Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba

Sveikos, mamytes. Noriu jus informuoti, kad Kauno ir Jonavos rajonuose yra vykdomas projektas, kuris teikia eile nemokamu paslaugu projekto dalyviams. Paslaugos nemokamos, kadangi jas finansuoja ESF agentura. Suprantu, kad siais laikais itartinai atrodo nemokamai siulomos paslaugos, taciau siulau placiau pasidometi projekto teikiamomis galimybemis, paslaugu teikimo pobudi, ir pan. – gal rasite kaip tik jums reikalingos pagalbos. Dirbu projekto administracijoje, mielai suteiksiu rupimos informacijos, drasiai kreipkites.

Projekto dalyviais gali tapti asmenys, kurie dirba ir augina vaikus iki 10 metu amziaus ir kuriu vidutines seimos pajamos vienam seimos nariui nevirsija 1050 Lt.

Dirbantiems tevams teikiame tokias nemokamas paslaugas:
· tevu darbo metu kvalifikuotu aukliu paslaugos namuose (paslaugu teikimo trukme 6-8 men.);
· psichologo ir socialinio darbuotojo konsultacijos.


Del aukliu paslaugu galiu pasakyti, kad parenkame aukle pagal jusu poreiki - ar pageidaujate jaunesnes, ar vyresnes, ar tylesne, ar judresne, supazindiname su teveliais, ziurime, kaip vaikas reaguoja i aukle. Jei matome, kad musu parinktas darbuotojas netinka - keiciame ji kitu. Musu tikslas - padeti ir tikrai stengiames dirbti kaip galime geriau. Iki sios dienos jau suteikeme vaiku prieziuros paslaugu ~20 asmenu, nusiskundimu kol kas negavome, priesingai - pasinaudojusieji rekomenduoja savo pazistamiems dalyvauti projekte, arba patys iesko budu kaip ilgiau naudotis musu teikiamomis paslaugomis.

Nedirbantiems tevams teikiame tokias nemokamas paslaugas:
· kompiuterinio rastingumo ir anglu kalbos kursai;
· kursu metu kvalifikuotu aukliu paslaugos namuose;
· psichologo ir socialinio darbuotojo konsultacijos.


Šiuo metu yra kaip tik renkamos naujos grupės anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo kursams, kurie prasidės nuo rugsėjo 13 d. Kursų trukmė - 2 mėn. Užsiėmimai vyks nedidelėse grupėse, du kartus per savaitę Kauno senamiestyje. Bus išduodami pažymėjimai ir kompensuojamos kelionės išlaidos.

Detalus projekto aprasymas yra cia : www.geradirbti.lt
Telefonas pasiteiravimui: 8-37-340027, mob. 8-679-31930.

Kvieciu dalyvauti!
Atsakyti
Dovanoju vezimeli sketuka Kaune

taip pat dovanoju ispakuota bet nauja grikiu lukstu pagalvele kudikeliui. mums buvo kietoka tai taip ir nepanaudojom 4u.gif
Atsakyti
Per savaitgali perrinksiu savo vaiko spinta ir bus bent pora maisu dovanuojamu rubeliu nuo 0 iki 98 cm, ir batuku nuo 19 iki 26 dydzio. As esu Vilniuje, Naujininku raj. Atleiskite, bet i kitus miestus nesiusiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, turbut nemazai Jusu esat dirbancios ir turit mazus vaikus. Ir turbut maza is Jusu zino apie si projekta remiama ES http://www.geradirbti.lt/. Uzeikite, ten rasite platesne informacija Esme tokia, kad kol Jus dirbsite Jusu vaikus priziures nusamdyta aukle, kuriai alga mokes is ES pinigu! Mano mama sioje firmoje priziuri vaikiuka ir paprase paplatinti informacija, nes dabar renkama nauja grupe Galbut jei ne jus sudalyvausit projekte gal zinosit kam pasiulyti ( taip pat yra galimybe priziurintiems senus zmones gauti nemokama slaugytoja ) 4u.gif

QUOTE(Mazas angelas @ 2010 08 30, 19:44)
mane visa tai sudomino, bet cia tik kaune ar ir kituose miestuose? Nelabai suprantu kaip galima rast aukle  blush2.gif


Tikrai Kaune ir Kauno apskrityje, del kitu miestu negaliu pasakyti, mama taip pat nezino, bet pabandyk jiems pasiskambinti smile.gif http://www.geradirbt...okumentu_formos cia parasyta kokiu dokumentu reik ir kur juos pristatyti, vienam asmeniui pajamos man atrodo neturi virsyti 1500 lt.. Net keista, kad kazka imanoma gauti uz dyka, del to net mane pacia nustebino, pati vaikucio neturiu, tai ieskau kas turetu ir noretu prisijungti smile.gif Taip pat mamytes gali lankyti nemokamus anglu kalbos kursus ir kompiuterinio rastingumo kursus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:),turiu rubeliu nuo 0-6men.nesiojo mergaite,rubeliai svarus,priziureti.lauksiu i az.Vilnius
Papildyta:
QUOTE(gaaabriele @ 2010 08 30, 20:17)
Sveikos, mamytes, turbut nemazai Jusu esat dirbancios ir turit mazus vaikus. Ir turbut maza is Jusu zino apie si projekta remiama ES http://www.geradirbti.lt/. Uzeikite, ten rasite platesne informacija  Esme tokia, kad kol Jus dirbsite Jusu vaikus priziures nusamdyta aukle, kuriai alga mokes is ES pinigu! Mano mama sioje firmoje priziuri vaikiuka ir paprase paplatinti informacija, nes dabar renkama nauja grupe  Galbut jei ne jus sudalyvausit projekte gal zinosit kam pasiulyti  ( taip pat yra galimybe priziurintiems senus zmones gauti nemokama slaugytoja )  4u.gif
Tikrai Kaune ir Kauno apskrityje, del kitu miestu negaliu pasakyti, mama taip pat nezino, bet pabandyk jiems pasiskambinti smile.gif http://www.geradirbt...okumentu_formos cia parasyta kokiu dokumentu reik ir kur juos pristatyti, vienam asmeniui pajamos man atrodo neturi virsyti 1500 lt.. Net keista, kad kazka imanoma gauti uz dyka, del to net mane pacia nustebino, pati vaikucio neturiu, tai ieskau kas turetu ir noretu prisijungti smile.gif Taip pat mamytes gali lankyti nemokamus anglu kalbos kursus ir kompiuterinio rastingumo kursus  4u.gif

Cia tik Kaune:(,labai gaila,mamytes jei kas suzinosite ar Vilniuje yra kazkas panasaus,duokite zinoti,esu labai keblioje padetyje,del vaikelio prieziuros,auklei neturime is ko moketi,nors darba siulo,tai ir sedziu surakintom rankom.
Atsakyti
Dovanoju universalu vezimeli.Tvarkingas,nesuplysias,nenublukes,dideli pripuciami ratai.Rieda lengvai ir smagiai,bet sunkokas jei reikia nesti.Noreciau padovanoti vienisai mamai,ar seimai kuriai jo tikrai reiktu,o nebutu taip kad pasiema o paslui perparduoda.Taip pat geriau butu naujagimiui,nes atlosus atlosa sedejimui mazai vietos ir paaugusiu vaikiukui jau nebeilgai vezimelio reiketu.Norisi padovannoti daikta,bet kad juo galetu dziaugtis nuo mazu dienu smile.gif .Rasykite i az.As gyvenu Vilniuje,atsiprasau bet nesiusiu,sunkus vezimas doh.gif

Trupti informacijos.Vilniuje,Snipiskese yra vaiku darzelis ''Nendre''.I ji priima vaikus nuo 3 metu.Pagrinde vaikai vienisu mamu arba socialiai remtinu seimu.Kad i ji patekti turi buti vienisa mama,socialiai remtina ir dirbti pamaininini darba.Kiek supratau ir kaina jo yra maza,nes kai paklausiau,tai atsake,kad daug maziau negu valstybinese istaogose.Galbut kam nors si informacija bus naudinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Dovanoju Kaune:
Striukė 3T:
user posted image
Rankovė nuo pažasties 27 cm
Rankovė ir petukas 34 cm
Plotis ties pažastim 45 cm
Nugaros ilgis 42 cm.

Striukė (4T):
user posted image

Rankovė nuo pažasties 29 cm
Rankovė ir petukas 37 cm
Plotis ties pažastim 52 cm
Nugaros ilgis 57 cm.

Taip pat turiu du HIPP kalakutienos tyrelės indelius ir porą Milupos daržovių tyrelių. Dovanoju. 4u.gif
Į až, temos neseku.
Atsakyti
Dovanoju pora maišų rūbelių mergytei. Rūbeliai nuo gimimo iki maždaug pusės metukų. Vilnius, Naujamiestis. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Auginu 4 m. berniuka. Jei kas turetumete nereikalingu rubeliu, batuku, bukite geros, neismeskite, man si pagalba labai praverstu.. Esu is Utenos. Tad siuntimo paslaugas sumokeciau. Aciu visoms uz pagalba.. rolleyes.gif P.s. rasykit i AZ. smile.gif
Atsakyti
LABUKA.gal kas galit padovanoti ar nebrangiai parduoti berniukui 1metuku 3men siltesniu rubeliu.Sialiai.rasykit i AZ
Papildyta:
UPS... Šiauliai
Atsakyti
gal kas turite nereikalinga vezimeli berniukui naujagimiui? buciau labai dekinga. As esu is Vilniaus
Atsakyti
Turiu kelis kasdieninius rūbelius 2-3 metukų berniukui. Kaunas.
Atsakyti