Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(kabutes @ 2012 02 06, 13:59)
4u.gif labukas
mano technika - Sony Alpha SLT-A33. Bandysiu isiliet i Jusu gretas) wub.gif

beveik mano fotikas bigsmile.gif smagu, kad dar yra kas be manes su sony fotkina biggrin.gif cia taip lietuviskai, savanaudiskai lotuliukas.gif

QUOTE(Ka @ 2012 02 06, 14:02)
Suprara, siūlau atsisakyti tokių foto tvarkymo mandrysčių kaip pirmojoje foto.  biggrin.gif

supratau biggrin.gif si varianta pasirinkau tik del to, kad JB fotkej man to paveikslo beveik isvis nelieka kai jo spalvos nublanksta, uztat kad akcentas butu ne tik ranka su teptuku tai ir kilo mintis ji "nuspalvint". Bet dabar ir pati suprantu, kad geriau jau tada rinktis visa spalvota foto ax.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 02 06, 14:11)
labai ranka masyviai atrodo, reikėjo manau ne tokiu plačiu kampu fotografuot.. ir ranka su teptuku atrodo, kad ne link paveikslo siekia, o link nežinia kur..  į tą tarpą tarp paveikslo ir fotiko.. j/b variantas labiau patiko.. o tokių mandrybių kaip pusė foto nespalvota, kažkokios detalės spalvotos, tai visai nemėgstu, bet gal čia tik skonio reikalas, nežinau.. kaip sakoma, menui taisyklių nėra  biggrin.gif

del rankos sutinku, bet del vaizdo, kad ne paveikslo ranka siekia, tai cia juk toks ir uzmanymas, paveikslas juk stovi sone manes, atsuktas i objektyva, o as atsisukus i objektyva, ne i paveiksla, na nezinau, man si kompozicija pasirode idomi..

QUOTE(Smilguna @ 2012 02 06, 14:18)
O kaip faina, tapyba  bigsmile.gif Aš baigus dailės mokyklą, tapybos specializacija  ax.gif Bet nuo mokyklos baigimo taip nieko gero ir nenutapiau. Jūsų foto fainus laikus priminė  thumbup.gif Šiaip kadangi tapyba, tai esmė spalvos ir norėtųsi pamatyti visa spalvotą foto. Man jb šiuo atveju šiaip sau.

as tai nieko susijusio su daile ir menais nebaigus doh.gif , sese nuejo siais keliais, o as tiksliaisiais.. bet turiu tam potrauki.. pas mane namuose pilna mano tapytu paveikslu, vaiku kambariu sienos istapytos multiku personazais, langai vonioj buvo istapyti vitraziniais stiklo dazais, bet va vakar nugremziau, pagadino tokie salciai mano stiklo dazus trukinet pradejo sad.gif na vnz. traukia mane tas dalykas biggrin.gif

ikeliu tada spalvota varianta, bet cia tikriausiai ranka vel uzklius, nes jos cia nera didele jos dalis uzfiksuota mastau.gif

user posted image

na mano visos sitos foto esme ir buvo teptukas, o visa kita "antrame plane".. ar sita geriau???
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 06, 19:31)
Laukiu dabar mamos kaip išganymo..atvyks į UK po kelių mėn, tai bus man rankos atrištos...


Tikrai neisivaizduoju kaip viska speji... Mano pirmasis jau paauglys, nedaug prieziuros tereikia (aisku, pauglystes problemas irgi nelengva spresti...), tai dazniausiai jis vedzioja suni. As tik ryte 10 min isbegu su juo. O dukrytei jau 4 metukai ir tai atrodo maza, kai pagalvoju, dabar tureti dar maza leliuka butu sunku... Ir dar namie padejeja turiu blush2.gif Bet be jos cia uzsiknisciau, nes dulkiu nerealiai daug. Indaploves iskaeiciau i fotika, bet tikrai nesigailiu thumbup.gif Ir maisto gaminimas cia daug laiko uzima, nes daugiausia darzoves valgom, pusfabrikaciu jokiu neperkam. Dar apsipirkinejimas nervina - vienoj vietoj visko nenusipirksi, tenka i kelias parduotuves vaziuoti.

QUOTE(neiste @ 2012 02 06, 19:39)
Nauja tema blink.gif Merginos, surimtekit, eikit kotletu geriau kept, kiek galima tose SM sedet..


Tempai tikrai nerealus, as galiu sekti tema 1 diena i savaite, bet ne daugiau... Ner kada blush2.gif Kitom dienom tik prabegom perskaitau
Papildyta:
QUOTE(neiste @ 2012 02 06, 19:43)
Keisciau foto vietomis ir kiek tvarkingiau sulankstyciau mezginius. Antroji nelabai ka sakanti, reikejo gal virbalus itraukti g.gif o siaip smagus uzsiemimas smile.gif


Aciu uz pastabas! Pabandysiu geriau sudelioti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(suprara @ 2012 02 06, 16:18)
na mano visos sitos foto esme ir buvo teptukas, o visa kita "antrame plane".. ar sita geriau???

Spalvotoj su wb kazkas negerai, ir pirščiukai ir veidas labai geltonuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Sofi @ 2012 02 06, 18:49)
Rodau perdarytus WB ND  biggrin.gif



Labai grazus ND 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 02 06, 15:00)
man tai akys užkliuvo - kaip su fanarais  unsure.gif pirmoj piešinys labai blaško, gal per aštrus. Patiko idėja ir išdėstymas.

4u.gif

QUOTE(neiste @ 2012 02 06, 15:11)
As va, neturejau vargo, isigijau suni..Laukiu kada miegot normaliai prades, nes nakti oi doh.gif ..

oi zinau ta busena doh.gif na gal greit apsipras 4u.gif

QUOTE(Smilguna @ 2012 02 06, 15:25)
Spalvotoj su wb kazkas negerai, ir pirščiukai ir veidas labai geltonuoja  g.gif

supratau 4u.gif
Atsakyti
Ei o ką daryt tame 500px puslapyje po komentarais? tipo atrašyt kažką? dėkoti už tuos ale laikus, ar kaip? g.gif
Atsakyti
Man buvo įdomu, gal kam daugiau iš naujokių pravers (jei dar nematėte smile.gif )
portretų apšvietimas

Atsakyti
Dėkui visoms uz įvertinima 4u.gif To tikrai nesitikėjau, tad dabar jaučiuos apdovanota, neveltui visa ryta tiek laksčiau po namus, nes reikejo paveiksluoti, su vaikais kariauti ir balandelius gaminti biggrin.gif Jei sakot, kad nuotraukos vertos but pavydzinėm, tai mielu noru leidžiu jas naudot 4u.gif Tik pasižiūriu aš kai kuriuos jūsų darbus ir norisi slėptis... Neįsivaizduoju iš kur jūs tiek kūrybiškumo turit... vis tikiuosi, kad geri darbai užkrečiami biggrin.gif
Galvojau neatlikinet papildomų ND, bet dabar nagai niežti... spėju reikes bandyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 02 06, 15:42)
Ei o ką daryt tame 500px puslapyje po komentarais? tipo atrašyt kažką? dėkoti už tuos ale laikus, ar kaip? g.gif

As tai padekoju - bet dazniausiai ne po komentarais, o "ant sienos" pas ta zmogu, kuris komentara paliko. Taip daugiau sansu, kad pamatys, jog padekojai. Arba tiesiog nueinu, perziuriu to zmogaus nuotraukas, jei kas patinka, pakomentuoju, pabalsuoju - tada ir nebedekoju atskirai, nes jau kaip ir "atsilyginau" smile.gif

Nors yra ten zmoniu, kurie uz kiekviena komentara asmeniskai padekoja, nors ir simtus ju gauna. Neisivaizduoju, kiek laiko jie tam sugaista. Va cia tai networking! blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 06 vasario 2012 - 15:58
QUOTE(gotte @ 2012 02 06, 15:42)
Ei o ką daryt tame 500px puslapyje po komentarais? tipo atrašyt kažką? dėkoti už tuos ale laikus, ar kaip? g.gif

Masinius komentuotojus ignoruoju. rolleyes.gif Šiaip nežinau, keistai jaučiuosi dėkodama užsieniečiui už išsakytą mintį. Taip kūdai atrodo tas 'thank you'. unsure.gif
Atsakyti
As siandien kiek turejau laisvo laiko, tiek dariau WB namu darba, bet man vis tiek geltonuoja sad.gif Tai pasidariau pertraukele ir pabandziau nupaveiksluoti savo uzsiemima ir eisiu toliau darbuotis ties namu darbeliu.

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 02 06, 15:55)
As tai padekoju - bet dazniausiai ne po komentarais, o "ant sienos" pas ta zmogu, kuris komentara paliko. Taip daugiau sansu, kad pamatys, jog padekojai. Arba tiesiog nueinu, perziuriu to zmogaus nuotraukas, jei kas patinka, pakomentuoju, pabalsuoju - tada ir nebedekoju atskirai, nes jau kaip ir "atsilyginau"  smile.gif

Nors yra ten zmoniu, kurie uz kiekviena komentara asmeniskai padekoja, nors ir simtus ju gauna. Neisivaizduoju, kiek laiko jie tam sugaista. Va cia tai networkingblink.gif



QUOTE(Ka @ 2012 02 06, 16:07)
Masinius komentuotojus ignoruoju.  rolleyes.gif  Šiaip nežinau, keistai jaučiuosi dėkodama užsieniečiui už išsakytą mintį. Taip kūdai atrodo tas 'thank you'.  unsure.gif



dėkui, aš ką tik užsiregistravau, tai nepatyrus blush2.gif
Atsakyti