Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Sportuojame toliau ir laukiame daugiau prisijungiančių 4u.gif
sena tema:
http://www.supermama...howtopic=550592
pratimukai:
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Negi visos dingo ir niekas nebesportuoja? Na kaip sau norit, susitiksim vasara pajury, galesit pavydeti mano grazaus pilvuko tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
sportuojam smile.gif na ar bent jau bandau... as padarius tuos pratimus galvojau kad kakla issisukau,skaudejo kelias dienas,ryskiai blogai atlikinejau pratimus.todel dabar apsiriboju paprastais atsilenkimais ir pritupimais.dar kartais pasileidziu video su carmen electra,tai po tu pratimu kojytes vos velku,bet siaip lb geri pratimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma87 @ 2012 01 31, 18:21)
sportuojam smile.gif na ar bent jau bandau... as padarius tuos pratimus galvojau kad kakla issisukau,skaudejo kelias dienas,ryskiai blogai atlikinejau pratimus.todel dabar apsiriboju paprastais atsilenkimais ir pritupimais.dar kartais pasileidziu video su carmen electra,tai po tu pratimu kojytes vos velku,bet siaip lb geri pratimai  thumbup.gif

Smagu,kad sportuoji thumbup.gif
Darant vien atsilenkimus ne visi pilvuko raumenukai dirba smile.gif gali bandyti kas diena prie atsilenkimu dadeti po viena pratima jei norisi ax.gif
Taip su kaklu reiki pavargti, stengiantis jo nelankstyti biggrin.gif
Atsakyti
Na kaip sau norit, as kiekviena diena atlikusi manksta prasinesiu cia biggrin.gif grazinsiu pilvuka ir toliau kas diena 4u.gif
Atsakyti
ir as pradejus esu tuos pratimukus daryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2012 02 01, 15:39)
ir as pradejus esu tuos pratimukus daryti  ax.gif

kaip smagu ir kiek laiko jau darai? 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, galvoju prisijungti prie jusu, nes pilvuka reikia labai padailinti:) siandien 1 diena:)
Atsakyti
QUOTE(vaidute-mazute @ 2012 02 04, 19:52)
sveikos merginos, galvoju prisijungti prie jusu, nes pilvuka reikia labai padailinti:) siandien 1 diena:)

Sveika, ir kaip sekesi? isejo saziningai visus pratimukus padaryti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2012 02 01, 17:38)
kaip smagu ir kiek laiko jau darai?  4u.gif

dabar darau saziningai tik savaite, rudeni dariau tai pora menesiu geru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2012 02 05, 10:04)
dabar darau saziningai tik savaite, rudeni dariau tai pora menesiu geru ax.gif

o rudeni po poros menesiu buvai sulaukus norimo rezultato ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2012 02 01, 18:38)
kaip smagu ir kiek laiko jau darai?  4u.gif

apie kokius pratimus kalba eina? man irgi aktualu
Atsakyti