Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 15

QUOTE(Spurga577 @ 2012 02 14, 11:49)
Sveikos, gal kuri turite ar domėjotės KURA baldakimu?

http://www.ikea.com/...ducts/40116206/

Nemačiau gyvai, įdomu, ar atrodo taip pat gerai, kaip ir foto? Ir ar neskleidžia pašalinio kvapo?


blush2.gif Gal kuri turite, ar čiupinėjote? noriu nupirkti savo mažei, nežinau, ar verta ...

user posted image
Atsakyti
Pas mus yra balta mamutinė taburetė ir mėlyna mamutinė kėdė su atlošu. Kaip vaikiškos kėdės jos tikrai liux. Vaikai nusineša kur reikia, net ir metinukė. buvo visokiausiais keistais dalykais išterliotos - -nusiplovė be problemų. BET kai ant jos mažoji lipa, tai mane šaltas prakaitas išpila, nes tos kėdės, ypač taburetė, mėgsta nuslysti ir nukristi. Kėdės su atlošu atlošas aišku ne tokiems dalykams skirtas, bet vis tiek stovinčiam ant kėdės vaikui į jį atsirėmus,pusiausviros jau nebeatlaiko ir kėdė krenta. Net buvo mintis kokio smėlio į tas kojas pripilti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzhine: 14 vasario 2012 - 18:16
QUOTE(Dzhine @ 2012 02 14, 18:16)
bet vis tiek stovinčiam ant kėdės vaikui į jį atsirėmus,pusiausviros jau nebeatlaiko ir kėdė krenta.

o kuri kede atlaiko? as ne ant vienos namudines kedes neleidziu vaikui stoveti. cia jau fizikos desniai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2012 02 14, 10:49)
Sveikos, gal kuri turite ar domėjotės KURA baldakimu?

http://www.ikea.com/...ducts/40116206/


Turėjo mano vaikas gerus du metus jį, kol tą lovytę turėjom, kur gali būti žema, o galima apverst ir kaip dviaukštė, be pirmo aukšto smile.gif, bet jei bandot pritaikyt kitokiai lovai, nei ikea, tai labai didelė tikimybė nepataikyt unsure.gif, nes šonuose ji tvirtinasi, tai ikea lovos kraštuką apgaubia puikiai, man patiko tikrai baldakimas, ypač, kai vaikis norėjo miegot aukštai lovoje, tai kol nueidavo naktį iki galo, pvz. į tualetą norėdamas, prasibudindavo ir nebuvo baisu, kad iškris smile.gif, kvapo kažkokio labai stipraus nepastebėjau g.gif, galų gale jis gi abiejuose galuose atviras. Susideda palapinių principu, tie vamzdeliai susilanksto, tai norėdavo vaikas - uždėdavau, pabosdavo - nesunku sandėliuot smile.gif

google įveskit IKEA kura ir vaizdus rodyti, rasit daug pavyzdžių, kaip realioje aplinkoje atrodo mirksiukas.gif, ne kataloge.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LT saulele: 14 vasario 2012 - 18:57
QUOTE(Forgete @ 2012 02 14, 18:51)
o kuri kede atlaiko? as ne ant vienos namudines kedes neleidziu vaikui stoveti. cia jau fizikos desniai  biggrin.gif  4u.gif


Yra pas mus medines dideles virtuveje. mes nuomininkai, tai neisivaizduoju, nei kur gamintos nei kaip vadinasi. Grynas medis, tokios kaip valgomiesiems buna. Makaluojasi vaikai ant ju kaip ismano, dar ne karto nebuvo kritusios. bet ir sunkios rupuzes. nepirkciau sau tokiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 02 14, 20:13)
Yra pas mus medines dideles virtuveje. mes nuomininkai, tai neisivaizduoju, nei kur gamintos nei kaip vadinasi. Grynas medis, tokios kaip valgomiesiems buna. Makaluojasi vaikai ant ju kaip ismano, dar ne karto nebuvo kritusios. bet ir sunkios rupuzes. nepirkciau sau tokiu biggrin.gif

nu nebent tokios arba prie grindu prikaltos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 02 14, 18:51)
o kuri kede atlaiko? as ne ant vienos namudines kedes neleidziu vaikui stoveti. cia jau fizikos desniai  biggrin.gif  4u.gif



tos pacios medines kedutes is IKEA niekur nevirsta, malasi vaikai ant ju kaip nori...o ir as panaudoju, tai kur pasilipti, tai svecia pasodinti biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras/rytas/dienas visom ikea-sesėm
user posted image
Šiandien užtikau savo bažnytkaimy IKEA VÅLLÖ laistytuvus
user posted image

pardėj, kur viskas atseit po eurą. Net labai labai nustebau. Etikečių žinoma nebuvo, nepirkau, nes nebuvo kur paslėpt, o su šiuo čiūdu per visą miestą, pagalvojau, kad nemarširuosiu smile.gif

Vat, pasikuisčius, radau kitas panaudojimo galimybes:

user posted image
niekam šitokio daikčiuko nereikia? smile.gif
Ar lempos:
user posted image
user posted image
user posted image
o gal kam reik kosmines gėles
palaistyt?
user posted image

o čia iš kitojs "baikos"
ORDNING
user posted image
MASKROSas kaip iš kosmoso
user posted image
4u.gif

Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2012 02 14, 19:55)
Turėjo mano vaikas gerus du metus jį, kol tą lovytę turėjom, kur gali būti žema, o galima apverst ir kaip dviaukštė, be pirmo aukšto smile.gif, bet jei bandot pritaikyt kitokiai lovai, nei ikea, tai labai didelė tikimybė nepataikyt  unsure.gif, nes šonuose ji tvirtinasi, tai ikea lovos kraštuką apgaubia puikiai, man patiko tikrai baldakimas, ypač, kai vaikis norėjo miegot aukštai lovoje, tai kol nueidavo naktį iki galo, pvz. į tualetą norėdamas, prasibudindavo ir nebuvo baisu, kad iškris  smile.gif, kvapo kažkokio labai stipraus nepastebėjau  g.gif, galų gale jis gi abiejuose galuose atviras. Susideda palapinių principu, tie vamzdeliai susilanksto, tai norėdavo vaikas - uždėdavau, pabosdavo - nesunku sandėliuot  smile.gif

google įveskit IKEA kura ir vaizdus rodyti, rasit daug pavyzdžių, kaip realioje aplinkoje atrodo  mirksiukas.gif, ne kataloge.


Laba, internete jau prisižiūrėjau, norėjau nuomonės iš praktinės pusės - ačiū labai mirksiukas.gif dabar tik reikia sužiūrėti visus brėžinius ir sugalvoti, kaip pritaikyti mūsų lovai ...
Atsakyti
Laba, gal kas turi tokius FLAREN ikejos vonios kambario baldus?
kokia nuomone ar vetra pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_zija: 15 vasario 2012 - 13:42
Laba diena. Gal kuri maciusi, čia ne IKEA virtuve? Turi panasuma i naujo katalogo virtuve su ARSTA durelemis g.gif Ir plautuve tokia yra kataloguose..
user posted image

Tiksliau čia mano svajoniu virtuve ir galvoju kazka panasaus pasidaryti... Idomu ar juoda spalva ARSTA dureliu praktiska, t.y ar matosi pirstu antspaudai?
Ir dar klausimelis atrodo ALCHEMIE -kaip virtuve panaudojus jau kuri laika, ar patenkinti? Ir jei nepaslaptis kokios ten sudetos sienu plyteles (i az jei nenorit cia kur pirkot arba is kokios serijos ir kokia kaina) -tokios plyteles man super atrodo smile.gif

Namai dar tik "gipskartonio" stadijoje bet jauciu kad daug kas bus is IKEA, bent jau mazosios kambarys tai tikrai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitalijaxx: 15 vasario 2012 - 13:57
QUOTE(Vi_zija @ 2012 02 15, 14:41)
Laba, gal kas turi tokius FLAREN ikejos vonios kambario baldus?
kokia nuomone ar vetra pirkti?


Mes turime virs kriaukles spintele su veidrodziu, priekaistu neturiu. Nudazyta atspariais dazais dregmei, man grazu..as baisiai noreciau ir tos stovincios su gurdiu stalciuku kosmetikai ir papuosalams ir stiklinems durelems, ale..ner kur statyt verysad.gif
QUOTE(Vitalijaxx @ 2012 02 15, 14:56)
Laba diena. Gal kuri maciusi, čia ne IKEA virtuve? Turi panasuma i naujo katalogo virtuve su ARSTA durelemis  g.gif Ir plautuve tokia yra kataloguose..
user posted image

Tiksliau čia mano svajoniu virtuve ir galvoju kazka panasaus pasidaryti... Idomu ar juoda spalva ARSTA dureliu praktiska, t.y ar matosi pirstu antspaudai?
Ir dar klausimelis atrodo ALCHEMIE -kaip virtuve panaudojus jau kuri laika, ar patenkinti? Ir jei nepaslaptis kokios ten sudetos sienu plyteles (i az jei nenorit cia kur pirkot arba is kokios serijos ir kokia kaina) -tokios plyteles man super atrodo smile.gif

Namai dar tik "gipskartonio" stadijoje bet jauciu kad daug kas bus is IKEA, bent jau mazosios kambarys tai tikrai smile.gif

Jei albumelyje Lidingo virtuve, tai ne mano, mano buvo tik i tema ideta. Tai pas mus plyteles su bambukais lenkiskos Pradyz is vonios serijos rolleyes.gif
Atsakyti