Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

user posted image

Noriu paklausti kaip padidinti parduodamų daiktų skaičių.

Šiuo metu You can sell up to 10 items or up to US $500.00 per month, whichever comes first.

Request higher selling limits suvedu viską teisingai vistiek išmeta The information you entered does not match our records. If you moved or changed your phone number recently, try using the phone number or ZIP code on file with us at eBay.

Feedbackų 232, visi teigiami. Buvo 3 case, visi uždaryti.
Atsakyti
labas rytas.
zinu kad milijona kartu apie tai kalbeta, bet gal kas pasikeite:) blush2.gif isiunciau preke i airija treciadieni vakare apie 5.
pirkejas jau eina is proto, kur jo ta preke doh.gif
sakiau, kad minimum 7dienos turi praeiti, o is man vel raso
I just checked wz my Post Depot here but they r not able to track it without d second Tracking No provided by Royal Mail when received d parcel frm Lithuania Post. So have u got the 2nd Tracking No frm Lithuania Post? So I can follw-up wz Royal Mail.

oks dar royal mail?smile.gif))))

viska jam is pradziu surasiau, kad siunciu is lt registruotu, pirmenybiniu, zodziu nebezinau ka vel rasyt! kaip man cia zmogeli nuraminti..

mes vis dar siuntini tik lietuvoje galim sekt? http://www.track-trace.com/post cia ivedus raso: The item sent from the office of exchange of origin country to the destination country. (27diena) manau siandien ryt siuntinys jau turi pasiekti belfast"a?
tokio ikyraus pirkejo dar neturejau, po kelias zin. per diena.. ar gali airis susekt mano siunta airijoje?
Papildyta:
QUOTE(Auksuole @ 2012 01 30, 21:15)
Noriu paklausti kaip padidinti parduodamų daiktų skaičių.

Šiuo metu You can sell up to 10 items or up to US $500.00 per month, whichever comes first.

Request higher selling limits suvedu viską teisingai vistiek išmeta The information you entered does not match our records. If you moved or changed your phone number recently, try using the phone number or ZIP code on file with us at eBay.

Feedbackų 232, visi teigiami. Buvo 3 case, visi uždaryti.

laba,
bandziau uzsiregistruoti puske amerikietiskame ebay.tai jie nr veikiancio paparase. adreso taip pat reikalavo patvirtinto paypal. registracija galejom pabaigti po kokiu 4 ha, kai gavome zinute. y drauges telefona gyvenancios jav doh.gif doh.gif doh.gif
atidziai perziurekite savo numerius bei pasto kodus, ir ar adresaj jusu atitinka su paypal registruotais. sioje zinuteje, raso, kad info kuria jus suvedate neattinka su ju turima info. jeigu persikelete ar pakeitete nr, pakeiskite ir zip bei tel .nr.

gal bus merginu susidurusiu su sia problema asmeniskai. tai patars aiskiai, bet aisku, kad si zinute su jusu feedbaku cia nesusijusi. yra problemu su duomenimis kuriuos jus suvedinejate.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rraassyte: 01 vasario 2012 - 08:37
Sveikos,
kaip padaryti tokią prekės modelio parinktį kaip čia: http://img207.images...20201103408.png
Bus parduodamos auto detalės kurios yra skirtingų pusių, reikia padaryti "left/right" parinktį.
nuoroda: http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2649
Ačiū
Atsakyti
Pirma karta bandžiau parduoti,idejau skelbima ir užmiršau nustatyti Buy Now,taigi vyko aukcionas,matau kad stato,aš ištryniau skelbima.Dabar matau,kad kažkas laimejo ir laukia mano patvirtinimo.Bet suma tik 9$,negaliu parduoti už tokia maža suma blink.gif Ka dabar daryti?Rašiau pirkejai,kad atšauktu pirkima,nes isivele klaida,bet ji rašo,kad laukia siuntinio.Vai,tai ikliuvau...
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2012 01 30, 21:15)
Noriu paklausti kaip padidinti parduodamų daiktų skaičių.

Šiuo metu You can sell up to 10 items or up to US $500.00 per month, whichever comes first.

Request higher selling limits suvedu viską teisingai vistiek išmeta The information you entered does not match our records. If you moved or changed your phone number recently, try using the phone number or ZIP code on file with us at eBay.

Feedbackų 232, visi teigiami. Buvo 3 case, visi uždaryti.


O dashbordo gali rezultatai?
Ir, gali buti, kad pasiekiat limita, leidziama privatiems pardavejams, reikia registruotis biznio pardaveju.

QUOTE(Indrijana @ 2012 02 01, 12:15)
Sveikos,
kaip padaryti tokią prekės modelio parinktį kaip čia: http://img207.images...20201103408.png
Bus parduodamos auto detalės kurios yra skirtingų pusių, reikia padaryti "left/right" parinktį.
nuoroda: http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2649
Ačiū


Tik parduotuvems tai leidziama 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(barboraite @ 2012 02 02, 14:55)
Pirma karta bandžiau parduoti,idejau skelbima ir užmiršau nustatyti Buy Now,taigi vyko aukcionas,matau kad stato,aš ištryniau skelbima.Dabar matau,kad kažkas laimejo ir laukia mano patvirtinimo.Bet suma tik 9$,negaliu parduoti už tokia maža suma blink.gif Ka dabar daryti?Rašiau pirkejai,kad atšauktu pirkima,nes isivele klaida,bet ji rašo,kad laukia siuntinio.Vai,tai ikliuvau...


Ups... tikekites pirkejo geranoriskumo, arba pasiruoskit neigiamam feedbackui 4u.gif

Atsakyti
Iskilo ir man klausimukas: kaip apmoketi per paypal uz ebay paslaugas? visur ziurinejau, bandziau tiesiogiai, kad nuskaitytu ebay, bet jie to negali padaryti, nes raso, kad paypal prisiima atsiskaitymus euro arba doleriu, o ebay praso svaro - kaip pasikeisti valiuta apmokant?
Atsakyti
QUOTE(Itane @ 2012 02 02, 16:53)
Iskilo ir man klausimukas: kaip apmoketi per paypal uz ebay paslaugas? visur ziurinejau, bandziau tiesiogiai, kad nuskaitytu ebay, bet jie to negali padaryti, nes raso, kad paypal prisiima atsiskaitymus euro arba doleriu, o ebay praso svaro - kaip pasikeisti valiuta apmokant?


Paypale isiveskit valiuta - svarus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 02 02, 15:37)
O dashbordo gali rezultatai?
Ir, gali buti, kad pasiekiat limita, leidziama privatiems pardavejams, reikia registruotis biznio pardaveju.

Tai kad pardavus esu kokius 5 daiktus biggrin.gif
Atsakyti
Nu nesigaudau visai,jei parašau Buy now,kodel dar vyksta aukcionas?Aš galvojau,kad butent už ta kaina kokia aš noriu, perka g.gif Bet matau vyksta statymas,kaip padaryti,kad tik ta fiksuota suma butu.Gal tiksliai paklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 02 02, 22:36)
Nu nesigaudau visai,jei parašau Buy now,kodel dar vyksta aukcionas?Aš galvojau,kad butent už ta kaina kokia aš noriu, perka g.gif Bet matau vyksta statymas,kaip padaryti,kad tik ta fiksuota suma butu.Gal tiksliai paklausiau blush2.gif

Tai kad nustatote kainą pasirinkite fixed price. Ir prieš paskelbiant visada peržiūrėkite ar viskas teisingai užpildyta

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2012 02 02, 23:44)
Tai kad nustatote kainą pasirinkite fixed price. Ir prieš paskelbiant visada peržiūrėkite ar viskas teisingai užpildyta

user posted image

user posted image

Nu,geras unsure.gif Bet pas mane nerodo tokio Fixed price.Rodo tik aukciona ir buuy now.Nu,ner ko kišt nosies,reikia išsiaiškinti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 02 03, 00:29)
Nu,geras unsure.gif Bet pas mane nerodo tokio Fixed price.Rodo tik aukciona ir buuy now.Nu,ner ko kišt nosies,reikia išsiaiškinti tongue.gif

Nezinau gal skiriasi ebay, nes as ebay.co.uk pardavineju smile.gif
Atsakyti