Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Aš vėl atsiprašau už OT, bet klausiu Paluri...o kodėl jie bijo naminių šunų, o laukinių - ne? g.gif čia turbūt su religija susiję? g.gif aš čia UK susiduriu su tokiu dalyku, kad visi labai bijo šunų...visi tie pakistaniečiai, indai ir pan...juodžiai irgi doh.gif

Aš iš vakar šuniaus foto nieko gero neatrinkau...statiško jo nemėgstu fotografuoti, o kai bėga tai visą laiką tas pats vaizdas - atlapnoja į mane juodulys, dantyse - pagalys, ausys - maskatai maskatai biggrin.gif

QUOTE(Refresh @ 2012 02 10, 08:33)
Tokia veido išraiška geranoriška, tokie rodos nei musės nenuskriaustų. Labai mieli. O kaip iš tikrųjų? smile.gif

Taip, tu teisi, retriveriai - šeimos šunys (nors pritaikomi plačiai tarnyboje taip pat, bet jau ne auksaspalviai, o labradorai). Jei retriveris rodo nepamatuotą agresiją (ne ginasi nuo užpuoliko), jau laikoma, kad yra veislės brokas. Šie šunys ramūs, be galo draugiški...tokius gali nuniurkyt iki begalybės biggrin.gif mano vaikas 2,5 metų neretai užsilipa ant šuns, kartais net atsistoja, o tas toliau ir miega, nė galvos nepakelia.
Tačiau jiems reikia nemažai iškrovos lauke, minimum poros valandu per dsieną aktyvių pasivaikščiojimų, dresūros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 10 vasario 2012 - 12:06
QUOTE(kristalines @ 2012 02 10, 11:47)

Čiuožia. Jei patiesinsi, taip dar vieną pamoką išmoksi smile.gif , užskaitysiu.
Atsakyti
jauciuosi kvailai bet nerandu pusiau automatinio wb, nu yra auto, rankinis ir visi tie kiti apsvietimai o kur pusiau automatinis turi buti? doh.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 10, 11:49)
Turiu klausima, kaip PS patikrinti balta spalva (ar ne geltonuoja, melynuoja, zaliuoja ir t.t.) ?

Renakames pipetes iranki ("pick tool");
paspaudziam ant norimos vietos, tada colors->edit colors...->define custom colors ir ziurim ka turim RGB.
Jei WB geras, tai R, G ir B turi buti mazdaug po lygiai, su tam tikra tolerancija (nu tarkim +-5 ar panasiai), nes idealiai nebus. Tiesa, nesiek kad rgb butu 255,255,255, nes tai isdegusi vieta, o isdegti iki "tobulos baltos" gali tiek melsva tiek gelsva spalva.

Robobebro žinutė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 02 10, 13:13)
Renakames pipetes iranki ("pick tool");
paspaudziam ant norimos vietos, tada colors->edit colors...->define custom colors ir ziurim ka turim RGB.
Jei WB geras, tai R, G ir B turi buti mazdaug po lygiai, su tam tikra tolerancija (nu tarkim +-5 ar panasiai), nes idealiai nebus. Tiesa, nesiek kad rgb butu 255,255,255, nes tai isdegusi vieta, o isdegti iki "tobulos baltos" gali tiek melsva tiek gelsva spalva.

Robobebro žinutė biggrin.gif



Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 10, 11:49)

atrodo, kad pilvas ant dezes. nesuprantu tokio pasirinkimo
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2012 02 10, 12:09)
jauciuosi kvailai bet nerandu pusiau automatinio wb, nu yra auto, rankinis ir visi tie kiti apsvietimai o kur pusiau automatinis turi buti?  doh.gif  blush2.gif  blush2.gif

Auto, tada po juo - saulutė, debesėlis, lempos ir rankinis.
Tai pusiau auto pagal situaciją - pasirenki artimiausią savo fotgrafavimo sąlygom.
Tarkim apniukusią dieną , renkiesi - debesėlį. Tai Tau jis ir bus - pusiau auto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 10 vasario 2012 - 12:21
QUOTE(erikamaja @ 2012 02 10, 12:20)
Auto, tada po juo - saulutė, debesėlis, lempos ir rankinis.
Tai pusiau auto pagal situaciją - pasirenki artimiausią savo fotgrafavimo sąlygom.
Tarkim apniukusią dieną , renkiesi  - debesėlį. Tai Tau jis ir bus - pusiau auto.


a....dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 02 10, 12:19)
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 10, 11:49)

atrodo, kad pilvas ant dezes. nesuprantu tokio pasirinkimo

O as net sukau galva kas ten per juodas blynas doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 02 10, 12:49)

Cia ikeliu viena savo uzsiemima, kurio dar neatidaviau.... Kol kas kitas nera baigtas. Jei spesiu iki uzduoties pabaigos - parodysiu...





Ziurejau i nuotrauka ir negalejau suprasti kas tas juodas, panasus i nesciosios pilva, tik paskui supratau, kad cia ar kede tokia ar dar kazkas, bet tas juodas trukdo labai smile.gif

p.s. man su wb padejo susidoroti tualetinis popierius, aciu uz ideja (nepamenu kas pasiule) smile.gif
Atsakyti
Nu pakartoju ND2, daiktų išdėstymas ant stalo gal ir nuplagijuotas, bet kad matytūsi skirtumas tarp visų trijų diafragmos reikšmių šis išdėstymas labiausiai tinka ir mano galva.

f3.5
user posted image

f13
user posted image

f22
user posted image

tarp antros ir trečios skirtumas mažai pastebimas, bet yra, kaktusiukas paskutinėje ryškesnis nei vidurinėje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EZM: 10 vasario 2012 - 12:32
QUOTE(Idda @ 2012 02 10, 12:04)
kristalines čiuožia tavo ND  4u.gif jei kitoms tiks, nežiūrint į horizontą užskaityčiau  ax.gif

tas ciuozimaaaaaaaas.....frusty.gif nesuprantu kaip cia man taip iseina doh.gif
tai cia ciuozia, nes fotika kreivai laikau? ar kaip?

QUOTE(erikamaja @ 2012 02 10, 12:08)
QUOTE(kristalines @ 2012 02 10, 11:47)

Čiuožia. Jei patiesinsi, taip dar vieną pamoką išmoksi smile.gif , užskaitysiu.

bandysiu perdaryt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(EZM @ 2012 02 10, 12:32)
tarp antros ir trečios skirtumas mažai pastebimas, bet yra, kaktusiukas paskutinėje ryškesnis nei vidurinėje

kad to skirtumo beveik nera, manau reiketu perdaryti, Be to, man paskutineje lyg fokusas nusokes g.gif
Atsakyti