Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

iowa sutinku su tavimi 4u.gif
Afrodite mintimis ir sirdimi su tavimi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai sunku, laikykis Afrodite, nezinau ka sakyti...stiprybes Jums!
Atsakyti
Laikykis Afrodite kartu su TB.. verysad.gif
Atsakyti
Afroditele,tas skausmas kuris dabar jums su TB drasko sirdeles, kazkada sugris su kaupu -laimes kaupu! ir uz visa skausma kuri jau isgyvenot ir isgyvenat dabar tikrai bus atlyginta...dziaugsis dar jusu sirdutes ir is laimes, dziaugsis!!! wub.gif
visada po audros islenda saule!! linkiu kad kuo greiciau ji islystu jums! wub.gif
Atsakyti
Afrodite, stiprybes Jums abiems su vyru...
Atsakyti
QUOTE(Twiny @ 2012 07 06, 11:32)
Afroditele,tas skausmas kuris dabar jums su TB drasko sirdeles, kazkada sugris su kaupu -laimes kaupu! ir uz visa skausma kuri jau isgyvenot ir isgyvenat dabar tikrai bus atlyginta...dziaugsis dar jusu sirdutes ir is laimes, dziaugsis!!! wub.gif
visada po audros islenda saule!! linkiu kad kuo  greiciau ji islystu jums! wub.gif

Aciu mergaites uz palinkejimus ir palaikyma,skaitau juos ne tik as bet skaitau ir vyrui savo,tad mes abu dekojame.Stiprybes,ech jos tikrai reikia-ir jauciu...zinau kad reiks jos dar labiau...nezinau,bet negaliu patiketi-dar vis dedu ranka ant pilvuko ir glostau ji kaip ir moke Adrija.Negaliu suvokti...man atrodo kad tai tik klaida,kosmaras...gal aparatura nelabai gerai dirba..nezinau,bet tai sunku tiek laiko tiketa ir gyventa mintim kad musu tigriukas bus stipruolis ir issilaikys ir mes ji mylesim taip stipriai...juk jis tiek islauktas...mano parase tai tik su mediku pagalba kiek laiko bandom nestuke.gif o kiek dar bandem naturaliai, kiek kaip visos mergaites cia esancios einam tuo juodai skaudziu keliu... niekaip negaliu suvokti,kad mano maziuko nebera...as vis leisdavau muzika relaksine,daznai leisdavau HEARTBEAT-ten taip graziai plaka sirdele ir mes taip tikejomes ja isgirsti. verysad.gif zinot,mano vyras kiekviena diena klausdavo o kaip dabar atrodo musu maziukas,ar jau turi pirstukus,o kaip akytes ir pan.O as jam rodziau foto ir perskaitydavau kas budibnga tom savaitem....
Man atrodo,kai ateis laikas vaziuoti i ligonine-as neisdrisiu....nezinau bet taip ne tai kad bijau,bet toks jausmas kad savom rankom as zudyciau tai ko tiek ilgai laukem,ko meldem ir net kai man pasake kad man vezys juk mane palaike tik mintis kad vistiek pagimdysiu. skaiciau apie pusline isvisa iki 3 val. skaiciau ir verkiau...siandien visa esu uztinusi nuo asaru,bet ir siandien vis dar verkiu...skauda sirdele,labai skauda ir jauciuosi tokia bejege..o dar skamba taip ziauriai tie zodziai issiurbt,isgramdyt-nesuprantu uz ka mums tokia bausme??
Aciu Jums uz palaikyma ir zinau kad zodziai jokie nepaguos,kad norim zmogui pasakyti kazka kad palengvinti jam skausma,bet ..deja..bet uz tai as zinau,kad turiu nuostabiu zmoniu salia manes.Aciu Jums.Aciu labai .
Papildyta:
QUOTE(iowa @ 2012 07 05, 19:40)
Tiesiog be zodziu ,nes nezinau ka pasakyt ,uzspaude gerkle ............
atrodo visa SM sustingo  verysad.gif niekas niekur neraso ,niekas nebendrauja ......
Man atrodo dauguma negali rast paguodos zodziu ,nezino ka pasakyt ..taip kaip ir as ....... As  norejau pasakyt mintim as  su tavim ......
Ir jei kada reiks pagalbos ,jei noresi kilt link savo svajones ,butinai Tai pasakyk garsiai  wub.gif  mes atsiliepsim  console.gif  console.gif

Aciu wub.gif bet butu nesazininga manau blush2.gif Jus man tiek padejot ir buvot kartu juk daugiau nei puse metu,palaiket ir drasinot,dalinot patirtimi,dziaugiates,liudejot kartu-man dziugu kad sios akcijos deka tiek zmoniu,tiek tyru sirdziu-dar karteli aciu jums bragiosios ir telieka maldauti Viespaties kad jums atsiustu kuo greiciau leliukus ir nestumas butu sklandus,o tos kurios jau mamytes linkiu jums stiprybes ir jusu maziesiems stebukliukams kad beveik nezinotu ka reiskia zodis liga,vaistai ir pan.Jus su manim-as su jumis-mes visuma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 07 06, 18:33)


Aciu wub.gif bet butu nesazininga manau blush2.gif

Brangioji ,dabar ziurek saves ,juk turi save ziuret ir mylet ,reikia stengtis vien del svajones ...... wub.gif o Sazininga ar nesazininga palik sprest mums ..... kam tai atrodo nesazininga tegu ir neskaito ir nepadeda ... o kas nori jums padet ,pades ir taip wub.gif ....
Dabar lauk antradienio ,o paskui jau kaip likimas duos ,tik Tu nepasiduok ...... Visada laukiam gryztant ........
Siaip as pati bedu su pastojimu neturiu ,nors kazkada atrode turiu ,nes metus laiko nepastojau ,bet tiesiog zinau ta dideli nora tureti vaiku wub.gif
Turiu dukra 11 metu ir sunui jau 2 m. man uztenka as gavau ko norejau ........
Visa tai turesi ir Tu svarbiausia tikek tuom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2012 07 06, 17:42)
Brangioji ,dabar ziurek saves ,juk turi save ziuret ir mylet ,reikia stengtis vien del svajones ......  wub.gif  o Sazininga ar nesazininga palik sprest mums ..... kam tai atrodo nesazininga tegu ir neskaito ir nepadeda ... o kas nori jums padet ,pades ir taip  wub.gif ....

drinks_cheers.gif su iowa
Atsakyti
Afrodite69 skaitau tavo pasisakymus ir cray.gif Zinau, kad zodziu tokiu nera kurie tave nuramintu, ir tau skausma sumazintu verysad.gif Dziugiu tik tiek, kad mazytis tavyje kabinasi, laaabai tikiuosi kad po sito skausmo ateis didziulis dziaugsmas pas jus 4u.gif
Atsakyti
Afrodite 4u.gif kad ir kas ivyktu toliau kad ir kaip viskas pasibaigtu as tau linkiu kad nebutu jokiu rimtu priezasciu ilgai laukti kito bandymo, nes tik planas sekanciam kartui mane istrauke is gilios tamsios duobes. laikykites ir nepraraskit tikejimo su TB wub.gif
Atsakyti
Afrodite> mes visada busim salia ir atsirasim, kai tik tu mirktelsi 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Zinau, ka reiskia turet nesivystanti nestuma, bet praeina laikas, issiverki, nusisluostai asaras ir kelies is pelenu lyg koks sfinksas naujam gyvenimui, naujam startui.
O tavo starto lauksim mes visos cia 4u.gif
Atsakyti
Afrodite,laikykites! Pritariu Citukui,kad tik naujas planas gali tave vel pakyleti ir istraukti is to gilaus liudesio! stirybes Jums! Buckis,apkabinu 4u.gif
Atsakyti