Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas - 12 tema, Statome PN

QUOTE(biesas66 @ 2012 04 06, 09:24)
Vat cia mes kardinaliai skiriames. Man asmeniskai  ypatingai svarbu kad sedint prie stalo ar t.t. nebutu jokiu pasaliniu kanilizacijos garsu. Aciu,pagyvenau kury laika,visalaik zinojau kada kaimynai i tulika eina doh.gif ,todel garso izoliacijai skiriu ypatinga demesi,del to ir pasirinkau  liktinius klojinius,juolab kad galutiniam varijante ju kaina susilygina su monolitine perdanga.

Niekuo mes nesiskiriame, prioritetai tie patys. "Svetainė" čia pagal ***, pagal mane ten "kambarys juodai dienai; svečių miegamasis" todėl valgant tikrai nesigirdės jokių garsų 4u.gif Kitą vertus specialiai paišlaidauta mėlynam plastikui.
Iš vis problema dirbtinė, iš piršto laužta. Jaučiu baigiam. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2012 04 06, 17:25)
As tai sunkiai isivaizduoju kaip sprestum pamatu klausima, beigi kaip susijungs stogas su siena. Pagal mane jau vien pamatai turetu but atskiri nesujungti. Idealiausiai manau butu kaip veikme tiesiog pristate karkasini garaza.

Del keraminiu plytu. Kaina irgi daugiau maziau visur vienoda grubiai 0.75lt uz plyta su atvezimu, pigiausiai radau 0.72 bet ten atvezimas ir iskrovimas gaunas reziume daugiau kaip 0.75lt. Primeciau taip grubiai apie 9000 plytu plius 100lt/m3 padejimas kaina saliginai nedidele.


Turi mintyje, kad pamatai ir namui, ir garažui - gręžtiniai. Namas, pvz., iš plytų ir visas vienodai putplasčiu apvilktas, o šalia prijungtas karkasinis garažas?

O aš prie kelias savaites skambinau dėl plytų. Tai Alytaus keramika ir Palemono keramika vieną plytą atidavinėjo už 0,60 Lt - čia greičiausiai be atvežimo. Sakė, kad ateina sezonas ir kils iki kiek nurodei.
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2012 04 06, 17:25)
Tarkim roku keramika pasirodo vien tik blokelius begamina. Ka manot ar apsistoti prie siu jai jau apsisprendziau del keraminiu ar verta atkreipt demesio ir i ne lietuviskas.


Rokų keramikos blokelius kažkas man išpeikė, sakė kad Latvių Lode kokybiškesni.
QUOTE
Kaina irgi daugiau maziau visur vienoda grubiai 0.75lt uz plyta su atvezimu, pigiausiai radau 0.72 bet ten atvezimas ir iskrovimas gaunas reziume daugiau kaip 0.75lt. Primeciau taip grubiai apie 9000 plytu plius 100lt/m3 padejimas kaina saliginai nedidele.


Manau galima surasti dar geresnę kainą. Nors šeip tai ant dienų kaina buvo pakelta.
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2012 04 06, 18:35)
O aš prie kelias savaites skambinau dėl plytų. Tai Alytaus keramika ir Palemono keramika vieną plytą atidavinėjo už 0,60 Lt - čia greičiausiai be atvežimo. Sakė, kad ateina sezonas ir kils iki kiek nurodei.


Nuo balandžio kainos plytų ir putplasčio užkeltos. Čia su kuo man teko susidurt.
Atsakyti
Dažnai kalbame apie šešėliavimą, beieškant sprendimo savai didžiajai vitrinai ir terasai pavyko surasti įdomų komfiguratorių. Kiekvienas žemėlapyje nurodęs savo namo padėtį gaus realų šešėlio judėjimą dienos metu, galės išsirinkti skirtingas konstrukcijas bei medžiagas. Šveicarų gamintojas, didelis pasirinkimas. Sėkmės dėliojant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 08 balandžio 2012 - 23:04
QUOTE(Vilienė @ 2012 04 08, 23:01)
Dažnai kalbame apie šešėliavimą, beieškant sprendimo savai didžiajai vitrinai ir terasai pavyko surasti įdomų komfiguratorių. Kiekvienas žemėlapyje nurodęs savo namo padėtį gaus realų šešėlio judėjimą dienos metu, galės išsirinkti skirtingas konstrukcijas bei medžiagas. Šveicarų gamintojas, didelis pasirinkimas. Sėkmės dėliojant 4u.gif


Su sketchupu visa tai galima pasidaryt gal net dar paprasciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2012 04 09, 10:40)
Su sketchupu visa tai galima pasidaryt gal net dar paprasciau smile.gif

Skirtumas tik tas, kad skečiupas produkto pagal konfiguraciją nepasiūlo biggrin.gif tenka pačiam kažką būrti biggrin.gif
Atsakyti
http://verslas.delfi...s.d?id=57883762
Atsakyti
Apie vidini rostverko siltinima. Sudvejojau del 10cm gal kas su skaiciavimais ishsklaidytu mano dvejones smile.gif

Visumoi pamatas pasikas nedaugiau kaip 30-40cm, zemiau eina 10cm xps ir sutankintas zvyras. Prie tokio gylio kiek saltis isalas gali eiti i sona po namu?


PS va progresas

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ble: 13 balandžio 2012 - 17:05
QUOTE(*** @ 2012 04 13, 16:56)
Apie vidini rostverko siltinima. Sudvejojau del 10cm gal kas su skaiciavimais ishsklaidytu mano dvejones smile.gif

Visumoi pamatas pasikas nedaugiau kaip 30-40cm, zemiau eina 10cm xps ir sutankintas zvyras. Prie tokio gylio kiek saltis isalas gali eiti i sona po namu?



Ženkliai teisingiau su įšalu kovoti iš išorės pakasant XPS lakštus arba taip, kaip rekomenduoja Kauno šilas (5 Nr.), arba kaip sijonėlį deda aplink plokščiuosius pamatus.

Taip apsisaugojus, nereikės spėlioti, kiek giliai įšalas gali palysti į šoną. Juk svarbų ne tik roostverką nuo įšalo apsaugoti, bet ir polius.

Aplink vidinį roostverka dėk tokį pat sluoksnį, kaip ir po roostverku dėjai, o aplink išorinę pusę -1.5-2 kartus storesnį sluoksnį.

Taip pat dėl išorinės pusės roostverko apšiltinimo sluoksnio storio nemaža įtaka daro ir aukščiau planuojamo fasado šiltinimo sluoksnio storis. Jis turėtų būti truputį storesnis už roostverko išorinio sluoksnio apšiltinimą, bet ne per daug ~5cm skirtumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 13 balandžio 2012 - 22:04
QUOTE(mintas @ 2012 04 13, 22:58)
Ženkliai teisingiau su įšalu kovoti iš išorės pakasant XPS lakštus arba taip, kaip rekomenduoja Kauno šilas (5 Nr.), arba kaip sijonėlį deda  aplink plokščiuosius pamatus.

Taip apsisaugojus, nereikės spėlioti, kiek giliai įšalas gali palysti į šoną. Juk svarbų ne tik roostverką nuo įšalo apsaugoti, bet ir polius.

Aplink vidinį roostverka dėk tokį pat sluoksnį, kaip ir po roostverku dėjai, o aplink išorinę pusę -1.5-2 kartus storesnį sluoksnį.

Taip pat dėl išorinės pusės roostverko apšiltinimo sluoksnio storio nemaža įtaka daro ir aukščiau planuojamo fasado šiltinimo sluoksnio storis. Jis turėtų būti truputį storesnis už roostverko išorinio sluoksnio apšiltinimą, bet ne per daug ~5cm skirtumas.



Kokia yra varza 10 cm XPS ?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti