Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Uksnė @ 2012 02 02, 12:47)
negana to, dar ir silpnų nervų :DDD

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tikrai taip-ir is vis,man gydytis reikia, nes temperatura kyla :DDDDDDD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 02 vasario 2012 - 12:50
Dar ne i tema (t.y. ne apie lakus), o apie klausimus-atsakymus sioje temutej.. Klause kazkas apie lempa, tai atsake ziuret kad butu 36 w ir SPAKAINA. O suprato kad kalba paie kazkoki spa, ir paklause kas do zveris spa lempoj, tai oi kaip linksma buvo doh.gif
Tai tas pats kas ir nagu specems prireiks masina remontuot o jos abejoju ar supranta kanors (o vyro nebus namuose). Buvo tokia situacija (dirbu tokioj vietoj) atveze moteriske masina, meistras paziurejo ir sako kelnes pasikeisk, ta kad pasiuto putotis saukt kad kvieskit direktoriu kaip cia kalba su zmonem, o tas jai poto ramiai, kad variklio kelnes biggrin.gif . Taip ir cia su tom lempom, lakais ir visais kitais pribumbasais. Man turbut paprasciau varikliai negu tie lakai lempos ir visi kiti velniai.
Siaip linksma temute pas jus cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baisa-pabaisa @ 2012 02 02, 13:00)
Dar ne i tema (t.y. ne apie lakus), o apie klausimus-atsakymus sioje temutej.. Klause kazkas apie lempa, tai atsake ziuret kad butu 36 w ir SPAKAINA. O suprato kad kalba paie kazkoki spa, ir paklause kas do zveris spa lempoj, tai oi kaip linksma buvo  doh.gif
Tai tas pats kas ir nagu specems prireiks masina remontuot o jos abejoju ar supranta kanors (o vyro nebus namuose). Buvo tokia situacija (dirbu tokioj vietoj) atveze moteriske masina, meistras paziurejo ir sako kelnes pasikeisk, ta kad pasiuto putotis saukt kad kvieskit direktoriu kaip cia kalba su zmonem, o tas jai poto ramiai, kad variklio kelnes biggrin.gif . Taip ir cia su tom lempom, lakais ir visais kitais pribumbasais. Man turbut paprasciau varikliai negu tie lakai lempos ir visi kiti velniai.
Siaip linksma temute pas jus cia  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif A mes cia i juokiames i pazliumbiam i pabumbam, uztai bent va juda kruta temos thumbup.gif Su kelnem - geras thumbup.gif thumbup.gif .Ai kaip sakoma kiekviens zmogus savo amato specas...va nesuprantu apie masinas- todel jos ir neperku i 100 metu nereik biggrin.gif Tai cia tas pats velnias ir tos pacios kelnes thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tesiant klausimu epocha biggrin.gif

pries baze tepam bonderi, kuris nuriebalina, paruosia nago plokstele, tai klausiu ar galima naudoti kitos firmos dezinfekuotoja-dehidratuotoja?

siaip bonderis skaitytusi panasiai kaip ir primeris, nes jisai, paruosia naga, kad sukibtu medziagos. O pardaveja sako, kad bonderis reikalingas nuriebinti naga, tai kaip cia is tikruju g.gif

atveskit mane i tiesos kelia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 02 vasario 2012 - 13:15
QUOTE(nila_ks @ 2012 02 02, 13:14)
Tesiant klausimu epocha  biggrin.gif

pries baze tepam bonderi, kuris nuriebalina, paruosia nago plokstele, tai klausiu ar galima naudoti kitos firmos dezinfekuotoja-dehidratuotoja?




Drasiai galima smile.gif
Papildyta:
OK o baigiant linksmaji pokalbi apie klausimus atsakymus teskim apie nagus biggrin.gif Kompensuoju uztershta eteri zadetais stebuklais biggrin.gif Estetinis vaizdas jau nekoks, bet lakas vietoje thumbup.gif
user posted image
daryta - 2011gruodzio 26-27 deinomis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 02 vasario 2012 - 13:18
Jolkuce tavo prašyta foto, paskutinėje gal tikriausia g.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Na o čia mano kolekcija ant saulutės mirksiukas.gif blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Na o čia mano dabartiniai , vakar daryti, ir pirmas blynas su štampukais blush2.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 02, 13:16)
Drasiai galima  smile.gif

karsta.gif gerai tada

aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 02, 13:19)
Jolkuce tavo prašyta foto, paskutinėje gal tikriausia  g.gif

user posted image



bigsmile.gif bigsmile.gif Blemberis, o ji daili wub.gif wub.gif irgi 3 sluoksniais lakuot geriau , ar 2 uztenka?Nu daba aishku palauksim 2 savaites to OPI, ziuresim ar bus kazkas panasasu i sita a ne..nes tada- as jos noresiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 02 vasario 2012 - 13:22
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 02, 13:18)
daryta - 2011gruodzio 26-27 deinomis bigsmile.gif

ohoho bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 02, 14:22)
bigsmile.gif  bigsmile.gif Blemberis, o ji daili  wub.gif  wub.gif irgi 3 sluoksniais lakuot geriau , ar 2 uztenka?Nu daba aishku palauksim 2 savaites to OPI, ziuresim ar bus kazkas panasasu i sita a ne..nes tada- as jos noresiu cool.gif



Nu daili daili wub.gif , bet pas mane kolkas ji sustojus, pavyzdžius lakuoju visada 2 sluoksniais, tai aš manu kad jos užtenka ir dviem nes ji tokia neišperšviečiamų
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 02, 13:19)
J
Na o čia mano dabartiniai , vakar daryti, ir pirmas blynas su štampukais blush2.gif  ax.gif


Mane sitas miksas vis gazdina biggrin.gif labai noreciau realiai pamatyt, gaila neturiu tos melynosios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 02, 14:18)
daryta - 2011gruodzio 26-27 deinomis bigsmile.gif



aga ir pas mane yra kelios klientės kaip aš vadinu "rekordininkės" išvaikšto ir po 1,5 mėn. doh.gif
Atsakyti