Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt

oj,mergaites,ten gi nieko sudetingo-su teptuku tepiau tiesiog ant virsaus rudais dazais ,karts nuo karto teptuka i vandenuka imerkdama,tai vietom tamsiau,vietom sviesiau gavosi...ir viskas :-)
aciu :-)
Atsakyti
O kokia ruda sp. nauduoji ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 02 17, 20:22)
O kokia ruda sp. nauduoji ? smile.gif

americolor geliniai dazai chocolate brown
Atsakyti
aciukas 4u.gif
Atsakyti
musam tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 02 17, 16:37)
Dekoju,ale jei tuos pacius sidabrinius,tai bus per dideli  ax.gif o aisingas daduos kita spalva,kazin ne bus per daug? ax.gif

Aisingą galima dažyti gi smile.gif o prie tų stambių rutuliukų būna pirkti ir smulkių (baltų su geltonais) va jie tiktų.

ram-une, superinis švirkštas bigsmile.gif


saules_zuikutis
, mieli teletabiai thumbup.gif ir medinukas gražiai nudažytas.
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2012 02 17, 19:35)
Aisingą galima dažyti gi smile.gif o prie tų stambių rutuliukų būna pirkti ir smulkių (baltų su geltonais) va jie tiktų.

Turejau ir baltu rutuliuku,tiesiog nedejau.Gerai ir taip buvo,va zmones pamate tai jau dekojo kelis kartus,nes nesitikejo nieko panasaus pamatyt smile.gif
Atsakyti
Temelė baigaisi, bet gal mano klausimą kas pamatys smile.gif Kiek maždaug milimetrų būna masė, kuria dengiate tortukus? Man jie celiulitiniai gaunasi vis truputį doh.gif Bet vieną kart taip išsikočiojau, lyg atrodė ir neplonai, bet vistiek biskvitas prasišvietė vos vos, tad supratau, kad vistik per plonai turbūt blush2.gif (celiulitinis, zaraza buvo gerokai doh.gif bet namie sulapnojom, o kas nežino tai ir nepastebėjo biggrin.gif )
Atsakyti
Merginos,o šeštadieniais Minordija dirba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2012 02 17, 20:33)
Temelė baigaisi, bet gal mano klausimą kas pamatys  smile.gif  Kiek maždaug milimetrų būna masė, kuria dengiate tortukus? Man jie celiulitiniai gaunasi vis truputį  doh.gif  Bet vieną kart taip išsikočiojau, lyg atrodė ir neplonai, bet vistiek biskvitas prasišvietė vos vos, tad supratau, kad vistik per plonai turbūt  blush2.gif  (celiulitinis, zaraza buvo gerokai  doh.gif  bet namie sulapnojom, o kas nežino tai ir nepastebėjo  biggrin.gif )

2-3mm.Gal labiau islyginti sviestiniu reikejo?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti