Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

gal zinot kiek laikoma atidaryta byla neapmoketai prekei? Nes jau sausio 21d. atidariau, bet nieko nevyksta g.gif
Atsakyti
mergaites patarkit, pirkau ebejuj pudra ir gavau visiskai subaladota sad.gif
parasiau feedbake, kad sugadinta preke gavau. Gal sakau reiktu i ta ebay buyer protection parasyt, ar cia tokia loterija ir kokia gavau tokiagavau, pardavejas neatsako ir palikt viska ramybej sad.gif Supakuota buvo lyg ir normaliai i burbulini celofana.
Atsakyti
Koki siuntimo mokesti rasom parduodami prekes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2012 02 03, 11:57)
Koki siuntimo mokesti rasom parduodami prekes? g.gif

beveik visad maximalu leidziama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2012 02 03, 16:16)
beveik visad maximalu leidziama ax.gif

4gbp? smile.gif
Atsakyti
sveikutes ax.gif
ar tikrai sitos prekytes siuntimas nemokamas? g.gif svarais kainyte 4,42? g.gif
prireike sunukui sito daikto doh.gif doh.gif ,,,,, bijau as su nemokamais siuntimais blush2.gif buvau nusvilusi doh.gif
http://www.ebay.co.u...#ht_3834wt_1265
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2012 02 03, 15:57)

ziurint kokia kategorija ir 4 ir 6,50.
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 02 03, 18:56)
sveikutes ax.gif
ar tikrai sitos prekytes siuntimas nemokamas?  g.gif  svarais kainyte  4,42? g.gif
prireike sunukui sito daikto  doh.gif  doh.gif ,,,,, bijau  as su nemokamais siuntimais  blush2.gif  buvau nusvilusi  doh.gif
http://www.ebay.co.u...#ht_3834wt_1265

nemokamas
Atsakyti
sweikos panos.
gal kuri gyvena airijoje ir zino, kas pristato airijoje registruotus siuntinius is lietuvos?aciu
Atsakyti
QUOTE(rraassyte @ 2012 02 04, 17:18)
sweikos panos.
gal kuri gyvena airijoje ir zino, kas pristato airijoje registruotus siuntinius is lietuvos?aciu

del airijos tai nezinau, bet uk man pristate parcel force. jie su royal mail kartu dirba man rodos.
Atsakyti
aciu
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2012 02 02, 18:05)
Tai kad pardavus esu kokius 5 daiktus biggrin.gif


Tai, gal dashboard'as kliuna g.gif

QUOTE(perlixike @ 2012 02 03, 10:50)
gal zinot kiek laikoma atidaryta byla neapmoketai prekei? Nes jau sausio 21d. atidariau, bet nieko nevyksta g.gif


Po 4 dienu gali uzdaryti, tada pirkejas netenka teises palikti neigiama feedbacka.
Ir visada taip, jei per 4 dienas po atidarymo, apmokejimo nera, uzdaryk ir vsio.

QUOTE(sasiska @ 2012 02 03, 12:37)
mergaites patarkit, pirkau ebejuj pudra ir gavau visiskai subaladota sad.gif
parasiau feedbake, kad sugadinta preke gavau. Gal sakau reiktu i ta ebay buyer protection parasyt, ar cia tokia loterija ir kokia gavau tokiagavau, pardavejas neatsako ir palikt viska ramybej sad.gif Supakuota buvo lyg ir normaliai i burbulini celofana.


Pries paliekant feedback'a reikejo pardavejui parasyt.
Dabar, jei as buciau pardavejas, is principo nieko nebedaryciau.

QUOTE(rraassyte @ 2012 02 04, 18:18)
sweikos panos.
gal kuri gyvena airijoje ir zino, kas pristato airijoje registruotus siuntinius is lietuvos?aciu


Iki 2kg pastas, virs 2kg Parcel force.
Bet, pirmiausiai registruotas siuntinys negali priklausyti vienai kompanijai. Suzinokit kokia kurjeriu kompanija mirksiukas.gif
Atsakyti