Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(deltadu @ 2013 01 04, 19:39)
Beje, kaip jums iškrenta blakstienos? Su jūsų blakstiena? Nes mano tai beveik visos atšoka, o blakstiena mano lieka. Baisiai atrodo. doh.gif

Pirma karta girdziu,kad dirbtu tik su J ar C,kompetinga turi visokiausiu ir visokiausiom dirba,taip pat ir su ilgiais,8,10,15...
Iskrenta mano blakstienos kartu su maniske 97%,ir tai dazniausiai pati issiraunu doh.gif Paskutinius du menesius kazkaip negaliu susitvardyt,darysiu poilsi matyt biggrin.gif Mano meistre dirba su paciais stipriausiais klijais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(super_wife @ 2013 01 09, 21:31)
Pirma karta girdziu,kad dirbtu tik su J ar C,kompetinga turi visokiausiu ir visokiausiom dirba,taip pat ir su ilgiais,8,10,15...
Iskrenta mano blakstienos kartu su maniske 97%,ir tai dazniausiai pati issiraunu doh.gif Paskutinius du menesius kazkaip negaliu susitvardyt,darysiu poilsi matyt biggrin.gif Mano meistre dirba su paciais stipriausiais klijais  ax.gif

Aš jau ir taip manau, kad būtų laikas pakeisti meistrę, bet vis neprisiruošiu.. O mano 97 proc. visos atšoka verysad.gif
Atsakyti
Labutis,
Merginos noriu konsultacijos smile.gif Ar taip turi buti, kad meistre viena netikra blakstiena priklijuoja prie 2 ar net 3 mano tikru blakstienu? Nes jau ne pirma karta matau, kad mano meistre taip man daro sad.gif
Atsakyti
QUOTE(keita @ 2013 01 11, 11:59)
Labutis,
Merginos noriu konsultacijos smile.gif Ar taip turi buti, kad meistre viena netikra blakstiena priklijuoja prie 2 ar net 3 mano tikru blakstienu? Nes jau ne pirma karta matau, kad mano meistre taip man daro sad.gif

Neturi taip būti.
Atsakyti
QUOTE(keita @ 2013 01 11, 09:59)
Labutis,
Merginos noriu konsultacijos smile.gif Ar taip turi buti, kad meistre viena netikra blakstiena priklijuoja prie 2 ar net 3 mano tikru blakstienu? Nes jau ne pirma karta matau, kad mano meistre taip man daro sad.gif

Ne,tikrai neturi taip buti.
Atsakyti
QUOTE(keita @ 2013 01 11, 11:59)
Labutis,
Merginos noriu konsultacijos smile.gif Ar taip turi buti, kad meistre viena netikra blakstiena priklijuoja prie 2 ar net 3 mano tikru blakstienu? Nes jau ne pirma karta matau, kad mano meistre taip man daro sad.gif


O jeeee. ...doh.gif
Negerei, oi negerai taip schmoll.gif galit visai likti be blakstienu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

Prieš kelis metus su tarpais prisiauginėjau blakstienas. Dabar po ilgos pertraukos, prisiauginau ir vėl. Tik ši karta surizikavau pakeisti meistre, pagal šioje temoje aktyvios forumietės- meistres, rekomendacijas.
Na ir likau labai nusivylusi sad.gif Prisiauginėjau salone Monika.
Niekada kiek turėjau blakstienas nejaučiau tokio diskomforto, jos man erzina akis, vietomis randu susiklijavusiu gumuliuku. Formos parinkimas taip pat nepatiko...
Tikriausiai visiškai nusiimsiu, nes jau kelinta diena akys raudonos... Kas pikčiausia, kad kiek turėjau blakstienas, niekada nieko panašaus nėra, buve.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskute_as: 12 sausio 2013 - 09:11
QUOTE(Meskute_as @ 2013 01 12, 10:08)
Sveikos,

Prieš kelis metus su tarpais prisiauginėjau blakstienas. Dabar po ilgos pertraukos, prisiauginau ir vėl. Tik ši karta surizikavau pakeisti meistre, pagal šioje temoje aktyvios forumietės- meistres, rekomendacijas.
Na ir likau labai nusivylusi sad.gif Prisiauginėjau salone Monika.
Niekada kiek turėjau blakstienas nejaučiau tokio diskomforto, jos man erzina akis, vietomis randu susiklijavusiu gumuliuku. Formos parinkimas taip pat nepatiko...
Tikriausiai visiškai nusiimsiu, nes jau kelinta diena akys raudonos... Kas pikčiausia, kad kiek turėjau blakstienas, niekada nieko panašaus nėra, buve.


Gaila, kad nepasiseke 4u.gif Jei akys raudonos ir jauciate diskomfotrta tai siulau kuo greiciau jas pasalinti, kol nepasidare didesniu bedu kai jau reikia eiti pas gydytojus. Nuemimas nesudetingas ir greitas su spec. nuemeju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2013 01 12, 11:38)
Gaila, kad nepasiseke  4u.gif  Jei akys raudonos ir jauciate diskomfotrta tai siulau kuo greiciau jas pasalinti, kol nepasidare didesniu bedu kai jau reikia eiti pas gydytojus. Nuemimas nesudetingas ir greitas su spec. nuemeju  4u.gif



Jau rašiau, kad prisiauginau ne pirma karta, tai pertraukai nuiminedavo, su skysciu tokiu... Jetus kur dabar rasti savaitgali kas nuiimtu,tai pačiai jaučiu skambinsiu, juk pinigia sumokėti, va tau ir rekomendacijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskute_as: 12 sausio 2013 - 09:47
Aš prieš Kalėdas prisiauginau blakstienytes, priaugino D riestumo 12 ilgio blakstienytes. Dabar praėjo 3 savaites, bet vaizdelis jau ne koks, o iki papildymo dar 4 dienos doh.gif Jaučiu pasidarysiu vieną papildymą ir nusiimsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2013 01 12, 14:41)
Aš prieš Kalėdas prisiauginau blakstienytes, priaugino D riestumo 12 ilgio blakstienytes. Dabar praėjo 3 savaites, bet vaizdelis jau ne koks, o iki papildymo dar 4 dienos  doh.gif Jaučiu pasidarysiu vieną papildymą ir nusiimsiu  ax.gif

Man deda C riestumo 9 ilgio. Nepatinka jau jos man - per daug užriestos ir trumpos. O ir laiko tik savaitę. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 01 12, 15:22)
Man deda C riestumo 9 ilgio. Nepatinka jau jos man - per daug užriestos ir trumpos. O ir laiko tik savaitę. verysad.gif


Mano natūralios blakstienos labai tiesios, tai priaugintų riestumas labai patinka, o ir ilgio užtenka ax.gif Bet kai pradeda kraipytis į visas puses, tai erzina doh.gif Ir dabar sėdžiu su dideliu tarpu tarp blakstienu, atrodo baisiai verysad.gif
Atsakyti