Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew aptariame ir patariame, 43 tema

Koks gražus šitas Liquid silk skirt wub.gif
user posted image

bet būtent kad toks iki kelių, o ne žemiau jo ilgis būtų bigsmile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Chloja @ 2012 02 15, 15:50)
Imciau antra dydi.



Visomas ac iu uz patarimus. Didelis dekui
Atsakyti
Ziuriu i sita svarkeli, gal jau turite ji kuri, atsiliepimai domina 4u.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
http://www.jcrew.com...~~~~~/50051.jsp

Sita sijonuka vakar uzsisakiau, laukiu labai, taip norisi spalvu pavasariui, tiesiog isimylejau ta melyna wub.gif
Be to skaiciau kad pavasari ypac madingos bus ryskios spalvos ir geliu rastai thumbup.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
O tokiu bliuskuciu yra dar pardavime kur priderinta foto,galvoju gal visai grazu butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(srovė @ 2012 02 15, 19:04)
Visomas ac iu uz patarimus. Didelis dekui



Sprendziant is to,kad visos Jums patareme imti antra dydi, prasauti neturetumete mirksiukas.gif
I sveikata ir i grazuma 4u.gif
Papildyta:
[quote=nature,2012 02 15, 19:10]


Abi liuskute ir suknele kartais buna pardavime. Tik sudetis ju skirtinga.
Suknele ir wildcat palaidinuke (ilgomis rankovemis) - sintetinio pluosto, o stai natasha top (berankove) - silkine wub.gif

Atsakyti
QUOTE(nature @ 2012 02 15, 19:10)
Ziuriu i sita svarkeli, gal jau turite ji kuri, atsiliepimai domina 4u.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
http://www.jcrew.com...~~~~~/50051.jsp

Sita sijonuka vakar uzsisakiau, laukiu labai, taip norisi spalvu pavasariui, tiesiog isimylejau ta melyna wub.gif
Be to skaiciau kad pavasari ypac madingos bus ryskios spalvos ir geliu rastai thumbup.gif

O tokiu bliuskuciu yra dar pardavime kur priderinta foto,galvoju gal visai grazu butu biggrin.gif

as siandien pasiemiau sita
user posted image
ne toks pats, bet modelis tas pats, man patiko, kad jis ilgesnis ir graziai iliemenuotas. turiu 0 dydi jei reikia galiu tiksliai ismatuoti 4u.gif

siandien kaip tik buvo Scoopneck blouse in wildcat 00 dydis http://www.jcrew.com.....fe9UnyYmlmj/w

o trumpom rankovem cia http://www.jcrew.com...60637/60637.jsp vel pilna kaina , lyg buvo i sale imete g.gif


sijona tokios spalvos emete? koki dydi? ar buvo ta spalva ir regular ar is petite uzsakete? baisiai prireike butent sios spalvos, o pardavime nebera.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bakardi: 15 vasario 2012 - 18:31
Bakardi, na ir svarko grozis... wub.gif

Butu saunu,jei ismatuotumete, nes tie ju svarku dydziai man vis dar terra incognita blush2.gif

p.s: tu sijonuku jie tik petite visokiu spalvu ismete i sale skilti, o is regular tai,maciau tik juoda,pilka, neon azalea ir flame spalvytes g.gif
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2012 02 15, 18:30)
as siandien pasiemiau sita
user posted image
ne toks pats, bet modelis tas pats, man patiko, kad jis ilgesnis ir graziai iliemenuotas. turiu 0 dydi jei reikia galiu tiksliai ismatuoti 4u.gif



gal galite ismatuoti svarka, buciau labai dekinga 4u.gif nes pati nori nusipirkti, tik bijau su dydziu nepataikyti
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2012 02 15, 19:30)
as siandien pasiemiau sita


bakardi, cia lyg sis? Labai lauksim ismatavimu rolleyes.gif
Atsakyti
O gal kas turit tą wildcat blouse? Berankovę?
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2012 02 15, 18:30)
as siandien pasiemiau sita
user posted image
ne toks pats, bet modelis tas pats, man patiko, kad jis ilgesnis ir graziai iliemenuotas. turiu 0 dydi jei reikia galiu tiksliai ismatuoti 4u.gif
Butciau dekinga jei ismatuotumete, ne man vienai padetu apsispresti del dydzio 4u.gif

sijona tokios spalvos emete? koki dydi? ar buvo ta spalva ir regular ar is petite uzsakete? baisiai prireike butent sios spalvos, o pardavime nebera.
user posted image

Taip sijona emiau butent sitos spalvos brigh blue wub.gif as emiau 00 petite, kadangi as neuksta man tinka petite dydis. Mane irgi si spalva uzbure wub.gif
Su Jcrew dabar laikausi truputi kitos politikos, praitais metais pirkau kas su nuolaida didele ir nemazai, dabar imu tik tai kas labai patinka kad ir brangiau. Kaipsakant geriau keli istikruju mieli daiktai nei beleko daug prisisluoti. Nors beveik viskuom ka is ju turiu esu labai patenkinta, o prikaupaiu jau nemazai biggrin.gif
Papildyta:

o trumpom rankovem cia http://www.jcrew.com...60637/60637.jsp vel pilna kaina , lyg buvo i sale imete g.gif

Sita labai grazi, bet moketi pilna kaina gaila uz ja, gal imes dar i sale 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloja @ 2012 02 15, 19:34)
Bakardi, na ir svarko grozis... wub.gif

Butu saunu,jei ismatuotumete, nes tie ju svarku dydziai man vis dar terra incognita blush2.gif

p.s: tu sijonuku jie tik petite visokiu spalvu ismete i sale skilti, o is regular tai,maciau tik juoda,pilka, neon azalea ir flame spalvytes g.gif


as ir sale nemaciau, bet ir prie regular kainu nerandu tokios spalvos, tikriausiai isparduota. Reikes vis patikrinti gal netycia papildys.
QUOTE(gitaaa @ 2012 02 15, 19:39)
gal galite ismatuoti svarka, buciau labai dekinga 4u.gif nes pati nori nusipirkti, tik bijau su dydziu nepataikyti



QUOTE(Laputa @ 2012 02 15, 20:00)
bakardi, cia lyg sis? Labai lauksim ismatavimu  rolleyes.gif


aha, cia sitas 4u.gif
ismatavimai 0 r dydzio-
peciai-38 cm
rankove nuo peties-59 cm
rankove nuo pazasties- 44.5 cm
ilgis nugaroje- 63 cm
po pazastim- ~43-44 *2 cm
liemuo kur segasi apatine saga, pagal mane siauriausia vieta- 37*2 cm

QUOTE(nature @ 2012 02 15, 20:23)
Taip sijona emiau butent sitos spalvos brigh blue wub.gif as emiau 00 petite, kadangi as neuksta man tinka petite dydis. Mane irgi si spalva uzbure wub.gif
Su Jcrew dabar laikausi truputi kitos politikos, praitais metais pirkau kas su nuolaida didele ir nemazai, dabar imu tik tai kas labai patinka kad ir brangiau. Kaipsakant geriau keli istikruju mieli daiktai nei beleko daug prisisluoti. Nors beveik viskuom ka is ju turiu esu labai patenkinta, o prikaupaiu jau nemazai biggrin.gif



koks Jusu ugis?jei as is regular imu 0 dydi, tai is petite tureciau 4p imti ar 2 p g.gif kazin baisiai trumpas nebus, mano ugis 168cm g.gif
Atsakyti
bakardi, gal galite parasyti kokie jusu matmenys, jei jums tiko sis svarkelis ax.gif nes as dabar metausi tarp 0 ir 00 dydzio..pagal svarko matavimus man lygtais reiktu 00 blink.gif
Atsakyti