Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 3

QUOTE(Medlieva @ 2012 03 29, 09:43)
Laba, o kokia kvadrato kaina? Turbūt pats jo neišklosi? ax.gif Ar jam reikia idealiai lygaus paviršiaus?


Na pats gal ir neissiklosi...Turi buti pagrindas lygus, bet manau susiradus kokius meistriukus juos lengvai suklos. Kiek pamenu buna gamyklose ispardavimai sios dangos, tad kaina apie 30/40 Lt/m2.
Daugiau info galima rasti www.dcg.lt. As is Ju pirkau ir likau labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Gal kas žino, kur patrauklesne kaina įsigyti Alloc laminato?
Atsakyti
QUOTE(PirmasKunigas @ 2012 03 30, 11:04)
Gal kas žino, kur patrauklesne kaina įsigyti Alloc laminato?

Vilniuje Medzio centre(salia pagrin.pastato).Mes planavom tenai pirkti,bet nesulaukiem kada gaus musu norimo rasto ir nupirkom parketlentes.Ten kaina siule maziausia.
Atsakyti
Gal zinote, kuom alloc laminatas toks ypatingas, kad jo kaina tokia milziniska? smile.gif
Atsakyti
Turi susidėję draugai.

1. Dulkių netraukia su plaukais
2. Pagaminimo kokybė
3. Užraktas: nepradės skirtis po 3-4 metų.

Už parketlentes pigiau ir atsparesnis negu pigios parketlentės, garantija visam gyvenimui - bus žiūrė biggrin.gif. Su kulniukais galit lakstyt. Per parketlentes teks nusiimt nebet dėsit brangų kur po 130 kvadratas - man truputi perbrungus toks pasirinkimas. Laminatas kaip tik.
Atsakyti
Šiandien buvau nuvažiavęs pasiteiraut kainos Allock laminato - buvau didžiai nustebintas, kad parketlentės kainuoja pigiau nei šis laminatas biggrin.gif
Per metus laiko pabrango dvigubai vos ne - reiks mąstyt kažką iš naujo ...
Atsakyti
Sveiki,
ruošiuosi dėt visam bute laminatą, gal turite kokių patarimų 4u.gif . Norėčiau šviesesnio ir slepenčio dulkes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2012 05 18, 13:06)
Sveiki,
Norėčiau šviesesnio ir slepenčio dulkes lotuliukas.gif


thumbup.gif

mano mintis panasi smile.gif

Mastau kazkas panasaus turetu tikti:
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
http://images61.fotk...IMG_7210-vi.jpg
pasiskolinau nuotraukytę, bet tos grindys mane sužavėjo wub.gif
Gal kas žinote kaip jos vadinasi?
Papildyta:
QUOTE(allberto @ 2012 05 18, 14:55)



Gražiai visos žiūrisi smile.gif . Tik šitos nelabai ax.gif
http://www.floorsdir..._1297956903.jpg


Atsakyti
Atsiprašau, kad ne į temą, bet man toje nuotraukytėje, tas lengtas šviestuvas labai patiko, tik niekur tokio pirkti nemačiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulijana: 21 gegužės 2012 - 21:06
QUOTE(Ulijana @ 2012 05 21, 21:05)
Atsiprašau, kad ne į temą, bet man toje nuotraukytėje, tas lengtas šviestuvas labai patiko, tik niekur tokio pirkti nemačiau.


Kurioje cia nuotraukytej?

Jeigu kur miegamajame, tai ten greiciausiai gipsas lenktas ir imontuotas stiklas...
Atsakyti
O gal galit nuotraukytę įdėt? Labai smalsu, kaip realiai atrodo g.gif
Atsakyti