Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, vainikėliai, tilteliai

QUOTE(Florestina @ 2013 04 05, 17:27)
Aš turėjau abiem būdais. Pirmu atveju pradžioj atrodė, kad kaulo užteks, tačiau operacijos metu paaiškėjo, kad trūksta- tai pridėjo ir įsuko implantą. Nors tiek gerai, kad gydytojas pripažino savo klaidą (neįvertino gerai situacijos), tad už kaulo priauginimą nereikėjo mokėti. Kitoj pusėj darė atviru būdu ir pusę metų laukiau implantacijos, nors gydytojas minėjo, kad galima ir iš karto sukti implantus ir netgi buvo pasiruošęs tai daryti, bet operacijos eigoje nusprendė, kad bus patikimiau palaukti. O rizika tai ir nuo žmogaus organizmo priklauso, mano bendrdarbė tvarkėsi per atostogas, sakė, kad buvo visa sutinus, o aš po visų intervencijų sėkmingai dirbau ir jokių problemų nebuvo. Tiesą sakant tas atviras būdas man buvo malonesnis, nes uždaru būdu prikiša į skylutę kaulo miltelių ir tada ten įkiša instrumentą ir kala, kad tie mileteliai susitrombuotų, bjaurus jausmas, o atviru būdu prideda kaulo ir užsiuva, tiesa uždeda tokią plokštelę ant kaulo toj vietoj, kur buvo langelis kaule, per kurį dėjo dirbtinį kaulą- tai toj vietoj storesnės dantenos lieka, bet to išoriškai nesimato ir netrukdo. Aš praėjus trims savaitėm po sinuso kėlimo jau atoastogavau Romoje, skraidiau lėktuvais ir nebuvo jokių neigiamų padarinių.


Skamba baisiai unsure.gif Nors užmarina vadinamos "operacijos" metu? Ar teisingai supratau sinusu pakėlimas gali būt kai implantuojama į viršutinį žandikaulį? g.gif O kas išvis tie sinusai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2013 04 05, 17:17)
Skamba baisiai  unsure.gif  Nors užmarina vadinamos "operacijos" metu? Ar teisingai supratau sinusu pakėlimas gali būt kai implantuojama į viršutinį žandikaulį?  g.gif  O kas išvis tie sinusai?  blush2.gif


Viskas ištveriama. Viskas daroma su vietine nejautra. Sinuso dugną kelia, kai implantuoja viršuje.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2013 04 05, 17:17)
Skamba baisiai  unsure.gif  Nors užmarina vadinamos "operacijos" metu? Ar teisingai supratau sinusu pakėlimas gali būt kai implantuojama į viršutinį žandikaulį?  g.gif  O kas išvis tie sinusai?  blush2.gif

Užmarina. Nėra ten taip baisiai, nes ne visiems ir reikia kelti sinusą. Jei jis aukštai. matosi nuotraukoje panoraminėje.
"Sinusai – tai tarsi oro pripildytos pagalvės, iš vidaus padengtos gleivėta plėvele. Jų yra kauluose aplink nosį, akis ir skruostų srityje. Gleivių perteklių sinusai nusausina pro kanalą, vedantį į nosies ertmę. Dėl įvairių priežasčių (sergant sloga arba kilus alergijai) siauras kanalėlis gali užsikimšti, ir tuomet išsivysto sinuso ar net kelių sinusų uždegimas"
Atsakyti
Ar būtų atsiliepimų apie Nobel Biocare sistemą?
Atsakyti
Gal kas parekomenduotu kur statytis implantus vilniuje ? buciau labai labai dėkinga galit iAŽ
Atsakyti
o kur patartumet implantuotis kaune?
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2013 04 11, 20:59)
o kur patartumet implantuotis kaune?


As implantuojuosi pas gydytoja Pauliu Putna smile.gif man jis super gydytojas,o implantu jau turiu tikrai nemazai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpanas @ 2013 04 21, 09:30)
As implantuojuosi pas gydytoja Pauliu Putna smile.gif man jis super gydytojas,o implantu jau turiu tikrai nemazai smile.gif


dekui 4u.gif reiks pasidomet
Atsakyti
QUOTE(Kristina8305 @ 2013 04 05, 13:32)
Sveiki,
o gal kas nors galetu patarti gera implantologa, be Gumbeleviciaus ir Puisio? Pas pirmaji buvau, bet kazkaip nelabai patiko tam tikri niuansai. O pas Puisi reikia konsultacijos laukti kelis menesius. Siaip man dar reikia sinusa kelti, ir skaiciau, kad po sios operacijos negalima pusti nosies, ciaudeti, ir pan. O man yra alergija dulkems ir kai kuriems augalams, tai as nei dienos negaliu be uzgulusios nosies ir ciaudulio.

Buvau ir as pas Puisi, bet susirgau ir teko operacija atsaukt.
Pasveikus, kadangi operacija keliems menesiams nusikele, aplankiau dar keleta implantologu...
Ties vienu apsistojau - ta pati gausiu kiek pigiau, o sinusa, jo nuomone, tik viena pajudint tereikia, implantavimo metu dirbtinio kaulo ileist ir tiek.

Pas Puisi daug komercijos ir branginykas nerealus - kai uzspirgejau, kad ziaurokai paskaiciavo, jis sugebejo kelias stukas ,,nuleist", bet vistiek kosmosas doh.gif
Atsakyti
Gal kas Eglės Urbutienės klinikoje protezavosi?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti