Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

Žinokit, šiek tiek keistai iš šono atrodo tos diskusijos "man tas brangu, o man tas pigu". Nėra gi taip, kad pvz senyviems su stažu geriau ten, jauniems be stažo ten ir pan. Nėra jokio dėsningumo. Draudimo įmoka paskaičiuojama įvertinus:
1. Drausmingumas (kiek metų savo vardu draudžiat mašinas).
2. Amžius, stažas.
3. Deklaruotas gyv. adresas.
4. Auto techniniai duomenys - cm3, kw.

O kur dar visi niuansai, jei esi kažkur lojalus klientas ir pan...
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2012 08 23, 14:54)
Žinokit, šiek tiek keistai iš šono atrodo tos diskusijos "man tas brangu, o man tas pigu". Nėra gi taip, kad pvz senyviems su stažu geriau ten, jauniems be stažo ten ir pan. Nėra jokio dėsningumo. Draudimo įmoka paskaičiuojama įvertinus:
1. Drausmingumas (kiek metų savo vardu draudžiat mašinas).
2. Amžius, stažas.
3. Deklaruotas gyv. adresas.
4. Auto techniniai duomenys - cm3, kw.

O kur dar visi niuansai, jei esi kažkur lojalus klientas ir pan...

Tai kodel tada mano draudimo imoka svyruoja skirtingose bendrovese nuo 680lt iki 4000lt su virsum,a? g.gif Kiekviena draudimo imone skaiciuoja savaip,eismo ivykius irgi vienos skaiciuoja uz metus,kitos-per visa tavo vairavimo istorija,vienose svarbiau-stazas,kitose-amzius...todel ir yra taip,kad vienur geriau tiems,o kitur kitiems...
P.s. beje,drausmingumas-tai eismo ivykiu skaicius per tam tikra laikotarpi,nepriklauso nuo to kiek metu draudziamos masinos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 23 rugpjūčio 2012 - 17:20
QUOTE(denaxa @ 2012 08 23, 17:18)
Tai kodel tada mano draudimo imoka svyruoja skirtingose bendrovese nuo 680lt iki 4000lt su virsum,a? g.gif  Kiekviena draudimo imone skaiciuoja savaip,eismo ivykius irgi vienos skaiciuoja uz metus,kitos-per visa tavo vairavimo istorija,vienose svarbiau-stazas,kitose-amzius...todel ir yra taip,kad vienur geriau tiems,o kitur kitiems...
P.s. beje,drausmingumas-tai eismo ivykiu skaicius per tam tikra laikotarpi,nepriklauso nuo to kiek metu draudziamos masinos...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 08 23, 17:18)
Tai kodel tada mano draudimo imoka svyruoja skirtingose bendrovese nuo 680lt iki 4000lt su virsum,a? g.gif  Kiekviena draudimo imone skaiciuoja savaip,eismo ivykius irgi vienos skaiciuoja uz metus,kitos-per visa tavo vairavimo istorija,vienose svarbiau-stazas,kitose-amzius...todel ir yra taip,kad vienur geriau tiems,o kitur kitiems...
P.s. beje,drausmingumas-tai eismo ivykiu skaicius per tam tikra laikotarpi,nepriklauso nuo to kiek metu draudziamos masinos...

Tai ką ir bandau pasakyti, kad diskusijos "man geriau čia", "o man čia" nieko vertos, nes nėra vienos geros kompanijos.
O "drausmingumą" jei suprasti pažodžiui, taip, jūsų tiesa. Bet kai ateina žmogus 50m amžiaus, 20m. stažu, pravažinėjęs automobiliu, kurio savininkė yra jo žmona ir staiga jis nusiperka identiškų tech. duomenų mašiną, užsiregistruoja ant savęs, ir negali suprasti, kodėl jo žmonai kainuoja 200, o jam 300? O todėl, kad tai pirmas automobilis jo vardu, su įvykiais jis ar be - jis apskritai neturi jokios draudimo istorijos. Tiesiog draudimui jis visiškas nuliukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 24 rugpjūčio 2012 - 19:56
QUOTE(solo @ 2012 08 24, 20:55)
Tai ką ir bandau pasakyti, kad diskusijos "man geriau čia", "o man čia" nieko vertos, nes nėra vienos geros kompanijos.
O "drausmingumą" jei suprasti pažodžiui, taip, jūsų tiesa. Bet kai ateina žmogus 50m amžiaus, 20m. stažu, pravažinėjęs automobiliu, kurio savininkė yra jo žmona ir staiga jis nusiperka identiškų tech. duomenų mašiną, užsiregistruoja ant savęs, ir negali suprasti, kodėl jo žmonai kainuoja 200, o jam 300? O todėl, kad tai pirmas automobilis jo vardu, su įvykiais jis ar be - jis apskritai neturi jokios draudimo istorijos. Tiesiog draudimui jis visiškas nuliukas.

Per 6m.stazo turejau pora smulkiu avariju,o draudimo kaina tai... blink.gif Nesuprantu,kodel man taip brangsta,juk ne du metai stazo,masina antra turiu,mano vardu registruojamos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 08 24, 22:46)
Per 6m.stazo turejau pora smulkiu avariju,o draudimo kaina tai... blink.gif Nesuprantu,kodel man taip brangsta,juk ne du metai stazo,masina antra turiu,mano vardu registruojamos... g.gif

o amžius jūsų? registracijos vieta? ar ne koks Vilnius? Bet ko jūs norit, jei per 6 metus jau turėjot 2 įvykius, kitokia draudimo kaina ir negali būti, juk dabar įvykis po metų nenusirašo, kaip anskčiau, o kaba ant asmens kodo ir kiekviena kompanija skirtingai įsivertina jūsų riziką. Ir dar svarbus momentas - jokio skirtumo, ar tai smulki avarija, ar jau visai mašina nebegalima eksploatuoti - draudimas ima tik lfaktą - įvykis.
Ir drausmingumas skaičiuojamas metiniais draudimais. Turėkit omeny, kad dabar maksimalus galimas drausmingumas neturint įvykių yra D10 (nes CA draudimas atsirado 2003), o jūsų, geriausiu atveju, būtų tik D2.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 25 rugpjūčio 2012 - 08:49
QUOTE(solo @ 2012 08 25, 09:48)
o amžius jūsų? registracijos vieta? ar ne koks Vilnius? Bet ko jūs norit, jei per 6 metus jau turėjot 2 įvykius, kitokia draudimo kaina ir negali būti, juk dabar įvykis po metų nenusirašo, kaip anskčiau, o kaba ant asmens kodo ir kiekviena kompanija skirtingai įsivertina jūsų riziką. Ir dar svarbus momentas - jokio skirtumo, ar tai smulki avarija, ar jau visai mašina nebegalima eksploatuoti - draudimas ima tik lfaktą - įvykis.
Ir drausmingumas skaičiuojamas metiniais draudimais. Turėkit omeny, kad dabar maksimalus galimas drausmingumas neturint įvykių yra D10 (nes CA draudimas atsirado 2003), o jūsų, geriausiu atveju, būtų tik D2.

Amzius-44,registracija-aisku,Vilnius,vienas ivykis buvo pries 6m.,kai tik pradejau vazineti,kitas-siu metu sausi,draudimines zalos padaryta labai nedaug(dideliu nuostoliu as pati turejau),kiek su kuo snekejau-zmones ir su mazesniu stazu,ir ivykiu dafiga,vos ne kasmet,bet niekam taip nebrangsta kazkodel... g.gif Ir,teisybe sakant-"obidna",nes darbe jau virs keturiu metu-be avariju,turiu profesionalo teises su visom kategorijom,kasdien po 9 val. uz vairo isskirtinai piko metu,o draudimas-kaip zalialapei... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 08 25, 10:36)
Amzius-44,registracija-aisku,Vilnius,vienas ivykis buvo pries 6m.,kai tik pradejau vazineti,kitas-siu metu sausi,draudimines zalos padaryta labai nedaug(dideliu nuostoliu as pati turejau),kiek su kuo snekejau-zmones ir su mazesniu stazu,ir ivykiu dafiga,vos ne kasmet,bet niekam taip nebrangsta kazkodel... g.gif Ir,teisybe sakant-"obidna",nes darbe jau virs keturiu metu-be avariju,turiu profesionalo teises su visom kategorijom,kasdien po 9 val. uz vairo isskirtinai piko metu,o draudimas-kaip zalialapei... doh.gif  verysad.gif

aš jums dar kartą sakau - jūsų drausmingumas blogas, net D2 nesiekia. Nu įsivaizduokit, kaip sakėt, kad jūs draudžiat mašiną savo vardu tik antrus metus,o jau ir šiemet turėjot įvykį, tai apie ką kalba? smile.gif Jei žmogus prieš įvykį turėjo drausmingumą D9, tai beabejo, jam draudimas nebrangs arba brangs labai nežymiai, nes jis iki įvykio drausmingai važinėjo 9 metus SAVO VARDU registruotą mašiną. Visos draudimo kompanijos yra pririštos prie motorinio biuro, kuriame matoma visa klientų istorija.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2012 08 25, 11:47)
aš jums dar kartą sakau - jūsų drausmingumas blogas, net D2 nesiekia. Nu įsivaizduokit, kaip sakėt, kad jūs draudžiat mašiną savo vardu tik antrus metus,o jau ir šiemet turėjot įvykį, tai apie ką kalba? smile.gif  Jei žmogus prieš įvykį turėjo drausmingumą D9, tai beabejo, jam draudimas nebrangs arba brangs labai nežymiai, nes jis iki įvykio drausmingai važinėjo 9 metus SAVO VARDU registruotą mašiną.  Visos draudimo kompanijos yra pririštos prie motorinio biuro, kuriame matoma visa klientų istorija.

As sakiau,kas stazas 6m. ir abi masinos buvo draustos mano vardu,nes jos yra mano,o ne du metus,rasiau,kad ne 2m. stazo pas mane,o pries tai juk beveik 6m. be avariju...tai dabar iseina taip,kad jei dukra su mano masina padarys avarija,tai vel brangs man,nes mes abi ant vieno draudimo "pakabintos" .Itariu,kad ko gero iki pensijos mokesiu tokias sumas... doh.gif Todel,kad vazineju...O kas isvaziuoja retkarciais nuo tasko a iki b,t.y.-beveik nevazineja ir del to nepakliuna i eismo ivykius,nors patirties po teisybei-mizeris,moka kapeikas,nes "popierinis" stazas didelis... doh.gif Mano mama,pvz.,-stazo nedaug(4m.),bet ji pensininke,vaziuoti sugeba tik visiskai tusciomis gatvemis,dabar nevazineja,eismo ivykiu,aisku,nera (nes nevazineja),draudimo imoka-kazkur apie 160lt,nesvarbu,kad anksciau jokiu masinu ant saves nedraude... doh.gif Vnz.,nera teisybes ant sio svieto,ir tiek... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2012 08 20, 13:09)
5 metus buvau Lietuvos draudimo klijente, kol nepradejo didinti draudimo sumos. Kai tuko kantrybe, perejau i PZU ir gavau dradima 100 pigiau. Matyt LD nereikia lojaliu pastoviu klijentu  biggrin.gif


mes irgi jau 5m. kaip draudžiamės LD.. viskas buvo ok.. kasmet kaina vis pamažėdavo nes neturėjom įvykių .. o šiemet .. bac ir pabrango visu šimtu lt blink.gif nes jei pradėjo žiūrėti į amžių doh.gif turiu beveik 5 metų stažą.. tačiau neturiu 25 metų dar g.gif

dabar žvalgausi kur žiūri į stažą o ne į amžių g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 08 27, 10:47)
mes irgi jau 5m. kaip draudžiamės LD.. viskas buvo ok.. kasmet kaina vis pamažėdavo nes neturėjom įvykių .. o šiemet .. bac ir pabrango visu šimtu lt  blink.gif  nes jei pradėjo žiūrėti į amžių  doh.gif  turiu beveik 5 metų stažą.. tačiau neturiu 25 metų dar  g.gif

dabar žvalgausi kur žiūri į stažą o ne į amžių  g.gif



Kiek žinau, PZU taiko tokią sąlygą - arba 25 metų amžius, arba virš 3 metų stažo. Pabandykit nueit į www.epzu.lt ir savitarnoj pasiskaičiuot, kiek Jums kainuotų.
Atsakyti
Laba smile.gif

Gal kartais kas nors turi tebegaliojanti Seesam nuolaidu koda (draudimui)?

Busiu labai dekinga jei pasidalinsite 4u.gif
Atsakyti