Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

Keksiukų temą tvarko neryte , bet retokai užsuka , ir nieko čia nesiteisink , viskas ok ok.gif.

O pas moderatorę galima paprašyti , kad tą atsilikusią įkeltų į pirmąją žinutę , ir viskas bus gerai . smile.gif
Atsakyti
Jau parasiau laiskuti i greito reagavimo skyriu kad sutvarkytu ax.gif
O del receptuku iskelimo ilgai masciau ar reikia ar ne, nes antros temukas receptai ligtai neistraukti i pavirsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 29, 14:10)
bigsmile.gif aciu, kad pasidalinote svarbia info, bent jau man  biggrin.gif  25 nuolida cia su maxima kortele, ar paio ermitazo (nes tada dar 25 proc butu ir su maxima kortele ax.gif )

o atskiros, t.y po viena jos (nesulipintos? blush2.gif )

Su Maximos kortele turbut g.gif As jau pasipirkus is anksciau buvau,draugike db pirkos,nzn kaip mokejos mirksiukas.gif
Jo,jo-atskiros,nesulipintos-kiek nori tiek ir kepies thumbup.gif Nereikia jokiu popieriuku vienkartiniu,labai graziai iskrenta keksiukas is formeles thumbup.gif
--

O kas gali patart..Pvz kuom skiriasi kepimo milteliai nuo sodos?Kodel kituose receptuose jie abu?
Ka suteikia keksams pienas,grietine?..
Ka kiausinis "duoda" jiems?
Sviestas riebuma? g.gif
Nu neatskiriu skirtumu pvz dedama sviesta 50g ar 180g..Riebumas jauciasi vienodas..o sviesto skirtumas didelis gan g.gif
aciuks.gif
Atsakyti
Pavykoooooo thumbup.gif dejau tik maziau miltu ir viskas ,tikrai slapi ir laaabai skanus thumbup.gif suuuuper skanu thumbup.gif bandem puost slapia beze blush2.gif bet kita syk del savo vaiku jos nedesiu,nes labai saldu ax.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2012 01 30, 19:28)
P bandem puost slapia beze


blush2.gif o kaip ji daroma, is ko?
skaniai atrodo tiek daug keksiuku - noretusi 1 pries miega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 30, 22:44)
blush2.gif o kaip ji daroma, is ko?
skaniai atrodo tiek daug keksiuku - noretusi 1 pries miega  biggrin.gif

turiu issisaugojus mirksiukas.gif si kart man labai gerai jis gavos thumbup.gif dabar dar sausainukus is likucio kepu biggrin.gif

Kremas „Šlapia” beze
-4 kiaušinių baltymai
-1 stiklinė cukraus (250gr, aš dėjau 200gr)
-vanilinio cukraus truputį arba kitokio skonio esencijos ( aš nedėjau nieko)
-¼ arbatinio šaukštelio citrinos rūgšties
Gaminimas
Baltymus šiek tiek suplakti, sudėti cukrų, vaniliną ar kitus mėgstamus aromatus
Indą su šia mase statome ant puodo su verdančiu vandeniu, bet kad indas nesiektų vandens paviršiaus (aš taip dariau) ir plakame apie 10-15 min ( man užteko apie 10 min). Paplakus kokias 5 minutes, sudedame citrinos rūgštį. (Manau, kad galima ir pabaigoje įdėti, tada galima pasireguliuoti kremo skonį). Kada beveik visas kremas apkimba mikserio šluoteles, indą nuimame nuo garų vonelės ir dar paplakame apie 3 – 5 minutes (kremą sunku nukratyti nuo mikserio šluotelių, kremas turi būti tokios konsistencijos, kad blizgėtų ir būtų panašus į sviestinį). Kremas paruoštas, galima dažyti ir puošti (kremas dar šiltas). Jeigu reikalinga ne viena spalva, dalinti į kiek reikia dalių, įdėti dažus (jeigu sausi dažai, praskiesti šlakeliu citrinos sulčių) ir nedideliu greičiu išplakti.Tortas buvo apteptas plikytu sviestiniu kremu.
Mano pastebėjimai, kremu puoštą tortą laikiau šaldytuve, tai ant kremo paviršiaus tik vos vos užsidėjo tokia plutelė. Kremas skanus, saldžiarūgštis. Jeigu liko kremas, galima iškepti beze sausainukų.
Atsakyti
Gal kas pasakys gera skanu receptuka su kondencuotu pienu? nu per tiek receptu dabar isirinkti ji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2012 01 31, 11:11)
kai turėsiu laiko, pabaigsiu 3 temos surinkti  ax.gif

vakar 3 temos surinkau, jau ikelti i 1 zinute yra ax.gif mirksiukas.gif

guziuk, cia tie adrijos su varske-slyvom keksiukai pas tave? as ir labai noriu dregnu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 01 31, 11:33)
vakar 3 temos surinkau, jau ikelti i 1 zinute yra  ax.gif  mirksiukas.gif

guziuk, cia tie adrijos su varske-slyvom keksiukai pas tave? as ir labai noriu dregnu  blush2.gif

tikrai taip ir tikrai jie slapoki tokie,nu laabai skanus ir tikrai su slyvom kazkas naujo,bent jau man thumbup.gif

Man vat dar idomu ka duoda iskart auksta temperatura orkaites keksiukams? kazi kas butu jei as kepciau bent 10 laipsniu zemesnej ir ilgiau? ar jie neiskiltu,gal tas karstis duoda tai kad jie iskart iskyla,purus buna? nu siaip idomu,nes kartais is tos baimes kad neiskeps norisi ilgiau kept ant zemesnes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2012 01 31, 11:57)
tikrai taip ir tikrai jie slapoki tokie,nu laabai skanus ir tikrai su slyvom kazkas naujo,bent jau man thumbup.gif

Man vat dar idomu ka duoda iskart auksta temperatura orkaites keksiukams? kazi kas butu jei as kepciau bent 10 laipsniu zemesnej ir ilgiau? ar jie neiskiltu,gal tas karstis duoda tai kad jie iskart iskyla,purus buna? nu siaip idomu,nes kartais is tos baimes kad neiskeps norisi ilgiau kept ant zemesnes biggrin.gif

Aisku, tada ir as kepsiu thumbup.gif

Gal duoda tai, kad prie aukstos teperaturos virsus uzkepa greitai, o paskiau pradeda kepti ir vidus, tai teslai puciantys nebelieka vietos ir keksiukas sprogsta g.gif O kaip zinia geras keksas turi buti sproges, tai gal todel taip!?? rolleyes.gif Na as cia kaip inziniere ismasciau, nes nesu labai patyrusi keksiukiu kepeja mastau.gif hihihi.gif

Bliamba, tik dabar apsiziurejau, kad praleidau ikelti tuos varskinius-slyvinius adrijos keksiukus i temos sarasa doh.gif Pamaciau jos zinute temoje su paryskintu pavadinimu ir pamaniau, kad ji pati receptuka ikele, ot velnias doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Guziukas-kur pirkot keksiukine tokia faina? bigsmile.gif
Atsakyti
Siunciaus is www.amazon.uk ten ju pilna ir kainos neblogos mirksiukas.gif
Atsakyti