Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Labas

Lairam wub.gif wub.gif wub.gif Ta broliska meile wub.gif

Inezza dziaugiuos uz tave thumbup.gif wub.gif wub.gif

Tauskute matyt tau likimas kazka kito ruosia... geriau is seno darbo vaikiuko auginti, nei is naujo mirksiukas.gif mirksiukas.gif kantrybes mergyt... zinau kaip jos truksta... na bet kantrybes... taip sakant auksciau nosyte ir kojytes po tam tikru reikaliuku mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Zoroboba dziaugiuos, kad bent laselis ramybes pas jus namuose... ir laukiam is taves naujienu...

Bice, o tu gal neklausyk sveiko proto ir pirmyn mirksiukas.gif

As jau geresne situacija pinigu namie butu... tai turbut rizikuociau... blush2.gif bet dabar neiseina... ax.gif

Visoms kam nei zodelio neparasiau po 4u.gif 4u.gif

Siandien atsikele Melda ir vemti pradejo... tai ir nesuprantu ar apsinuodijo... ar kokia zaraza pasigavom g.gif Miega maziuke dabar.... Tikiuos nieko rimto nebus
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2012 04 04, 12:43)
mačiau, bet....neradau savy jėgų parašyt, kol nebuvo genetinių tyrimų atsakymų...o taip norėjos bent jums apie tai pasipasakoti  doh.gif ir dabar žino tik kolegės ir mano tėvai...kartais pagalvoju ar toks slėpimas apsaugos nuo nelaimės, bet...turbūt kai kurioms mūsų taip lengviau....  doh.gif


sveikinu ir pilnai tave suprantu nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
lairam kokie grazus tavo vaikeliai wub.gif kokie jie jau dideli wub.gif

Turbut , kad dar ne laikas man keist darba. Aciu uz palaikyma smile.gif

bice pirmyn mirksiukas.gif sutinku su kumpiene drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 04 balandžio 2012 - 15:07
Uz lango tikra ziema biggrin.gif visa diena sninga, ne pavasaris o ziema, arteja ne velykos o kaledos lotuliukas.gif
Atsakyti

smile.gif

ne ne merginos negaliu as rizikuoti nei vaiko nei savo sveikata. Gimda mano isplonejui ir rizika plysimo nestumo metu dideja, o man reik jau turimas panas uzauginti. Cia as siaip pasvaiciojau garsiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2012 04 03, 21:34)
laukiam broliuko  wub.gif
yra visokių bėdelių pas mane su sveikata, bet....bent jau genetine puse be pakitimu  wub.gif
Papildyta:
o kaip tavo sveikatos?


gerai bus žentelis tongue.gif wub.gif mano panikei wub.gif šiandien apžiūrėjo genetikė viskas pagal normas dar karta kraujuka palikau ,tai ka jau jis dar pasakys unsure.gif truputi nusileido tas jaudulys dėl visko gal šiandien košmaru nesapnuosiu ax.gif
daugiau jau bus po 24sav dėl tu zarazu antikuniu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zoroboba @ 2012 04 04, 11:41)
sveikutes, senokai bebuvau uzsukus, bet tiesiog nebuvo jokio noro...kovo 22 ivyko laidotuviu ceremonija, o jau kita ryta parsivezem savo sunu namo (pelenukus)...nzn kodel bet nuo tos dienos kazkas many apsiverte, pasikeite, taip gera zinot, kad dabar jis su mumis, kad pagaliau visa seima namie... aisku tas skausmas ir ilgesys niekur nedingo ir nedings, kartais taip sunku, bet laikaus...negaliu paluzt, turiu but stipri ir ruost organizma dziugiam ivykiui, kuris labai tikiu greitai ivyks, tad gaudau virusiukus ir neprarandu vilties, noro, tikejimo...

labai dziugiu ziniu radau ir taip gera sirdy del visu jusu, patys nuosirdziausi sveikinimai visom progom 4u.gif  wub.gif  tikiuos, kad neilgai trukus galesiu ir as parasyt kazka dziugaus del saves...


ech ...laikykis,dar dau reiks keltis kad reikia verysad.gif gerai kad geriau jauties parsivežus pelenukus console.gif
Papildyta:
[quote=lairam,2012 04 03, 23:04]
... jeigu kuriai liūdna, gal bent sekundėlei nusišypsosit....
atrodo kad laikas prabėgo pro mane wub.gif wub.gif nuostabus leliukai
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 02 09, 17:24)
ruta_bern
su tortadieniu mergyt



QUOTE(Tauskute_ @ 2012 04 04, 16:39)
Uz lango tikra ziema  biggrin.gif  visa diena sninga, ne pavasaris o ziema, arteja ne velykos o kaledos  lotuliukas.gif

Sveikos visos, su sugryzusia ziema grystu ir as i sia temele, ilgai nebuvau..aciu tauskute uz buvusi sveikinima, ievole kaip tavo seimynele, kaip Jus visos besilaikot? as tai buvau uzlinkus... sesuo mano nesenai pagimde, viskas praejo gerai ir jai ir mergytei..o man pradejo stogas ciuozti.. kelis menesius blogai jauciausi, nes vis girdedavau, mano lelyte pilvelyje taip ir anaip kazka padare, echoskopija darem, va paziurek nuotrauka, suprantu jai dziaugsmas, o man... atrode viena diena nueisiu uz namo ir virve ant azuolo pasikabinsiu... dar gydytojai sunervino..diagnozavo sarkoidoze plauciu ir uzdaraude planuoti antra vaikuti... norisi rekti kaukti... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta_bern: 05 balandžio 2012 - 09:33
QUOTE(ruta_bern @ 2012 04 05, 10:33)
Sveikos visos,


lakykis ruta bern viskas bus gerai tik neliūdėk,visada sunkiau būna kai šalia matai kad viskas gerai console.gif be to ir su gimtadieniu 4u.gif daug laimės ir sėkmės happybday.gif
Atsakyti
ruta_bern laikykis mergyt console.gif zinau si jausma nes sesuo gruodi pagymde , o as po menesio ne pilno , ji dziaugiasi,augina,... o as savo mergyte auginu sirdyje, mintyse... laikykis 4u.gif

Bona -pari dziugu girdet geras zinias smile.gif LIUKS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2012 04 04, 21:51)
gerai bus žentelis tongue.gif  wub.gif mano panikei wub.gif šiandien apžiūrėjo genetikė viskas pagal normas dar karta kraujuka palikau ,tai ka jau jis dar pasakys unsure.gif truputi nusileido tas jaudulys dėl visko gal šiandien košmaru nesapnuosiu ax.gif
daugiau jau bus po 24sav dėl tu zarazu antikuniu doh.gif


smagu girdet geras naujienas 4u.gif o iki 24 sav. nedaro jokiu tyrimu del antikuniu? g.gif
man paciai pries kiekviena echo spaudimas sukyla iki aukstumu.....bijau isgirst kazka blogo....

O nestuke.gif 'es ar jums netempia pilvo? as paskutinem dienom, kai staigesni judesi atlieku, tai atordo, kad plys pilve koks raumuo verysad.gif ir siaip labai tempia sonus, atrodo, kad maksti skauda verysad.gif nesuprantu, gal reik pas gydytoja g.gif
Atsakyti
Inezzza..Vis galvojau apie tave. Norėjau až rašyt, bet vis laukiau kad pati parašysi. Pas Beniušienę buvai? 4u.gif Sveikinimai nestuke.gif Pamatysi, dabar jau viskas bus gerai...

Zoroboba.. console.gif pamenu save po laidotuvių kuo greičiau norėjau vaikiuko...Čia ir dabar.Deja sveiką turėjau tik po 4 metų verysad.gif Linkiu tau kuo greičiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suleima: 05 balandžio 2012 - 18:16
Sveikos 4u.gif
Lairam bet tai kokia Sofija jau didelė ir ta šypsena wub.gif
Inezzza,tu dabar tik dėl nieko nesijaudink.Šį kartą viskas bus gerai.Pamatysi wub.gif
Visoms gražios dienos 4u.gif
Atsakyti