Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(22peliukas22 @ 2012 03 03, 19:49)
Taip, katinuko atsakymas 3  4u.gif

Ir šis sprendimas nėra labai sudėtingas, bet man nikaip "nedašilo".

NE TAU VIENAI lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif JUNGIUOSI Į NEDAŠILUSIŲ GRETAS lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 03 03, 20:32)
NE TAU VIENAI  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif JUNGIUOSI Į NEDAŠILUSIŲ GRETAS lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš tai pažiūrėjusi į tuos uždavinius supratau, kodėl mano vaikai nelaimi matematikos olimpiadose lotuliukas.gif , nu kad ir man tokie uždaviniai tamsus miškas, o čia vaikams doh.gif ....
Atsakyti
Tylu čia....

Norėčiau sukurti naują temą, nes ryt tik vakare būsiu, tai galit likti be plepesių vietos.
Ar šiandien baigsit šią temą?
Atsakyti
Einam Eurovizijos žiūrėt... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 03 03, 20:50)
Norėčiau sukurti naują temą, nes ryt tik vakare būsiu, tai galit likti be plepesių vietos.
Ar šiandien baigsit šią temą?

Jau geriau kurk... nejusim kaip pasibaigs...
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 03 03, 20:32)
NE TAU VIENAI  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif JUNGIUOSI Į NEDAŠILUSIŲ GRETAS lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ir as isirasau i sias gretas doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos. Norėjau paklausti, ar kuri dirbanti pagal Balčytį rašot kiekvienai matematikos pamokai uždavinius, tikslus? Gali galit pasidalinti?
Pav, 3 kl yra tema "Triženklių skaičių dalijimas iš dviženklių skaičių". Jai skirtos 3 pamokos. Kaip teisingai turėtų skambėti tų pamokų uždaviniai, ko sieksim pamokų metu? Arba, dar bus ateity tema"Skaičiai iki 1000" (3kl) Tam skirtos 4 pamokos, o kaip skambėtų tų pamokų tikslai?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 03 03, 21:08)
Reikia pagalbos. Norėjau paklausti, ar kuri dirbanti pagal Balčytį rašot kiekvienai matematikos pamokai uždavinius, tikslus? Gali galit pasidalinti?
Pav, 3 kl yra tema "Triženklių skaičių dalijimas iš dviženklių skaičių". Jai skirtos 3 pamokos. Kaip teisingai turėtų skambėti tų pamokų uždaviniai, ko sieksim pamokų metu? Arba, dar bus ateity tema"Skaičiai iki 1000" (3kl) Tam skirtos 4 pamokos, o kaip skambėtų tų pamokų tikslai?

Aš dirbu pagal Balčytį bigsmile.gif . Tik su antrokais. Bet kiekvienai pamokai naujų uždavinių nerašau schmoll.gif . Mums pakanka savaitinių planų.
Kiekvienos sekančios pamokos tikslas priklauso nuo praėjusios pamokos sėkmės g.gif . Bent jau man... blush2.gif
Atsakyti
Nauja tema
Atsakyti
Reikia užbaigti šią temą biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti