Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas



O mano stai toks, tik deimantukas mano didesnis, per visa ploti, na kitaip sakant be tu maziuku, o tik vienas didesnis. biggrin.gif
Man jis labai patinka, kadangi as norejau tokio platesnio ne visai plonycio, nes mano pirstai ilgi. Ploni ziedai netinka 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Future-bride @ 2012 02 07, 20:07)
pasirodau ir savo wub.gif  suzadetuviu ziedelis  wub.gif  wub.gif
user posted image

Future-bride, jis nuostabus wub.gif Sveikinu. 4u.gif

QUOTE(-krona- @ 2012 02 07, 21:23)
Grazus visu ziedeliai, o ir Bailarina groziu pridejo  wub.gif

pasirodau ir as savaji, paprastas - bet sirdziai pats mieliausias  wub.gif ilgai jo laukiau wub.gif

Sveikinu! wub.gif Labai dailiai atrodo ziedelis jusu, sudomino ideja, ar cia du ploni ar vienas? smile.gif Labai praktiska kai toks dvieju spalvu, galesit lengvai derint prie vestuvinio ir prie kitu ziedu. thumbup.gif

QUOTE(Anubis @ 2012 02 08, 08:24)
O mano stai toks, tik deimantukas mano didesnis, per visa ploti, na kitaip sakant be tu maziuku, o tik vienas didesnis.  biggrin.gif
Man jis labai patinka, kadangi as norejau tokio platesnio ne visai plonycio, nes mano pirstai ilgi. Ploni ziedai netinka  4u.gif

Labai idomu pamatyt ant rankos, man patinka, 4u.gif tikiu kad graziai ziurisi. thumbup.gif Kai tinka platus, tai cia tikrai geras pasirinkimas. Sveikinu susizadejus. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 02 08, 10:31)
Sveikinu! wub.gif Labai dailiai atrodo ziedelis jusu, sudomino ideja, ar cia du ploni ar vienas? smile.gif  Labai praktiska kai toks dvieju spalvu, galesit lengvai derint prie vestuvinio ir prie kitu ziedu. thumbup.gif

Aciu 4u.gif yra dvi juosteles, balto ir geltono ausko, kurios veliau susijungia i viena. Vestuvinis irgi bus su baltu ir geltonu auksu ax.gif
Atsakyti
user posted image

Maniškis smile.gif Toks tradicinis. Geltono aukso iki šiol nelabai mėgau ir nenešiojau, bet dabar kažkaip prilipo smile.gif Ir patogus, net keista, kad akutė nekliūna niekur smile.gif Mačiau gana panašų įdėtą senesnėje temoje ---> (ptashka @ 2011 07 21, 18:27) ir minimą šitoje, tik nemoku pacituoti su paveiksliuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Little_Miss @ 2012 02 11, 02:40)
Maniškis smile.gif Toks tradicinis. Geltono aukso iki šiol nelabai mėgau ir nenešiojau, bet dabar kažkaip prilipo smile.gif

Man tokie tradiciniai patys paciausi. thumbup.gif O geltono aukso tai cia ne tiek daug ir dominuoja, nes pati centrine dalis su akmenuku kaip suprantu is balto aukso? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 11 vasario 2012 - 22:04
Su safyru ir dviem deimančiukais. rolleyes.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(SultryBlue @ 2012 02 12, 18:24)
Su safyru ir dviem deimančiukais.  rolleyes.gif  http://hotimg23.fotk...17/P2123140.jpg


WoW koks grazus wub.gif Labai graziai ziurisi wub.gif
Atsakyti
Nu merginos ir grozius dedat. thumbup.gif Ko tai turiu itarima kad po vasario 14 pasipils daugiau zieduku. bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SultryBlue @ 2012 02 12, 18:24)
Su safyru ir dviem deimančiukais.  rolleyes.gif  user posted image


oho koks grozis!!! wub.gif nesusilaikiau nepakomentavusi blush2.gif
Atsakyti
Dieviškas wub.gif
Atsakyti
Jūs visokių grožuų čia prikėlę baisu net rodytis, bet labai knieti ax.gif Labai netikėtai vakar po 6 metų draugystės gavau ir aš sužadėtuvių žieduką. Labai labai nustebino, kažkaip nieko vakar nebuvome ypatingo suplanavę, tai man šokas buvo, bet įsitikinau, kad maniškis neblogai jau mano skonį perpratęs ax.gif Nenešioju aukso ir labai nemėgstu blizgučių, man žiedukai gražu tik su mažais deimančiukais. Keisčiausia, kad net dydį pataikė bigsmile.gif

Rodau savo mielą sužadėtuvių žieduką, trys mažiukai deimančiukai aplink visą žieduką. Dabar po truputuką reiks užsiimt maloniais rūpesčiais doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 15 vasario 2012 - 11:03
Sveikinam sokejuke86, teisingai popelka sake, kad po valantino dienos tikriausiai atsiras daugiau busimu nuotaku. mirksiukas.gif
Atsakyti