Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos


 i 
Paslaugų skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 23, 22:24)
Pradzia visalaik ir visur sunki buna  4u.gif Linkiu sekmes  4u.gif

Aciu. smile.gif
Atsakyti
perskaičiau temą buvusią, tai taip ir nesupratau iki galo, po priauginimo, kai krenta blakstienos, tai priauginta blakstiena iškrenta kartu su tikra blakstiena?? ir visos taip?
baisu be blakstienų visai likt būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2012 02 25, 00:51)
perskaičiau temą buvusią, tai taip ir nesupratau iki galo, po priauginimo, kai krenta blakstienos, tai priauginta blakstiena iškrenta kartu su tikra blakstiena?? ir visos taip?
baisu be blakstienų visai likt būtų biggrin.gif

ne visos, bet dauguma... toj vietoje, kur iskrenta poriauginta blakstiena su naturalia iskart pradeda dygti nauja naturali blakstiena. Zmogaus blakstienos genetiskai keiciasi kas 80 dienu, taigi tokia ju kaita yra normali 4u.gif jeigu nueisite pas gera meistre be blakstienu tikrai neliksite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonie: 25 vasario 2012 - 00:28
QUOTE(bad_cat @ 2012 02 25, 01:51)
perskaičiau temą buvusią, tai taip ir nesupratau iki galo, po priauginimo, kai krenta blakstienos, tai *priauginta blakstiena iškrenta kartu su tikra blakstiena??
** ir visos taip?
baisu be blakstienų visai likt būtų biggrin.gif


neatidziai skaitet nono.gif:
* Taip. Priauginta blakstiena iskrenta kartu su naturalia jei darbas atliktas kokybskai smile.gif
** blakstiena gyvena 60-80dienu, iskritusios vietoje atauga naujos, jaunos blakstienos, kiekvienos amzius skirtingas, todel nereik isivaizduoti ,kad jei kris iskris visos ir liksit be blakstienu rolleyes.gif juk iskritusiu vietoje atauga nauja mirksiukas.gif kas be ko jos pasilpsta, bet tai velgi labai individualu- vienai reik pertraukos po 1-2 papildymu, kitos metus ir du isvaikscioja 4u.gif
Atsakyti
as jau vel noriu blakstienu smile.gif
o gal pries priauginima reikia ricinos aliejum pastiprinti?
Atsakyti
Geras dalykas tos priauginamos, vis nuo pavasario ar vasaros prisiauginu ir taip iki N. Metu pasipildau kas 3-4 sav. Ir vel arteja pavasaris ir vel norisi......Bet reiks laukti, nusilpsta tai jau ziauriai. Pirma menesi tai geda kam ir pasirodyti, tokios trumputes, tiesios. Dabar jau antras menuo jas gaivinu, bet vaizdelis vis dar ne koks. Tepuosi ricina. Meistre turiu puikia, labai greitai per 1- 1.5 val padaro, darausi trumpas tai niekas ir nepastebi kad priklijuotos tik sako kad kazko graziai atrodau:).
Tik dabar atradau jusu foruma reiks pasiskaitineti ar ir kitom toks nekoks vaizdelis buna po priauginimo. schmoll.gif

Beje dar beda ir ta kad po kiekvieno priauginimo vyksta alergine reakcija kokia savaite grauzia ir rausta akys. Pirmus metus kai dariausi taip nebuvo, o dabar isbandem kokius tris rusis kliju ir visi alergizuoja, bet taip desperatiskai noredavau, kad visitiek prisiaugindavau.

Ir vel noriu mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarr: 26 vasario 2012 - 23:59
QUOTE(Sarr @ 2012 02 27, 00:53)
Geras dalykas tos priauginamos, vis nuo pavasario ar vasaros prisiauginu ir taip iki N. Metu pasipildau kas 3-4 sav. Ir vel arteja pavasaris ir vel norisi......Bet reiks laukti, nusilpsta tai jau ziauriai. Pirma menesi tai geda kam ir pasirodyti, tokios trumputes, tiesios. Dabar jau antras menuo jas gaivinu, bet vaizdelis vis dar ne koks.  Tepuosi ricina. Meistre turiu puikia, labai greitai  per 1- 1.5 val padaro, darausi trumpas tai niekas ir nepastebi kad priklijuotos tik sako kad kazko graziai atrodau:).
Tik dabar atradau jusu foruma reiks pasiskaitineti ar ir kitom toks nekoks vaizdelis buna po priauginimo. schmoll.gif


Aš labai bijojau tiek augintis blakstienas, tiek vėliau jas nusiimti, nes galiu likti be blakstienų. Bet mano atveju, forume skaitytos baimės (nusiėmus lieki be blakstienų, blakstienos būna iškandžiotos, negali pasidažyt tušu ir pan) nepasitvirtino. smile.gif gal, kad blakstienas meistrė priaugino gana kuklias ( ne visi ir pastebėjo, kad jos pas mane priaugintos, bet natūralumas ir buvo vienas iš pagrindinių mano reikalavimų ax.gif ), gal, kad po 3 mėn liepė daryt pertrauką. Aišku, buvo kažkiek pasilpusios savos, bet man šoko jokio nebuvo (aš joms leidau savaime iškristi, nenuiminėjau, o tiesiog labai nuaugusias pakirpdavau ir visas padažydavau tušu, kaip ir Lisa buvo kažkada temoj rekomendavusi). Tikrai žinau, kad ateinančią vasarą aš vėl auginsiuosi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 27 vasario 2012 - 08:45
ar yra meistriu Utenoje?
kad cia nebutu reklama gal i az parasykit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 27 vasario 2012 - 20:03
QUOTE(Sarr @ 2012 02 27, 01:53)
Geras dalykas tos priauginamos, vis nuo pavasario ar vasaros prisiauginu ir taip iki N. Metu pasipildau kas 3-4 sav. Ir vel arteja pavasaris ir vel norisi......Bet reiks laukti, nusilpsta tai jau ziauriai. Pirma menesi tai geda kam ir pasirodyti, tokios trumputes, tiesios. Dabar jau antras menuo jas gaivinu, bet vaizdelis vis dar ne koks.  Tepuosi ricina. Meistre turiu puikia, labai greitai  per 1- 1.5 val padaro, darausi trumpas tai niekas ir nepastebi kad priklijuotos tik sako kad kazko graziai atrodau:).
Tik dabar atradau jusu foruma reiks pasiskaitineti ar ir kitom toks nekoks vaizdelis buna po priauginimo. schmoll.gif

Beje dar beda ir ta kad po kiekvieno priauginimo vyksta alergine reakcija kokia savaite grauzia ir rausta akys. Pirmus metus kai dariausi taip nebuvo, o dabar isbandem kokius tris rusis kliju ir visi alergizuoja, bet taip desperatiskai noredavau, kad visitiek prisiaugindavau.

Ir vel noriu mastau.gif


Turbut atsirado alergija procedurai, kokiam nors ingridientui ieinanciam i kliju sudeti. Galima butu bandyti klijus jautrioms akims, bet trumpiau laikys. Reikes kas 2 sav. tikrai daryti korekcija. Todel as asmeniskai nenaudoju tokiu kliju. Gal visgi bandykite daugiau nesiklijuoti blakstienu, bent pusmeti. Gal praeis alergija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2012 02 27, 23:41)
Turbut  atsirado alergija procedurai, kokiam nors ingridientui ieinanciam i kliju sudeti. Galima butu bandyti klijus jautrioms akims, bet trumpiau laikys. Reikes kas 2 sav. tikrai daryti korekcija. Todel as asmeniskai  nenaudoju tokiu kliju.  Gal visgi bandykite daugiau nesiklijuoti blakstienu, bent pusmeti. Gal praeis alergija.  4u.gif


pernai ir dariau koki pusmeti pertrauka nes buvau nestuke.gif , bt alergija liko. verysad.gif As taip pat leisdavau nuaugti pacioms, ir priaugindavau naturalaus ilgio, bet va pailseti neleidau ilgai ir uz tai moku dabar... bet vistiek noriuuu lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi blakstienos po nueimimo labai sutrumpejo, buvo net trumpesnes uz apatines verysad.gif verysad.gif verysad.gif ir nors jau puse metu praejo, vistiek jos neatsigavo pilnai verysad.gif Nezinau ar cia meistre kalta ar kas, bet tikrai vaizdas nuemus buvo baisus, bet vasara vistiek noreciau vel...
Atsakyti