QUOTE(ta pati Sonecka @ 2010 04 24, 21:06)
Pagaliau ir man isriege vakar 2 implantus

Procedura buvo pakankamai skausminga,labai plonas kaulas pas mane,tai gal ten kur netoliese nervas buvo,zodziu pasikankinau kol ten igreze kiek reikia. Siandien zandas siek tiek patines,geriu antibiotikus profilaktiskai ir nuo skausmo butinai liepe gerti,nors nepasakyciau,kad baisiai skaudetu,bet ryte ir vakare visgi isgeriu po tablete.Ziuresim kaip bus toliau

Sekmes visoms
Aš tai pajutau tik kartą tokį dilgtelėjimą, bet nenorėjau trukdyti gydytojui dirbti. Pasakiau po operacijos- tai dar gavau velnių, kad neparodžiau to, sakė būtų papildomai nuskausminęs.
O aš neatsidžiaugiu naujuoju vainikėliu, nes senasis truputį per tamsus buvo, o dabar spalva parinkta idealiai. Ir, aišku, išspręsta dantenų dirginimo problema.
Jei visiems patiktų vienas ir tas pats, būtų labai nuobodu gyventi.
Išminčiai kalba, nes turi ką pasakyti, o kvailiai nes turi kažką pasakyti Platonas.