Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba

Gal yra Vilniečių mamų gyvenančių netoli Pašilaičių? Norėčiau sportbačius atiduoti vyduj apie 19 cm. Rudi. bet labiau mergaitiški 4u.gif
Atsakyti
Turiu apie 10 pakelius greito paruosimo makaronus is Maisto banko
Jeigu kas megsta juos, galiu atiduoti .
Vilnius.
Atsakyti
Jaunai vienisai mamytei su vaikuciu reikalinga labai parama. Gal kas turit sena televizoriu ar kompiuteri
Atsakyti
QUOTE(katatute @ 2013 07 29, 23:59)
Jaunai vienisai mamytei su vaikuciu reikalinga labai parama. Gal kas turit sena televizoriu ar kompiuteri

O kokiame mieste? Pakutuvėnų k. (Plungės r.) turime net 2 atiduodamus mažus televizoriukus. Veikia. Bet reikia patiems pasiimti.
Atsakyti
Kartosiuosi, bet nieks nepasiima. rezervuoja ir dingsta doh.gif

Dovanoju rūbelius mergytei maždaug 122cm ūgio. Yra keletas ir mažesnių. Avalynė irgi skirtingo dydžio.
Čia keletas:

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
Kaunas,A.Šančiai. Pasiimti patiems, nes transporto neturim.. blush2.gif
Atsakyti
Dovanoju 190vnt. NAUDOTŲ plastikinių kamuoliukų. Daugiau spalvų negu nuorodoje
Naudoti lauke 2metus. Pablukę. 5-7cm.
Pasiimti Vilniuje. Temos neseku. į AŽ 4u.gif
http://kaunascity.ol...s-iid-115696596...
Atsakyti
QUOTE(reset @ 2013 09 04, 18:29)
Dovanoju 190vnt. NAUDOTŲ plastikinių kamuoliukų. Daugiau spalvų negu nuorodoje
Naudoti lauke 2metus. Pablukę. 5-7cm.
Pasiimti Vilniuje. Temos neseku. į AŽ 4u.gif
http://kaunascity.ol...s-iid-115696596...

PADOVANOTA 4u.gif
Atsakyti
DOVANOJU Vilniuje.
Paspiriama mašina. Puikiai tiks važiuoti, yra atidaroma bagažinė daiktams. Nusilupę lipdukai, klaksonas neveikia, prie vairo įtrūkę. Rašti AŽ. Pasiimti patiems.
user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytes. Labai reikia jusu pagalbos. Siandien nakti mano draugei gime neisnesiotas leliukas. Ji labai prastai gyvena, kudikeliui turejo tik pirmus drabuzelius, kuriuos pati jai atidaviau. Gal atsirastu gera seima, kuri galetu padovanoti siam kudikeliui lovyte ir ciuzinuka... kad ir prastos bukles... ? Mazylis gris namo ir netures kur miegoti. Labai prasau jusu pagalbos..
Papildyta:
Sveikos mamytes. Labai reikia jusu pagalbos. Siandien nakti mano draugei gime neisnesiotas leliukas. Ji labai prastai gyvena, kudikeliui turejo tik pirmus drabuzelius, kuriuos pati jai atidaviau. Gal atsirastu gera seima, kuri galetu padovanoti siam kudikeliui lovyte ir ciuzinuka... kad ir prastos bukles... ? Mazylis gris namo ir netures kur miegoti. Labai prasau jusu pagalbos..
Atsakyti
QUOTE(agnytyte @ 2012 03 05, 11:21)
Sveikos mamytes,
gal kuriai besilaukianciai reiktu ciuzinuko i vaikiska lovyte? ciuzinukas naudotas bet tvarkingas (dvieju pusiu - kokosu ir grikiu lukstu)? esu is Kauno:)
dar prideciau vaikiska kaldryte naudota bet geros bukles:)

Mano draugei labai reiktu.
Atsakyti
labai ieškau berniukui 2m. drabuželių, labai reikia striukės žiemai, Vilnius
Atsakyti
Atiduodu vystymo lenta ,vienoje pyseje suplysusi cirata,bet naudojimui tai netrukdo. Gal kas turi batu ziemai mergaitei 33-34 ismiera,kepure silta,koki sarafana ar siaip rubu 7 metu mergaitei
Atsakyti