Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

laba 4u.gif
noreciau prisijungti prie jusu 4u.gif
vestuves rugpjuti.
As ne nesuvokiu ka turesiu daryt blush2.gif blush2.gif
Leiskit stebet ir mokytis 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 15 vasario 2012 - 17:41
Sveikos
Man reiks pirsliauti rugpjucio 4 diena. Oi nieko nzn Kaip nuo ko pradeti. Gal kas turit koki scenariju. Rasykit i AZ. Jei kokiu ideju uzmatysiu kur nors pasidalinsiu su jumis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2012 02 15, 16:46)
pas mane tai jaunoji nusipirko, nes pati rado butent ko norejo,o as padarysiu taures grazias vazinejant kelioneje jiems  ax.gif

miskininkele tu spausdinai ant lipnaus popieriaus is karto?  g.gif

taip iskarto ant lipnaus
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 15, 16:15)
Manau, kad svocia, bet gali but ir susitarimo reikalas, as pries tai vestuvese pirkau ir dabar nupirkau

aš irgi taures pirksiu, tik nežinau kokias g.gif pasidalinkit idėjomis kokias taures dovanojot. Man reikia kad taurės būtų gražios, ir jaunieji nemėgsta jokių pvz apnėrimų ar kt papuošimų, tai geriausias atvejis galėčiau išgraviruoti

beje tikrai gražus knygos įrišimas smile.gif
Atsakyti
sveikos
Oi vakar pasigaudziau minciu geru is SM. Dabar viska pradesiu igyvendinti po truputi. Gal galit kas i AZ atsiusti elektroninio pasto prisijungimus. Busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 02 15, 22:55)
aš irgi taures pirksiu, tik nežinau kokias g.gif pasidalinkit idėjomis kokias taures dovanojot. Man reikia kad taurės būtų gražios, ir jaunieji nemėgsta jokių pvz apnėrimų ar kt papuošimų, tai geriausias atvejis galėčiau išgraviruoti

beje tikrai gražus knygos įrišimas smile.gif


Noreciau neduztanciu, bet sidabrines kokias randu tai turi, o daugiau kaip ir nieko neuzmaciau. Nusiziurejus sias, bet dar nesu 100 proc. tikra, kad tikrai pirksiu smile.gif
user posted image
Prie to pacio ir tokius pacius irankius turbut imsiu bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Adelita @ 2012 02 16, 10:12)
Noreciau neduztanciu, bet sidabrines kokias randu tai turi, o daugiau kaip ir nieko neuzmaciau. Nusiziurejus sias, bet dar nesu 100 proc. tikra, kad tikrai pirksiu smile.gif
user posted image
Prie to pacio ir tokius pacius irankius turbut imsiu  bigsmile.gif

user posted image

kur toki grozi radai pirkti bigsmile.gif
Atsakyti
grazios taures,net labai.istikruju kur radai?galir kaina pasakytum.
Atsakyti
Prasom smile.gif

Taures

Irankiai
Atsakyti
Aga aš irgi tame puslapy žiūrinėjau, dar neapsisprendžiau kurios man gražiausios smile.gif

Šiandien pabaigiau siuvinėti meilės simfoniją ant pagalvės, bus beveik amžinas reikalas bigsmile.gif lieka tik išskalbti, a norit kad parodyčiau lotuliukas.gif

ei merginos ar turit kas tas pėdas pro rakto skylutę? klausiau jau bet arba nieks neatsakėt arba nepamačiau atsakymo ax.gif
Atsakyti
na taures sidabrines, kur is kojaliu sirdys susideda pirkau vasara bazeje, jas graviravau, yra kazkur 33-34 musu temuteje. pirslvau jau du kartus, antras buvo su sio forumo pagalba na dabar ryt bus trecias kartas biggrin.gif si kart liudininkais vadinsimes biggrin.gif viskas tas pats tik kad vyras be pirslio juostos ir pulko nebus. prisiruosiau daugiau linksmu zaidimu ir kitu idomybiu , viskas is sio forumo. is patirties galiu pasakyt, pirmas scenarijus buvo 14 lapu, antras 9, o sis tik 7. merginos nesistenkit daug tekstu det i scenariju, nieks neklauso, zodzius pasirinkit kuo trumpesnius. visoms sekmes, na ir sau linkiu ryt. oi patinka man sis darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele:) @ 2012 02 16, 13:38)
na taures sidabrines, kur is kojaliu sirdys susideda pirkau vasara bazeje, jas graviravau, yra kazkur 33-34 musu temuteje. pirslvau jau du kartus, antras buvo su sio forumo pagalba na dabar ryt bus trecias kartas biggrin.gif  si kart liudininkais vadinsimes biggrin.gif  viskas tas pats tik kad vyras be pirslio juostos ir pulko nebus. prisiruosiau daugiau linksmu zaidimu ir kitu idomybiu , viskas is sio forumo. is patirties galiu pasakyt, pirmas scenarijus buvo 14 lapu, antras 9, o sis tik 7. merginos nesistenkit daug tekstu det i scenariju, nieks neklauso, zodzius pasirinkit kuo trumpesnius. visoms sekmes, na ir sau linkiu ryt. oi patinka man sis darbas thumbup.gif

kuo didziausios sekmes ir lauksim smulkaus pasakojimo.
Del scenarijaus tau pritariu, pas mane bus labai minimaliai kalbu
Atsakyti