Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava, jos mamytės ir vaikučiai

QUOTE(idzigi @ 2013 08 08, 11:13)
Priesais jusu nama  smile.gif  69 name smile.gif


oho bigsmile.gif tikrai kaimynes smile.gif ziurejom ir 69 buta, bet pati pardaveja atkalbejo pirkti, nes sake kad smirda ax.gif

kiek pati vaikuciu turi? kuo vardu esi? as tai auginu dukryte Emilija smile.gif pati Lina esu smile.gif

pradesim kalbeti, tai gal ir daugiau prisijungs smile.gif
Atsakyti
sveikos, jungiuosi ir as i dainavos mamyciu rateli., gyvenu netoli Redos., augina antra vaikiuka, ar yra is tos puses kas nors???? smile.gif
Atsakyti
mes gyvenam netoli redos smile.gif
Atsakyti
vau kaip fainai smile.gif kokio amziaus vaikiukai???is kokios gatves esat?????smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif tikrai mažumėle tuštoka čia... smile.gif Na mes gyvenam šalia ortopedijos technikos. Žiūrint ką reiškia netoli biggrin.gif Man su vaikais apie 20 min kelio smile.gif
Šiaip ieškau auklės, gal kas pažįstat kokią?. Nes jau laaaaaaaaaaaaabai noooooriu sportuoti smile.gif
Atsakyti
Viena graži kasmetinė akcija ligoniukams
http://www.supermama...;#entry64811440
Atsakyti
Sveikos, as taip pat noriu prisijungti prie Jusu ax.gif Pasiprasiu ir FB grupe, tikiuosi priisite smile.gif Gyvename prie Birzelio 23-iosios ir Partizanu sankryzos smile.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

A.Stulginskio vid.m-klos patalpose ( partizanu g.152) renkami vaikuciai mokintis dainuoti ir sokti. Kol kas grupeje (3-6 m.) yra tik 6 vaikuciai, gal kas noretu prisijungti ? Daugiau informacijos www.laseliukai.lt arba https://www.facebook...54026127980139/
o jei kiltu daugiau klausimu, galite drasiai rasyti man az
friends.gif
Atsakyti
Ar lankosi temutėje mokyklinukų mamytės?
Renkamės mokyklą...

Gal ką galit papasakot apie
S.Daukanto;
B.Brazdžionio,
Atžalyno mokyklas?
Arba gal kokią gerą galit rekomenduoti?
Atsakyti
Gal kas su vaikučiais Draugystės parke vaikštot? smile.gif ieškom draugų smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif
Gyvenu Kaune aklųjų ir silpnaregių rajone. Gal atsirastų norinčių pabendrauti, pastumdyti kartu vežimėlius?
Atsakyti