Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pas mus atsirado bruolis.. :)

QUOTE(erika_daug @ 2012 04 04, 14:58)


aš irgi dažnai cray.gif skaitydama vėl iš naujo ir iš naujo

QUOTE(Casual @ 2012 04 05, 18:16)
puiki istorija 


ačiū

QUOTE(jurginux @ 2012 04 06, 21:06)


ir man wub.gif ačiū

QUOTE(vitalija25 @ 2012 04 10, 01:42)


ačiū

QUOTE(Ne kas @ 2012 04 10, 17:31)

Linkeciau jums ir ketvirto  biggrin.gif  bigsmile.gif


bus.. ateity tolimesnėj.. biggrin.gif

QUOTE(Sisi @ 2012 04 11, 10:53)
Apsiblioviau...


4u.gif

QUOTE(Mikomama @ 2012 04 13, 10:57)
cray.gif vau kaip grazu, sedzi darbe ir zliumbiu, o ko, o kad graziai jus cia pasauli pamatet, ot tas bruolis

Sekmes visai graziai jusu seimynai drinks_cheers.gif


ačiū

QUOTE(Duniu @ 2012 04 24, 22:41)
Negalejau sustabdyti dziaugsmo asaru...liejosi upeliais...
Aciu uz toki nuostabu pasakojima wub.gif skaiciau ir lygiagreciai grizo visi jausmai ir isgyvenimai kai ir pas mus atejo ilgai lauktas stebuklas wub.gif


ačiū

QUOTE(druskute @ 2012 05 02, 09:17)
Miela Cansado, niekada neskaiciau jokiu gimdymo istoriju, bet siryt susigundziau paspausti ant taviskes trciosios... Na ir ka - zliumbiu, asaroju, Ir bloga, ir gera... Kaip tu viska aprasei... Be jokiu trizniavimu, o juk tikrai laukimas nepaprastas buvo... Ypac pabaigoj... Stoiska moteriske esi, o kartu jautri...
Labai dziaugiuos, kad susigundziau spusteleti sita nuoroda.. Aciu, kad savo istorija isdeliojai


oi, druskut, tai ko tu tik dabar perskaitei? unsure.gif ačiū už gerą žodį, esu kokia esu, o istoriją iš širdies sudėliojau.. 4u.gif
Atsakyti
Labai gražios istorijos. Būtų šaunu pamatyti visų trijų vaikų nuotrauką 4u.gif
Atsakyti
sedžiu darbe...laukiuosi trečio...negaliu susikaupt...mintys kažkur ten su trečiu... lendu pas supermamas...skaitau šią istorija...nuostabi ....vos laikausi neverkdama...kolegos dar nežino...atrodyčiau kvailai smile.gif...labai smagu kad esate jau visi kartu...gausi ir graži šeiminėlė...sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta.V @ 2012 05 04, 16:16)
Labai gražios istorijos. Būtų šaunu pamatyti visų trijų vaikų nuotrauką  4u.gif


deja, negaliu parodyti.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(promo @ 2012 05 10, 14:54)
sedžiu darbe...laukiuosi trečio...negaliu susikaupt...mintys kažkur ten su trečiu... lendu pas supermamas...skaitau šią istorija...nuostabi ....vos laikausi neverkdama...kolegos dar nežino...atrodyčiau kvailai smile.gif...labai smagu kad esate jau visi kartu...gausi ir graži šeiminėlė...sveikinimai 4u.gif


ačiū ir jus sveikinu, lengvo nestuke.gif ..būti 3 vaikų mama - nuostabu.. wub.gif

Ar yra pasaulyje koks didesnis laimės jausmas, nei tas, kurį kasryt jaučiu,
kai pirmiesiems saulės spinduliams liečiant miegamojo langą, mano kaklą apsiveja trys poros mažyčių rankyčių,
kai išgirstu tuos džiugius "Labas rytas" ir krykštavimus, spygavimus, nepaisant to, kad miegojau tik kelias valandas,
kai išklausau bent du pačius nerealiausius sapnus,
kai netelpam visi į vonią atlikti rytinių ritualų,
kai reikia pasistengti, kad galėčiau visus apkabinti,
kai visus susisodinus ant kelių, nebematau ir nebeišlaikau knygos, kurią turiu skaityti,
kai norint susiruošti visiems į lauką, turiu surinkti pilną glėbį mažučių rūbelių,
kai grįžus namo koridoriuje netvarkingai mėtosi mažučiai batukai,
kai visiems miegant man taip gera tyliai stovėti šalia ir žiūrėti,
kai po ilgos dienos tesinori tik padėti galvą ant pagalvės, kad galėčiau iš ryto vėl pradėti tokią pačią dieną..
Atsakyti
Neapsakomai gražiai aprašytos visos trys istorijos, skaičiau ir cray.gif nuostabi šeima, sėkmės ir laimės jums didžiausios, gal sulauksime ir ketvirtos istorijos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 29 gegužės 2012 - 15:11
Apsižliumbiau, kaip jautru ir gražu viskas cray.gif cray.gif cray.gif
Sėkmės Jūsų šeimai 4u.gif
Atsakyti
Kaip graziai aprasyta, net asara isspaudziau.
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija, gražiai šeimynai daug sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 02 02, 00:51)
... Gaila, nematau vyro reakcijos, tik išgirstu drebančiu balsu užduodamus klausimus, ar viskas gerai, kaip ten mes laikomės.. Kažkur šalia mergytės šūkalioja "bruolis bruolis"..Smagu.. Susigraudenu.. cray.gif


nuostabu wub.gif
Atsakyti
wub.gif gražu thumbup.gif
Atsakyti
Labai graži istorija thumbup.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti