Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(Angle @ 2012 02 05, 12:46)
apie kokius pratimus kalba eina? man irgi aktualu

pirmojoj zinutej buvo nuoroda smile.gif per diena tik 8 min pratimu pilvo presui 4u.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
As irgi neseniai pradeju daryti siuos pratimus. Is pradziu padariusi pratimus,jauciausi issekusi, o dabar po ju, turiu daug jegu ir galiu nuversti kalnus. thumbup.gif
Atsakyti
as nusprendziau menesi laiko saziningai dariusi kas diena, dabar leisiu sau sekmadieniais patinginiauti biggrin.gif

QUOTE(Neringiux @ 2012 02 05, 14:39)
As irgi neseniai pradeju daryti siuos pratimus. Is pradziu padariusi pratimus,jauciausi issekusi, o dabar po ju, turiu daug jegu ir galiu nuversti kalnus. thumbup.gif

thumbup.gif ir kiek laiko jau?
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2012 02 05, 14:59)
as nusprendziau menesi laiko saziningai dariusi kas diena, dabar leisiu sau sekmadieniais patinginiauti  biggrin.gif
thumbup.gif  ir kiek laiko jau?

Kazkur apie du menesius. Tik dabar pradejo tirpti pilvo apimtis, aisku ir maista apmazinau.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 02 05, 16:07)
Kazkur apie du menesius. Tik dabar pradejo tirpti pilvo apimtis, aisku ir maista apmazinau.

oho thumbup.gif ir as stipriai apribojau saldumynus smile.gif
Atsakyti
sveiki, pabandysiu ir aš su šiais "triko dievaičiais" pasportuoti. Jau 3 savaites sportuoju su Tammy (5min abs. legs, butt, arms, shoulders ir chest) tik man pas ja kiek per lengva, tai sustabdau po kiekvieno pratimo youtube ir dar po 3 serijas padarau, kol Tammy ilsisi „ant pauzės“.

Atrodo, kad čia sudėtingiau, rytoj pabandysiu smile.gif nors nežinau ar pavyks nesusijuokti pažiūrėjus kaip jie atrodo biggrin.gif

sunkiausia man apšilimą padaryti, įsijungiu Fashion Tv ir 5min apšylu, bet ši dalis man nuobodžiausia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaipediete: 07 vasario 2012 - 02:47
Klaipediete ir kaip sekes? nebuvo ir cia per lengva? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2012 02 07, 13:02)
Klaipediete ir kaip sekes? nebuvo ir cia per lengva?  4u.gif


šiandien pabandžiau, tikrai patiko, nes nemažas tempas ir, kad daug su šonais dirba ax.gif
Padariau tas 8 min, tada video iš naujo paleidau ir dar tą patį pakartojau.

Poto vistik kelis pratimus dar iš 5 min abs with Tammy padariau, man ten ypač patinka kojų kilnojimai ir kulnų siekimas šonais (pažiūrėkite, gal ir jums kažkas patiks ir tiks), jos pratimus darau 12x4.

Bandau bandau daryti kasdien, sekmadieniais ilsiuosi tik ax.gif
su šiais triko vyrukais (ir mergina) bandysiu ir užpakali/rankas/kojas daryti, nors dauguma pratimų ir toms dalims man labai patinka iš Tammy, tik po daugiau priėjimų.

Sėkmės visoms, pavasarį fotkinsim presus ir dėsim čia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaipediete: 07 vasario 2012 - 14:43
QUOTE(aftersun @ 2012 02 05, 15:09)
pirmojoj zinutej buvo nuoroda  smile.gif  per diena tik 8 min pratimu pilvo presui 4u.gif
http://www.youtube.c...feature=related

Ačiū, aftersun 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2012 02 07, 14:43)
šiandien pabandžiau, tikrai patiko, nes nemažas tempas ir, kad daug su šonais dirba  ax.gif
Padariau tas 8 min, tada video iš naujo paleidau ir dar tą patį pakartojau.

Poto vistik kelis pratimus dar iš 5 min abs with Tammy padariau, man ten ypač patinka kojų kilnojimai ir kulnų siekimas šonais (pažiūrėkite, gal ir jums kažkas patiks ir tiks), jos pratimus darau 12x4.

Bandau bandau daryti kasdien, sekmadieniais ilsiuosi tik  ax.gif
su šiais triko vyrukais (ir mergina) bandysiu ir užpakali/rankas/kojas daryti, nors dauguma pratimų ir toms dalims man labai patinka iš Tammy, tik po daugiau priėjimų.

Sėkmės visoms, pavasarį fotkinsim presus ir dėsim čia  bigsmile.gif

tai jau tikriausiai turi labai tvirta presiuka,kad 2 kart is eiles thumbup.gif na man dar toloka, dar koki pora, paskuj jau gal ir gales bandyti prijungti pratimukus is tos idetos nuorodos (idomus pratimukai), na po truputi po truputi ir sulauksim visos graziais pilvukais pavasario thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2012 02 07, 20:37)
tai jau tikriausiai turi labai tvirta presiuka,kad 2 kart is eiles  thumbup.gif 


nea, pilvas pas mane minkštas kaip ir visas mano kūnas essen.gif niekada gyvenime neturėjau preso, o taip norisi kad išryškėtų raumenys..

dar prisijungsiu prie subalansuoto maitinimosi, nes kiek treneriai kažkada yra sakę, kad probleminėms vietoms spręsti būtinai reikia mitybą prižiūrėti, plius pratimus daryti. Jei ką, tai čia supermamos derina maistą nors kątik ten gerai gavau velnių, kad per mažai valgiau g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O as emiausi sportuoti Tracy Anderson programa. Ten pratimukai ne tik pilvo presui sustiprinti, bet ir siaip visom kuno vietom. Atrodo labai paprasti pratimai, bet skauduliuku buvo po pirmu pasportavimu.
Atsakyti