Įkraunama...
Įkraunama...

Senienų ir antikvaro gerbėjų klubas

Kviečiame bendrauti visas kam nemielas gyvenimas be sendaikčių

user posted image

foto mano sodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 06 vasario 2012 - 15:36
Reikia atsižymėti taip sakant 4u.gif įdėsiu paskui nuotraukyčių ir savo a la senienų
Atsakyti
aciu Vedda uz nauja tema hi.gif
nors neesam antikvarai, bet pakalbet butu idomu

parodysiu,ka mes renkam, jei kas turi pasiulyti panasiu dalyku, tai prasom i AZ mirksiukas.gif
eglutes zaisliukai
zaisliukai
modeliukai
karine technika
Atsakyti
Nu faina ax.gif
Irocka, o jus kokiu tikslu...cia tik savo malonumui, ar kam blush2.gif

as tai perku viska namams, sodui....myliu daiktus su istorija....negaliu pakesti kinietisko kico ir visokiu blizguciu cool.gif
Atsakyti
Nu va dar vienas mano sodo vaizdelis ax.gif
user posted image

gelda parsiveziau is Svedijos, girnapuse parsitysiau is akmenu kruvos,kuria atveze kelio taisymui .
Atsakyti
QUOTE(irocka7212 @ 2012 02 06, 21:39)
parodysiu,ka mes renkam, jei kas turi pasiulyti panasiu dalyku, tai prasom i AZ mirksiukas.gif

oi, kokiu zaislu turit, pasaka...mano anyta irgi vyro zaislus issaugojus, tai mazieji anukiukai zaidzia su jais rolleyes.gif o mano mama daug vaikisku knygeliu issaugojo, pasidalinom su sese, skaitau vaikams ir savo vaikyste prisimenu wub.gif

QUOTE(Vedda @ 2012 02 06, 23:01)
Nu va dar vienas mano sodo vaizdelis  ax.gif

mane labai tas krumiukas domina, kas cia? kaip ziemoja ir t.t.? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sraige @ 2012 02 06, 21:24)

mane labai tas krumiukas domina, kas cia? kaip ziemoja ir t.t.? smile.gif

biggrin.gif tas krumiukas tai tikras kaimiskas lietuviskas putinas. Parsiveziau is kaimo is senos sodybos ,nedidele atzala. Ziemoja super, tik amarai puola. Ziedai dideli dideli sunkus
va is arciau ,
user posted image
Atsakyti
bet kaip graziai atrodo, nebuciau pagalvojus, kad cia tas kaimietukas putinas, atrodo kaip roziu krumelis biggrin.gif
kazkur girdejau, kad nuo amaru gerai praskiestu feiriu papurkst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 02 06, 21:49)
Nu faina  ax.gif
Irocka, o jus kokiu tikslu...cia tik savo malonumui, ar kam  blush2.gif

as tai perku viska namams, sodui....myliu daiktus su istorija....negaliu pakesti kinietisko kico ir visokiu blizguciu  cool.gif


cia savo malonumui ir vaikams, pasirodo jiems patinka ne tik kompiuteriai smile.gif
isivazduoju, koks grazus jusu sodas, Vedda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sraige @ 2012 02 06, 21:40)
bet kaip graziai atrodo, nebuciau pagalvojus, kad cia tas kaimietukas putinas, atrodo kaip roziu krumelis biggrin.gif
kazkur girdejau, kad nuo amaru gerai praskiestu feiriu papurkst smile.gif

nu tai mes biski ji aplauzome, neleidziame sklaidytis kur panori biggrin.gif

Reiks pabandyti, bet mudvi su mama biski prie ekologiskumo esame, naudojame tik pelenus ir raugintas dilgeles. ax.gif


QUOTE(irocka7212 @ 2012 02 06, 21:41)
cia savo malonumui ir vaikams, pasirodo jiems patinka ne tik kompiuteriai smile.gif
isivazduoju, koks grazus jusu sodas, Vedda mirksiukas.gif

nu va uzauginsima nauj avaiku karta thumbup.gif

nu aciu, mano svajone padaryti tokia bezobrazija -darzoves kartu su gelemis...bet biski mama vadovauja darze,as tik prie gelynu ....bet pamazu pamazu geles lenda i darza ax.gif
Atsakyti
aš irgi esu kaimietiško stiliaus sodų gerbėja, tokių neperkrautų daiktais, bet sausakimšų gėlėm lotuliukas.gif , su raudonom aguonom, flioksais, bijūnais, putinais, žioveiniais, rūtom, saulutėm, gvazdikėliais, jurginais mano meilėm wub.gif ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 06 vasario 2012 - 21:51
QUOTE(irocka7212 @ 2012 02 06, 22:41)
cia savo malonumui ir vaikams, pasirodo jiems patinka ne tik kompiuteriai smile.gif

irocka, o aš tavo albume vieną savo daiktą radau, ale pats gražiausias iš visų hihihi.gif
nesuprantu dėl kitų žaisliukų, kur tiek daug susidėti g.gif gal kada nors muziejus bus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ogista: 06 vasario 2012 - 22:23