Įkraunama...
Įkraunama...

Puzzle gerbėjos IV

Neįdomu žiūrėti tik į dėžutes, parodykite, kaip sudėtos atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2012 02 13, 14:29)
Neįdomu žiūrėti tik į dėžutes, parodykite, kaip sudėtos atrodo  doh.gif

tai kad tos pačios dėžutės sudėtos ir skelbimų lentoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2012 02 13, 15:39)
tai kad tos pačios dėžutės sudėtos ir skelbimų lentoj biggrin.gif

Ot tai doh.gif Pigi reklama biggrin.gif
Atsakyti
Štai kokią šiandien pabaigiau (1000 detalių) 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edysia: 13 vasario 2012 - 21:21
QUOTE(Edysia @ 2012 02 13, 21:20)
Štai kokią šiandien pabaigiau (1000 detalių) 4u.gif

graži 4u.gif .

Klausimas, iš kokios medžiagos padarytas tas puzlės kilimėlis? Aš turiu ravensburger kilimėlį, ale man jis visiškai nepatinka doh.gif . Kažkoks medžiagos gabalas ir tiek. Man visiškai jis nepasiteisino. Tai dabar laukiu naujo pirkinuko- dėklo puzlėms. Tikiuos, tas nenuvils g.gif

Ir dar, ar jūs mėgstat dėliot dėliones per internetą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byne: 13 vasario 2012 - 21:48
QUOTE(byne @ 2012 02 13, 20:46)
graži 4u.gif .

Klausimas, iš kokios medžiagos padarytas tas puzlės kilimėlis? Aš turiu ravensburger kilimėlį, ale man jis visiškai nepatinka doh.gif . Kažkoks medžiagos gabalas ir tiek. Man visiškai jis nepasiteisino. Tai dabar laukiu naujo pirkinuko- dėklo puzlėms. Tikiuos, tas nenuvils g.gif

Ir dar, ar jūs mėgstat dėliot dėliones per internetą?

iš tokios pat paprastos minkštos medžiagos. tik tiek, kad detalės nenuslysta.


internetu dėliodavau seniau, dabar nebe..
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2012 02 13, 23:46)
graži 4u.gif .

Klausimas, iš kokios medžiagos padarytas tas puzlės kilimėlis? Aš turiu ravensburger kilimėlį, ale man jis visiškai nepatinka doh.gif . Kažkoks medžiagos gabalas ir tiek. Man visiškai jis nepasiteisino. Tai dabar laukiu naujo pirkinuko- dėklo puzlėms. Tikiuos, tas nenuvils g.gif

Ir dar, ar jūs mėgstat dėliot dėliones per internetą?


O velnias jį žino tą kilimėlį, iš ko jis pagamintas, aš kažkaip nelabai moku atpažint medžiagas doh.gif tai man sunku pasakyti, šiaip ta medžiaga yra tokia gan kietoka (standi), viršus šiek tiek pukuotas, šiaip man tai tas kilimėlis thumbup.gif
O apie dėlionių dėliojimą internete aš net nesu girdėjusi blush2.gif , bet manau man tai netiktų (akių gaila mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 02 13, 22:11)
iš tokios pat paprastos minkštos medžiagos. tik tiek, kad detalės nenuslysta.
internetu dėliodavau seniau, dabar nebe..

QUOTE(Edysia @ 2012 02 13, 22:17)
O velnias jį žino tą kilimėlį, iš ko jis pagamintas, aš kažkaip nelabai moku atpažint medžiagas  doh.gif  tai man sunku pasakyti, šiaip ta medžiaga yra tokia gan kietoka (standi), viršus šiek tiek pukuotas, šiaip man tai tas kilimėlis  thumbup.gif
O apie dėlionių dėliojimą internete aš net nesu girdėjusi  blush2.gif , bet manau man tai netiktų (akių gaila  mirksiukas.gif  )

aišku, o man ant paveiksliuko pasirodė, kaip kokia guma būtų blush2.gif . Pagalvojau, vat tas tai turbūt geresnis yra biggrin.gif.

Aš atsitiktinai belandžiodama susiradau puslapiuką, kur gali dėliones dėliot. Bet man vis tiek smagiau popierinį variantą thumbup.gif

Ką dėliojat šiuo metu? Pasigirkit mirksiukas.gif
Mano vaikai dėlioja dvipusį aviuką Šoną ( 1000 detalių.) Toks smagus paveiksliukas, kiek daug ten tų avinų biggrin.gif . Man ir taip norisi padėliot blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byne: 14 vasario 2012 - 09:59
Labas. Jungiuosi ir aš, nes neišsigydau nuo lapkričio mėnesio šios ligos. Anksčiau užtekdavo vieną sudėlioti ir ramu pusmečiui, metams, o dabar vieną po kito "kremtu", jau ir mainytis su pažįstamais pradėjau, iš amazonės prisisiunčiau naujų, taip pat ir tą kilimėlį, kur pirmam puslapyje yra-tikrai gelbėja ir namai neužsigriozdina, gali paslėpti greitai, netrukdo namų ruošoj. Internetiniai puzzle man visai nepatinka. O sudėtus iškart ardau, anksčiau saviškio prašydavau, kad suardytų, nes pačiai ranka nekildavo, o dabar nufotkinu ir pati ardau, nes juk reikia naują pradėti smile.gif Sėkmės visiems ir visoms! Kada nors gal ir nuotraukas įkelsiu, tik reikės išmokt kaip visų pirma rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2012 02 14, 08:59)

Aš atsitiktinai belandžiodama susiradau puslapiuką, kur gali dėliones dėliot. Bet man vis tiek smagiau popierinį variantą thumbup.gif

Ką dėliojat šiuo metu? Pasigirkit mirksiukas.gif 
Mano vaikai dėlioja dvipusį aviuką Šoną ( 1000 detalių.) Toks smagus paveiksliukas, kiek daug ten tų avinų biggrin.gif . Man ir taip norisi padėliot blush2.gif

PARODYK KOKS psl. žinau kam patinka, gal nežino tokio dar...

Aš tai savosios nebaigiau dar, jau visi metai blush2.gif blush2.gif nu bet nėra kada blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2012 02 14, 11:59)
aišku, o man ant paveiksliuko pasirodė, kaip kokia guma būtų blush2.gif . Pagalvojau, vat tas tai turbūt geresnis yra biggrin.gif.

Aš atsitiktinai belandžiodama susiradau puslapiuką, kur gali dėliones dėliot. Bet man vis tiek smagiau popierinį variantą thumbup.gif

Ką dėliojat šiuo metu? Pasigirkit mirksiukas.gif 
Mano vaikai dėlioja dvipusį aviuką Šoną ( 1000 detalių.) Toks smagus paveiksliukas, kiek daug ten tų avinų biggrin.gif . Man ir taip norisi padėliot blush2.gif



O aš šiuo metu paieškose, dar nieko nedelioju, reikia naują kokią pirkt.. Ir akcijų niekur nesimato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 02 14, 11:02)
PARODYK KOKS psl. žinau kam patinka, gal nežino tokio dar...

Aš tai savosios nebaigiau dar, jau visi metai  blush2.gif  blush2.gif  nu bet nėra kada  blush2.gif  doh.gif

sveikos

vat čia, toks paprastutis
dėlionės internete

Turiu vieną pažįstamą, kuris žino dėlionių puslapių. Galėsiu paklaust
Atsakyti