Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(likta @ 2012 03 14, 12:31)
Visi keksai ir keksiukai kitą dieną mažiau  ar daugiau sukietėja.Bent aš, kiek kepiau nebuvo kitą dieną tokie kaip ką tik iškepti

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ną gerai, merginos, tada kaip man elgtis jei į darbą reikia padaryti 50 keksiuku ir visus papuošti kremais g.gif
Iškepti, nupjauti galvutes, sulieti, užtepti kokio sviestinio kremuko (pvz. sviestas + kondensuotas pienas) ir užspausti kremo ( maskarponės, pfiladelfia, šl. beze ar. kt.) Per naktį laikyti visus šaldytuve g.gif Ar viska parašiau gerai ar ką nors praleidau g.gif Nes bijau, kad padarysiu ka nors ne taip ir gausis visiškas fiasko, o tai jau būtų blogai smile.gif O kaip transportuoti?
O gal apskritai nesinervinti ir tortus daryti?
Atsakyti
Aš niekada nelaistau keksiukų ir nevisada nupjaunu viršų, yra keksiukų receptų, kurie iškepa su labai maža kuprele, bezė galima dėti ir tiesiai ant keksiukų viršaus, jeigu jie nėra drėgni. Kitais kremais taip pat galima tiesiai ant keksiukų. Nematau reikalo aptepti sviestiniu kremu. Jeigu dėtumėte mastiką, tada reikia tepti sviestiniu kremu ar pertrintu karštu abrikosų džemu tam, kad priliptų mastika. Transportavimui aš turiu dėžutes nuo sausainių, jos nėra aukštos, galima sudėti vieną ant kitos.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2012 03 14, 15:22)
Ną gerai, merginos,  tada kaip man elgtis jei į darbą reikia padaryti 50 keksiuku ir visus papuošti  kremais  g.gif 
Iškepti, nupjauti galvutes, sulieti, užtepti kokio sviestinio kremuko (pvz. sviestas +  kondensuotas pienas) ir užspausti kremo ( maskarponės, pfiladelfia, šl. beze ar. kt.) Per naktį laikyti visus šaldytuve  g.gif  Ar viska parašiau gerai ar ką nors praleidau  g.gif Nes bijau, kad padarysiu ka nors ne taip ir gausis visiškas fiasko, o tai jau būtų blogai  smile.gif O kaip transportuoti?
O gal apskritai nesinervinti ir tortus daryti?

laba
transportavimui turiu spec.dėžę 3 aukštais susideda keksiukai - 18 vnt.
Atsakyti
O štai ir mano pirmieji bandymai

user posted image

Citrininiai keksiukai puošti "šlapia" beze, papuošimai iš gėlių masės

Dėžutėje esantys jau iškeliavo į darželį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2012 03 15, 18:13)
Negaliu patiketi, kaip imanoma taip padaryti  blink.gif  blink.gif  blink.gif Pasaka!!!!  4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,keksiuku kepejeles 4u.gif biggrin.gif Nuostabus jusu keksiukai ...
Bandau ir as tobuleti sitame reikale, aisku kai pasiziurejau kokius zmones sedevrus padaro tai man su savais sleptis norisi lotuliukas.gif ale nieko patobulesiu ir as biggrin.gif Kepiau sokoladinius keksiukus vienus puosiau maskarpones kremu kitus sokolado glaistu.
Atsakyti
Musu seimai labai patiko kondensuoto pieno keksas, Is Neringos blogo. Na visi tikrai suzaveti likom, net i keksa nepanasu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chantel @ 2012 03 18, 08:45)
Bandau ir as tobuleti sitame reikale


šaunūs keksiukai mirksiukas.gif

Žiūriu gėlytės pas visas vienodos, kur tokias formeles perkate? Gal yra kur Vilniuje gyvai pirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 03 19, 19:14)
šaunūs keksiukai  mirksiukas.gif

Žiūriu gėlytės pas visas vienodos, kur tokias formeles perkate? Gal yra kur Vilniuje gyvai pirkti?  4u.gif


Parduotuveje Scilis, tikrai rasi. paziurinek ju puslapi, buvau ten, tai visko pilna.
Atsakyti
QUOTE(Chantel @ 2012 03 19, 19:51)
Parduotuveje Scilis, tikrai rasi. paziurinek ju puslapi, buvau ten, tai visko pilna.

Ačiū, ir aš jų labai seniai ieškojau 4u.gif
Atsakyti
sveikos ,bandziau siandien kepti keksa ,ir mano tas bandymas nepavyko ,atrodo ir tokioj kokioj rasyta temperaturoj kepiau bet vidurys gavosi neiskepes ir dar negana to sukrito ,is virsaus taip graziai atrode smile.gif gal turit kokiu minciu kur galejau suklysti ? blush2.gif
Atsakyti