Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

ačiū
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 03, 14:12)
Stai kas gavosi smile.gif

Is viso buvo 18vnt.

user posted image


thumbup.gif svarbu skanu mirksiukas.gif
QUOTE(likta @ 2012 02 03, 14:33)
rugiagele, kokie fainuoliai, o visus vakar sutvarkėte, ar ir šiai dienai liko  ax.gif Įdomu kaip šiandien keksiukų skonis, nes kepiniai su varške kitą dieną turi tokį kaip guminiškumą, na nemoku paaiškinti, bet kitokio skonio, sakyčiau pradeda jaustis varškė, o gal @adrijai buvo pasilikus kitai dienai ir ką nors pakomentuos

3 dienas tai tikrai likesi puikiai,dar ir dabar vienas stovi,nes viena is mergyciu,su savo parasyta raide,vis laiko,nei pati valgo,nei kitam duoda doh.gif jauciu siandien suvalgys lotuliukas.gif
Atsakyti
Išbandžiau ir aš šį receptuką, mano skoniui iš 10 būtų 8, šilti tai labai geručiai, o jau va kitą dieną man jau norėtųsi trapesnių, bet čia skonio reikalas lotuliukas.gif
user posted image
Gavosi 12 vnt. 4 rūšių: su džiovintomis slyvomis, spanguolėmis, šokoladiniais karameliniais saldainiais ir kaip ne keista su kokosu duodu pirmąją vietą, nors jo šiaip nemėgstu, bet čia širdis jautė, kad labai tiktų 4u.gif

Dėkoju visoms kepėjėlėms už receptus ir patarimus, tikrai galima daug ko iš Jūsų pasimokyti 4u.gif
Atsakyti
O va šitie mano skoniui buvo tobuli net ir kitą dieną (į tą pyragao gabaliuką nekreipkit dėmesio, kažkaip tik tokią nuotrauką padariau blush2.gif )
user posted image
Receptas
http://aguonele.blog...vos-keksas.html
Atsakyti
aguoneles marmulinis keksas superinis, teko ir man isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2012 02 03, 17:18)
aguoneles marmulinis keksas superinis, teko ir man isbandyti  thumbup.gif


O kuo ypatingas tas keksas? blush2.gif Man kazkodel jis neatrodo skaniai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2012 02 03, 19:52)
O kuo ypatingas tas keksas?  blush2.gif Man kazkodel jis neatrodo skaniai  blush2.gif

dregnas, kartu ir purus, tas kavinis sluoksnis labai dera su baltu, zodziu vertas pabandyti thumbup.gif as kepiau keksa, kaip su keksiukais nzn, gal sausesni siek tiek gaunasi, nors manau jei neperkepsi bus tokie patys kanus kaip ir keksas rolleyes.gif
Atsakyti
Einu bandyt keksiukus is jo padaryt bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2012 02 03, 20:44)
Einu bandyt keksiukus is jo padaryt bigsmile.gif  thumbup.gif

idomu ar patiks bigsmile.gif
Atsakyti
Siap graziai iskilo,minkstuciai,kvepia labai,tik karsti dar lotuliukas.gif kepiau tik 30 min,bijojau perkept,nes jau laaabai parudavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir vėl marmurinis keksas trasoje thumbup.gif Keksiukus tai maximum reikia 20-25 min kepti, kitaip gali išdžiūti blush2.gif Pati praeitą savaitę irgi kepiau mirksiukas.gif

Akvablue o pas tave viskas kaip skaniai iškepę wub.gif Jamčiau visko po daaaaug dabar smile.gif
Atsakyti
Niu va,skanu,minksta,nesausa,bet kita syk kepsiu koki 20 min,vietoj 30 biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti