Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pas mus atsirado bruolis.. :)

Cansado, ech.. wub.gif kaip šilta, gera, gražu.. wub.gif šaunuolė mamytė.. wub.gif Aukit didučiai, stipručiai ir sveikučiai... 4u.gif
Atsakyti
Labai graziai ir nuosirdziai papasakota istorija 4u.gif . Skaiciau ir sypsena nedingo veide 4u.gif .
Atsakyti
Apsiblioviau... blush2.gif Nuostabi istorija wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija...susigraudinau ne viena karta wub.gif Saunuole tu mamyte !!! Tikiuosi perskaityti ir ketvirto gimdymo istorija blush2.gif
Atsakyti
labai grazu,

pas mus irgi trecias brolis ,ir tikrai keista po 2 mergaiciu i berniuku skyriu eiti
Atsakyti
gražu wub.gif sveikinimai sesėms sulaukus "bruolio" wub.gif wub.gif

mano istorija irgi labai panaši blush2.gif aš taip pat labai greit gruodinuką bruolį pagimdžiau wub.gif

sėkmės gražiai Jūsų šeimai wub.gif
Atsakyti
Vis laukiau kada tavo paraše pasirodys Mano trečia gimdymo istorija ir pagaliau sulaukiau. wub.gif Labai šiltai, nuoširdžiai ir paprastai. Sėkmės tavo žirniukui wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai gražu wub.gif
Ir taip išdidžiai skamba- BRUOLIS wub.gif hihihi.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukė: 06 vasario 2012 - 17:21
labai graži istorija, sėkmės šeimynai
Atsakyti
jėtus, Cansado, taip įsijaučiau, kad ašaros kaip pupos ėmė riedėt blush2.gif nuostabiai aprašyta wub.gif
Atsakyti
skaiciau skaiciau sypsojaus bet fraze: viskas gerai galva zemai konkolai aukstai pribaige pradejau jau balsu kikenti ax.gif

saunuole smagi istorija su smagia pabaiga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freke: 06 vasario 2012 - 19:15
QUOTE(angelface @ 2012 02 06, 14:16)
Vis laukiau kada tavo paraše pasirodys Mano trečia gimdymo istorija ir pagaliau sulaukiau.  wub.gif  Labai šiltai, nuoširdžiai ir paprastai. Sėkmės tavo žirniukui wub.gif  wub.gif  wub.gif


smagu, kad laukėt, vadinasi, pačiu laiku sukurpiau rašliavą šitą.. ax.gif

QUOTE(Freke @ 2012 02 06, 19:15)
skaiciau skaiciau sypsojaus bet fraze: viskas gerai galva zemai konkolai aukstai pribaige pradejau jau balsu kikenti ax.gif


prisiekiu, čia gydytojos žodžiai.. biggrin.gif


Atsakyti