Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

O galbūt kas nors susidūrė su hibridiniais dviračiais? Skaičiau, kad geri prekės ženklai Unibike ir Romet, ar turit šiuos ar kitų gamintojų? Ar naudojate dviratį daugiau mieste ar bekelėje? Nes aš tai labai norėčiau universalaus dviračio, tai dėl to ir galvoju imti hibridinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ofelij'a @ 2018 01 12, 17:47)
O galbūt kas nors susidūrė su hibridiniais dviračiais? Skaičiau, kad geri prekės ženklai Unibike ir Romet, ar turit šiuos ar kitų gamintojų? Ar naudojate dviratį daugiau mieste ar bekelėje? Nes aš tai labai norėčiau universalaus dviračio, tai dėl to ir galvoju imti hibridinį smile.gif



jusu minetus zenklus galeciau apibudinti keliais zodziais: lenkija, kinija, bulgarija, baisu, pigu, siaubas:)....bet ne visi (iskaitant ir mane) gali sau leisti tikrai zinomus gamintojus ir geras komplektacijas, nes del to ir kaina isauga...as vazineju su hibridu, nes ji naudoju laisvalaikiui ir megejiskam sportui..jei naudociau tik lasvalaikiui tai tada hibridas kaip ir kalnu baikas butu nepatogus del sedesenos, mano seimoi visos 3 moterys naudoja gulbes formos dviracius del patogios sedesenos ir del to, kad nevazineja bekele ar su dviraciais nesportuoja (kaip as)...todel rinkdamiesi hibrida pagalvokit kur ir kiek vazinesit, ir galbut jis jums bus nepraktiskas.
Atsakyti