Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

QUOTE(saliutas @ 2012 02 22, 13:04)
V aige faina destytoja, egzaminas buvo testas, bet girdejau kai eini ishanksto laikyti arba perlaikyti tada duoda klausimus  mirksiukas.gif

o to testo lygis labai sudetingas? smile.gif nes gal moodles uztenka ? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(utiutiutiu @ 2012 02 22, 15:49)
Sveikos,
kurį baigiamąjį egzaminą patartumėte rinktis, darbo teises ir socialines saugos teises ar administracines teises? smile.gif

kas geriau sekasi smile.gif ir kur uzdavinius labiau supranti na bent as taip.
Atsakyti
QUOTE(maryta @ 2012 02 22, 10:53)
sveikos, kiek kanuoja 1 kreditas istestiniu studiju studentams, studijuoju teise.

Vakar gavau laišką iš metodininkės, tai kredito kaina parašyta 83,20 Lt. Pas mane teisė ir valdymas, bet fakultetas tas pats, tai ir kaina gal tokia pati mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(maryta @ 2012 02 22, 12:53)
sveikos, kiek kanuoja 1 kreditas istestiniu studiju studentams, studijuoju teise.


Kas nuskriaude? T.y., kuri katedra?

QUOTE(_Izidė_ @ 2012 02 22, 14:50)
Sveikos, panos  4u.gif

Ateinu su klausimu-prašymu. Gal kuri turite kokio nors "gėrio" temai - t e i s m o   a d m i n i s t r a v i m a s?


Sveika,

bent jau as, tai neturiu nieko. ax.gif

Merginos, gal jau esat kuri susistabdziusi vel studijas? blush2.gif Tos, kurios nespejat i pavasarini traukinuka ir atidedat rudeniui. ax.gif Labai domina tvarka-ar sunku ir ar reikia kazkokiu super duper priezasciu... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 22 vasario 2012 - 21:09
QUOTE(Paja @ 2012 02 22, 22:09)

Merginos, gal jau esat kuri susistabdziusi vel studijas? blush2.gif Tos, kurios nespejat i pavasarini traukinuka ir atidedat rudeniui. ax.gif Labai domina tvarka-ar sunku ir ar reikia kazkokiu super duper priezasciu... rolleyes.gif

Sveika, aš klausiau šito pas metodininkę, tai man atsiuntė pvz, galiu persiųst jei reikia. Kaip supratau jokių sunkumų, tiesiog sakė rašyt jog prašai pratęsti studijų sustabdymą iki kitų metų kovo 1d. ir viskas.
Žadu užpildyt ir išsiųst artimiausiu metu.
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2012 02 22, 22:09)
Kas nuskriaude? T.y., kuri katedra?
Sveika,

bent jau as, tai neturiu nieko. ax.gif

Merginos, gal jau esat kuri susistabdziusi vel studijas? blush2.gif Tos, kurios nespejat i pavasarini traukinuka ir atidedat rudeniui. ax.gif Labai domina tvarka-ar sunku ir ar reikia kazkokiu super duper priezasciu... rolleyes.gif


nuskriaude baudziamoji katedra. spec. dalis 5 kreditai verysad.gif, nesuprantu mano drauge istestines studijos teise ir valymas studijuoja, siemet istojo tai jai reikejo moketi uz kredita 59 litus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maryta: 22 vasario 2012 - 21:55
QUOTE(maryta @ 2012 02 22, 19:54)
nuskriaude baudziamoji katedra. spec. dalis 5 kreditai  verysad.gif, nesuprantu mano drauge istestines studijos teise ir valymas studijuoja, siemet istojo tai jai reikejo moketi uz kredita 59 litus g.gif

Jai reikės surinkti 210 kreditus, o mums reikia - 160 ar 140 (čia irgi kaip kam), tai paskui bendroj sumoj gaunasi kaina ta pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2012 02 22, 23:12)
Jai reikės surinkti 210 kreditus, o mums reikia - 160 ar 140 (čia irgi kaip kam), tai paskui bendroj sumoj gaunasi kaina ta pati  4u.gif

supratau
Atsakyti


QUOTE(Paja @ 2012 02 22, 22:09)

nebespėji šiemet? unsure.gif

QUOTE(mamaEgle @ 2012 02 22, 21:39)
Vakar gavau laišką iš metodininkės, tai kredito kaina parašyta 83,20 Lt. Pas mane teisė ir valdymas, bet fakultetas tas pats, tai ir kaina gal tokia pati mastau.gif

QUOTE(maryta @ 2012 02 22, 22:54)
mano drauge istestines studijos teise ir valymas studijuoja, siemet istojo tai jai reikejo moketi uz kredita 59 litus g.gif


merginos, kaina priklauso nuo metų kelintais įstojote ir nuo sumos kurią mokate už mokslus. 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas,

QUOTE(index @ 2012 02 22, 21:13)
Sveika, aš klausiau šito pas metodininkę, tai man atsiuntė pvz, galiu persiųst jei reikia. Kaip supratau jokių sunkumų, tiesiog sakė rašyt jog prašai pratęsti studijų sustabdymą iki kitų metų kovo 1d. ir viskas.
Žadu užpildyt ir išsiųst artimiausiu metu.


O, jei gali, persiusk i:
parduotuvele@gmail.com
Aciu. 4u.gif

QUOTE(maryta @ 2012 02 22, 21:54)
nuskriaude baudziamoji katedra. spec. dalis 5 kreditai  verysad.gif,


Ai...Nu, bet neliudek ir imk balioneli.4u.gif
Tiesa, gal neskubek dabar perlaikineti tos BT spec.d. taip ant karstuju, geriau ramiai dar paskaitinek. Jiems svarbu ne teisingai issprestas uzdavinys, o taip, kaip tu moki argumentuoti irirodineti. mirksiukas.gif

QUOTE(_Izidė_ @ 2012 02 23, 07:35)
nebespėji šiemet?  unsure.gif



Dar nezinau. biggrin.gif Bet apsidraust noriu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maryta @ 2012 02 22, 12:53)
sveikos, kiek kanuoja 1 kreditas istestiniu studiju studentams, studijuoju teise.

Klausk tiesiai pas savo metodininkę, kadangi visiems skirtingai. Aš įstojusi 2007 -moku 67 litus (su centais), mano grupiokė, įstojusi 2008 moka ~83 lt.
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2012 02 23, 09:04)
Labas rytas,
O, jei gali, persiusk i:
parduotuvele@gmail.com
Aciu. 4u.gif
Ai...Nu, bet neliudek ir imk balioneli.4u.gif
Tiesa, gal neskubek dabar perlaikineti tos BT spec.d. taip ant karstuju, geriau ramiai dar paskaitinek. Jiems svarbu ne teisingai issprestas uzdavinys, o taip, kaip tu moki argumentuoti irirodineti. mirksiukas.gif
Dar nezinau. biggrin.gif Bet apsidraust noriu. ax.gif

Aciu uz balioniuka, gal kas turite bt spec. dalies uzdavinuku isprestu permekite mkmarijaa9@gmail.com
Atsakyti
Labas mergaitės,
priimkite į savo būrį blush2.gif . Įstojau į teisę ir valdymą po kolegijos. Košmaras, nespėju nieko, medžiagos kalnai, o laiko verkiant trūksta. Gal galėtumėtę pasidalinti CT spes d., CP, BT spec dalis, BP konspektais, o gal dar ir kokiu uždavinuku. Būsiu labai labai dėkinga 4u.gif
valdemru2009@gmail.com
Atsakyti