Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasarėjantys širvintiškių namučiai

Na ir tylu čia g.gif
Aš su klausimu, žinau kad kažkas Širvintose siuvinėja siuvinėjimo mašina g.gif Gal žinot kas?
Atsakyti
sveikos mamytes, neseniai atsikrasutem i survintus, beveik nieko nepzistu cia butu idomu su kuo nors susipazinti ir kartu vezimelius pastumdyti smile.gif
lauksiu norinciu bendrauti mamyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliuke123 @ 2013 08 05, 13:13)
sveikos mamytes, neseniai atsikrasutem i survintus, beveik nieko nepzistu cia butu idomu su kuo nors susipazinti ir kartu vezimelius pastumdyti smile.gif
lauksiu norinciu bendrauti mamyciu smile.gif

Labas, o kur kitos mamytės g.gif Ar jau radai draugių?
Atsakyti
Vai2, kažkada prieš daug metų tu užvedei pirmąją širvintiškių temą sm, dabar gal ir atgaivinti ją pavyks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(chris @ 2014 03 26, 10:36)
Vai2, kažkada prieš daug metų tu užvedei pirmąją širvintiškių temą sm, dabar gal ir atgaivinti ją pavyks bigsmile.gif

Tik išvažiavau ir netvarka lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos,

mes negyvenam Širvintose, bet neseniai nusipirkom sodybą vasaroms Alionyse, čia apie 10 km nuo Širvintų, į Giedraičių pusę. Gal kartais yra gyvenančių netoliese, ypač su panašaus amžiaus vaikais? Mano dukrai beveik 4 m. Labai norim ir vaikų, ir mamų kompanijos rolleyes.gif
Toj sodyboj turim problemą su kanalizacija, mums labai reikia santechniko. Bandžiau ieškoti internete, bet nieko nepavyko rasti... Jei kas turite kokių kontaktų, brūkštelkite į až, būsiu nepaprastai dėkinga... Jei reikės, patys tą žmogų atsivežtume su mašina iš Širvintų.
Atsakyti
Labas smile.gif
Atradau temutę , niekad nebendravus čia , bet pamaniau gal padėsit ne visai naujokei Širvintose, bet dar daug ko nežinančiai biggrin.gif
Ar vyksta kokie aerobikos , kalanetikos , šokių ar pan.užsiemimai moterims Širvintose? smile.gif norisi kažkokios veiklos , prasitampyti ir išlysti dažniau iš namų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunny~ @ 2014 08 27, 00:01)
Ar vyksta kokie aerobikos , kalanetikos , šokių ar pan.užsiemimai moterims Širvintose? smile.gif norisi kažkokios veiklos , prasitampyti ir išlysti dažniau iš namų smile.gif

Mane irgi domintų užsiėmimai ax.gif Mielai rudeniop savimi užsiimčiau

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*NoTa* @ 2014 08 27, 08:12)
Mane irgi domintų užsiėmimai  ax.gif Mielai rudeniop savimi užsiimčiau

Labas rytas smile.gif


kiek žinau, tai pasirinkimas yra šokių pamokoms biggrin.gif ale mano kaulai per seni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2014 09 03, 12:04)
kiek žinau, tai pasirinkimas yra šokių pamokoms  biggrin.gif  ale mano kaulai per seni  biggrin.gif

cool.gif schmoll.gif Aš nenoriu šokių. Norėčiau sporto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*NoTa* @ 2014 09 03, 16:22)
cool.gif  schmoll.gif Aš nenoriu šokių. Norėčiau sporto  biggrin.gif

Ten ohoho koks sportas!!!! Po vienos pamokos nepaejau svaite laiko biggrin.gif
Papildyta:
https://www.facebook...ainius.morkunas

O ir treneris labai simpatiskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2014 09 03, 20:16)
Ten ohoho koks sportas!!!! Po vienos pamokos nepaejau svaite laiko biggrin.gif


Aš darbe per 13 val prisšokinėju, tad norėčiau kažko ramesnio. Spėju tiks arba Kaprizas, arba namai. Bet namie negaliu prisiversti blush2.gif
Atsakyti