2017 01 22, 19:39)
Is platintoju,arba tiesiai is ju puslapio.

Per koki puslapi? Nu nieko nerandu unsure.gif
Atsakyti
http://www.herbaonline.co.uk/
http://www.herbavida...aOnMaAmG38P8HAQ
Atsakyti