Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(sau_lu_te @ 2012 02 02, 20:49)
ne nu panos ir pripliurpet...
viska perskaiciau ir gal isgerkim kavos smile.gif

kinietiskui lakui jau dvi paros  lotuliukas.gif

Kokia kava ant nakties- a pabludot biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 02, 21:52)
Kokia kava ant nakties- a pabludot  biggrin.gif  biggrin.gif


tada piena lotuliukas.gif
Atsakyti
nu ir pliurpales jus... doh.gif kol viska perskaitau, tai ir miegoti laikas ateina... doh.gif

pritariu, kad ba ha lakai nieko nuostabaus... pati juos naudojau... laiko kaip ir baikes, bet jau nuemimas doh.gif schmoll.gif dabar laukiu gelishu kaip isganimo rolleyes.gif
tiesa, pakeiciau lempa ir topa... ax.gif dabar ziuresiu ar nenusiims blizgesys unsure.gif 4u.gif DEKUI VISOMS UZ PAGALBA IESKANT PROBLEMOS 4u.gif
Atsakyti
gal kuri is patirties gali pasakyti kodel sutrukineja gelinis lakas va taip blink.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Ieškau namie dirbančios ilgalaikį lakavimą darančios manikiūrininkės ax.gif Būtų idealu Riešėje, Santariškėse ar pan. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milk*: 02 vasario 2012 - 21:28
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 02, 21:19)
gal kuri is patirties gali pasakyti kodel sutrukineja gelinis lakas va taip  blink.gif
user posted image

tai gal kaip Jolkuce sake nuo salcio? g.gif niekada nera man taip buve g.gif kitas varijantas, gal kliente daug dirba su kompu ir nuo dauzymo i klaviatura taip pasidaro g.gif
Atsakyti
siandiena atejo viena kliente, visi naguciai sitaip suaizeje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 02, 21:19)
gal kuri is patirties gali pasakyti kodel sutrukineja gelinis lakas va taip  blink.gif

Nagas trukineja butent ten kur prasideda laisvasis nago krastas ane? Tai vat-trukineja nuo to, kad nagas lankstosi, o lakas juk tvirtesne medziaga ir nera tokia elastinga kaip kad nagas, uztat tas lakas ir trukineja. Daug kam taip buna pas ka nagai ploni. Su laku jie susitvirtina, bet gauna nagai vandens, suminksteja..lakas lieka kaip likes jis nereaguoja i jokius pokycius ir trukineja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarr @ 2012 02 02, 21:23)


na gelinius lakus.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 02, 22:46)
Nagas trukineja butent ten kur prasideda laisvasis nago krastas ane? Tai vat-trukineja nuo to, kad nagas lankstosi, o lakas juk tvirtesne medziaga ir nera tokia elastinga kaip kad nagas, uztat tas lakas ir trukineja. Daug kam taip buna pas ka nagai ploni. Su laku jie susitvirtina, bet gauna nagai vandens, suminksteja..lakas lieka kaip likes jis nereaguoja i jokius pokycius ir trukineja 4u.gif

nes pagalvojau, gal as cia ka netaip busiu padariusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 02, 22:07)
nes pagalvojau, gal as cia ka netaip busiu padariusi ax.gif

Ir mano vienai klijentei ta pati beda. Nagai ploni kaip popieriukai, bet auginasi ilgus ir vat nulakuoju ir po savaites viskas sutrukineja doh.gif
Atsakyti
Sveikos pliurpos 4u.gif

Neseni baigiau darbus, tai nuvaryta kaip barsukas jauciuos biggrin.gif doh.gif
del to luzinejimo ti labai keista buvo, kai siandien atejo kliente ir naturalus nagas lygiai taip pat susisluoksniaves... doh.gif tai kazi ar gelis laikys...
O pas mane siandien IF tomorrow never comes diena biggrin.gif
Tiesa kazkas sake, kad geriausia reklama tai pacios nagai biggrin.gif
Papildyta:
Beje, zvilgtelejau albumelin, tai Jolkuces ikeltose foto Just in case tomorrow never comes kitoks atsplvis gaunas blush2.gif Mano kazkaip blizgesnis atrodo, ar man jau visai kuku? biggrin.gif

user posted image
Atsakyti