Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

Aispra thumbup.gif dievinu tokius gėlynus - einu skaityt "žieminės" temos ir studijuot kūrybos proceso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 07 08, 17:00)
Buvau Cobrei pažadėjusi parodyti savo "pievas"...




bigsmile.gif tikrai labai labai grazu. As net neisivaizduoju kaip galima toki gelyna sukurti per vienus metus - nekankinant, nekilnojant augalu.
Ar kaimynai aplink savo sklypuku nekasineja? Matant toki grozi turetu kilti ikvepimas.
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 07 09, 13:18)
Ai ir norejau paklausti, kas ten per violetines zvakes trecioje nuotraukoje nuo virsaus, gal raudokles???

Raudoklės 4u.gif man jos ir laukinės labai patinka, bet čia "veislinė" Dropmore Purple biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mot99 @ 2012 07 09, 14:16)
As net neisivaizduoju kaip galima toki gelyna sukurti per vienus metus - nekankinant, nekilnojant augalu.
Ar kaimynai aplink savo sklypuku nekasineja? Matant toki grozi turetu kilti ikvepimas.


Tikrai pavasarį žiauriai pakankinau augalus, didžiają dalį perkilnojau doh.gif Bet stengiausi kaip galima anksčiau pavasarį tai padaryti, tai labai nesustresavo ir aukų nebuvo biggrin.gif . Pas mane baisus molynas, jei kažko nepadarai anksti pavasarį, kol dar žemė gerai įmirkusi, jis paskui nebeįkasamas.

O kaimynai atsparūs ir turi savo stilių biggrin.gif Tuo labiau, kad pavasarį tas mano projektas atrodė tikrai šiaip sau. Kaimynė daržais išvadino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 07 08, 16:00)
Buvau Cobrei pažadėjusi parodyti savo "pievas". Taigi pasirodau, nors ir akivaizdu, kad su klasika čia sunkiai biggrin.gif

žiauriai gražu..
pagarba kūrėjai:)
Atsakyti
Aispra, fantastiškas rezultatas wub.gif Puikiai "įsipiešia" ir panaudoja aplinkinę erdvę. Sodelis jau dabar turi "jausmą". Šauniai padirbėjai!!!
Atsakyti
QUOTE(Trakva @ 2012 07 08, 22:21)
Sveikos mergaites,kokius jus cia grozius kuriat wub.gif
O man galvos skausmas ,kaip susitvarkyti aplinka,kad butu jauku ir malonu doh.gif .Nusipirkom nama pernai,viena maza dalele susitvarkem,bet dar laukia didziulis plotas,kurio niekaip negaliu iveikti.Beda ta,kad apart mylimu gelynu kuriu noriu nemazai,i visa sia teritorija turetu tilpti nedidelis darzas ax.gif ,na noriu nors kelias ekologiskas darzoves tureti vaikams ax.gif .Tai va,darza turiu,o va kaip ji paslepti niekaip nesumastau g.gif
ax.gif ,gal galeciau tiketis jusu patarimu,ikelciau kelias foto  blush2.gif


Trakva, merginos šioje temoje bando vystyti tam tikros stilistikos sodų temą. Paskaitinėkit temą, ar tikrai aptariami stiliai ir pavyzdžiai jums tinka ir patinka smile.gif Jei taip, tai pirmyn, rodykitės biggrin.gif Tik su patarimais visada yra sunkiau nei atrodo tongue.gif Kad patarti kaip paslėpti daržą, reikia suprasti, kokia yra kiemo visuma, zonos, takai, orientacija pagal pasaulio šalis, dirvožemis ir t.t. Tad kažkokio greito vieno patarimo tikėtis neverta biggrin.gif
Atsakyti
http://katarinastradgard.blogspot.com
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 07 10, 21:58)


Labai gražūs vaizdai. Sunku prieš tuos burbulus atsilaikyti biggrin.gif Rožių krūmų dydis įspūdingas ir nuostabiai ramios spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 07 10, 09:22)
Trakva, merginos šioje temoje bando vystyti tam tikros stilistikos sodų temą. Paskaitinėkit temą, ar tikrai aptariami stiliai ir pavyzdžiai jums tinka ir patinka smile.gif Jei taip, tai pirmyn, rodykitės biggrin.gif Tik su patarimais visada yra sunkiau nei atrodo tongue.gif  Kad patarti kaip paslėpti daržą, reikia suprasti, kokia yra kiemo visuma, zonos, takai, orientacija pagal pasaulio šalis, dirvožemis ir t.t. Tad kažkokio greito vieno patarimo tikėtis neverta biggrin.gif

ax.gif ,na tikrai studijavau jusu temute ir noriu savo aplinkoje sukurti kazka panasaus 4u.gif Rytoj pafotografuosiu ir imesiu,gal kam kils ideju.Sedziu su kruva zurnalu,viskas grazu,visko noriu,bet reikia issirinkti viena varianta doh.gif
Atsakyti
Sauni leliumai nuoroda, beziuredama ja, prisiminiau apie raktazoles, pas mane jos kaip miltuotos, kas cia per velnias joms? g.gif Foto nebeidesiu, nes nureziau iki zemes doh.gif Ir kas ten per melynos zvakes tose nuotraukse kur leliumai uzrode?Veronikos???
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 07 11, 18:38)
Ir kas ten per melynos zvakes tose nuotraukse kur leliumai uzrode?Veronikos???


Man panašiau į gojinius šalavijus (salvia nemorosa) 4u.gif
Atsakyti
Na ką - ko kurkliai ir amarai neįveikė, ledai ir škvalas pribaigė... Visi gėlynai išsiploję, išlūžę, tujos irgi išlaužytos, rožės be žiedų likę... Ech.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 11 liepos 2012 - 21:19