Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėk su ''Pu Erh'' arbata

Sveikos,gal kas bandėte?Kaip poveikis?Aš šiandien nusipirkau,tai jau pradėjau gert,nespėju į wc lakstyt ax.gif
Atsakyti
ta arbata labai bjauri, negalima net prie burnos pridet! fui!
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2012 02 10, 17:34)
ta arbata labai bjauri, negalima net prie burnos pridet! fui!


Na jo,girdėjau,kad visiškai netūralį be priedų ji tikrai tokia,bet aš pirkau su žemuogėm,tai kaip čia pasakius.Kolkas gerti dar galima biggrin.gifD
Atsakyti
na as turiu su citrina, bet negaliu as jos gert schmoll.gif kankint taip save, nesamone
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2012 02 10, 18:01)
na as turiu su citrina, bet negaliu as jos gert schmoll.gif kankint taip save, nesamone


Na mano skonio receptoriai jaaučiu stiprei skiriasi nuo jūsu,nes gert galiu,tik gal kvapas toks nelabai patinka.Reik man ir pabandyt su grežinėliu citrinos,gal užmuš tą kvapą''keistą''.
Atsakyti
QUOTE(P_Karolina @ 2012 02 10, 19:08)
Na mano skonio receptoriai jaaučiu stiprei skiriasi nuo jūsu,nes gert galiu,tik gal kvapas toks nelabai patinka.Reik man ir pabandyt su grežinėliu citrinos,gal užmuš tą kvapą''keistą''.

as siltos negaliu gert - slykstu, o salta visikai nebloga net ax.gif
Atsakyti
Kaip mano viena drauge sako-kojiniu arbata biggrin.gif . Na kvapelis nekoks, bet gerti galima. Geriau saziningai rudeni kokius 2 menesius po 2 litrus kasdien- i toleta tai tikrai lakstydavau dazniau, bet poveikio jokio g.gif . Mano viena kolege gere ja, sake tik po kokiu 3men gerimo rezultatai pasirode, bet su skrandziu kazkokiu problemu atsirado, tai teko nutraukti jos naudojima. O as dar geriu paprasta vandenuka, man jis geriau nei ta arbata-nors nesmirda smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2012 02 13, 17:29)
Kaip mano viena drauge sako-kojiniu arbata biggrin.gif . Na kvapelis nekoks, bet gerti galima. Geriau saziningai rudeni kokius 2 menesius po 2 litrus kasdien- i toleta tai tikrai lakstydavau dazniau, bet poveikio jokio g.gif . Mano viena kolege gere ja, sake tik po kokiu 3men gerimo rezultatai pasirode, bet su skrandziu kazkokiu problemu atsirado, tai teko nutraukti jos naudojima. O as dar geriu paprasta vandenuka, man jis geriau nei ta arbata-nors nesmirda smile.gif .



Na geriu jau vos ne savaitelė,tai ka pastevėjau,kad pilvas nebeišsipučia kaip pavalgau,nes visad kaip pavalgydavau,tai kaip nėščia vos ne atrodydavau biggrin.gifD o dabar pradėjus gert arbata šia,kažkaip nepučia pilvo pavalgius,manau kad čia arbatos dėka,nes iki šiol niekas nebuvo padėjas man su tuo pilvo putimu wink.gif
Atsakyti
Nematau skirtumo ar išgersi 3 litrus tos pu-erh ar 3 l.vandens, skrandis bus užpildytas skysčiu ir nesinorės valgyti, ir kaip ir nuo kiekvieno skystimėlio varinėsi į WC.
Buvo laikas, kai šitą arbatą kibirais gėriau, gaila, bet jokio stebuklo nesulaukiau biggrin.gif
Beje, gėriau ją šaltą, tai visai skani ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erina: 16 vasario 2012 - 17:25
QUOTE(Erina @ 2012 02 16, 18:22)
Nematau skirtumo ar išgersi 3 litrus tos pu-erh ar 3 l.vandens, skrandis bus užpildytas skysčiu ir nesinorės valgyti, ir kaip ir nuo kiekvieno skystimėlio varinėsi į WC.
Buvo laikas, kai šitą arbatą kibirais gėriau, gaila, bet jokio stebuklo nesulaukiau biggrin.gif
Beje, gėriau ją šaltą, tai visai skani ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(GUTA @ 2012 02 17, 08:42)


Na kiekvienas organizmas skirtingai priima.Vieniems padeda,kitiems ne smile.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau, meginsiu gerti
Atsakyti