Įkraunama...
Įkraunama...

Gossip girl

GOSSIP GIRL
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nerealus serialas. Tik, kad tas Ckuck'as pasikeite, biski blogai. Tas blogiuko ivaizdis labiau jam tiko :DDD
Atsakyti
Atrodo, Chuck grįš prie blogiuko įvaizdžio - jei gerai supratau, kažką jis ten rezga prieš Daną, ne veltui miegojo su jo agente smile.gif
Atsakyti
Jeckau kleckau, neturiu žodžių po šitos serijos doh.gif Apgailėtina man ten viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2012 02 21, 17:24)
Jeckau kleckau, neturiu žodžių po šitos serijos doh.gif Apgailėtina man ten viskas doh.gif


panasu, kad taip doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
pagaliau tą Aivy demaskavo.. bet jei Blair su Dan pradės draugaut, tai čia bus serialo dugnas doh.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau naują seriją vakar ir šiandien jau beveik nieko nebeatsimenu, ką ten rodė biggrin.gif Nu jo, pagaliau demaskavo Ivy. Blair pradėjo sukti reikalą su Dan rimčiau, nors man nuo to vemti norisi. Nu netinka jie vienas kitam. Nebežino kūrėjai, ką beišsigalvoti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2012 02 22, 22:18)
Peržiūrėjau naują seriją vakar ir šiandien jau beveik nieko nebeatsimenu, ką ten rodė biggrin.gif Nu jo, pagaliau demaskavo Ivy. Blair pradėjo sukti reikalą su Dan rimčiau, nors man nuo to vemti norisi. Nu netinka jie vienas kitam. Nebežino kūrėjai, ką beišsigalvoti.  schmoll.gif

Ir netinka, ir nelogiška - meta savo gvenimo meilę dėl vestuvių su princu, kad po to susidėtų su trečiuoju asmeniu? biggrin.gif Rodos, dirbtinai prigalvoja visokių dramų, kad tik blair nebūtų laiminga ir serialas gautų n - tąjį sezoną.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 02 22, 23:21)
Ir netinka, ir nelogiška - meta savo gvenimo meilę dėl vestuvių su princu, kad po to susidėtų su trečiuoju asmeniu? biggrin.gif Rodos, dirbtinai prigalvoja visokių dramų, kad tik blair nebūtų laiminga ir serialas gautų n - tąjį sezoną.

kuris žiūrovų dėmesio, bent jau mano, nebesulauktų schmoll.gif
Atsakyti
nu bet serialas nebeįdomus darosi. apskritai tai nieko daugiau nevyksta nei Bler meilės nuklydimai. kiti herojai tai šiaip sau, dėl vaizdo lotuliukas.gif dar man labai nepatinka ta tikroji Charlie Rhodes, nei aktorė graži, nei vaidyba gera, apskritai kažkoks durnas personažas, aš jo nesuprantu, nes tai ji su Nate, tai be Nate, tai su principais, tai be principų. Serena tai irgi nežinia ką galvoja - taip ten viskas vaikiška. viskas, turėtų baigt šitą serialą kuo greičiau. net apsidžiaugčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 23 vasario 2012 - 15:46
prisiunčiau serijų šio sezono - nu niekaip neprisiverčiu pažiūrėt. net laiko prastumimui nežiūriu, nu visiškai nebeidomu doh.gif
Atsakyti
Ahaa aktorė, kuri vaidina Ivy - netikrą Charlie, daug gražesnė. Aš irgi apsidžiaugčiau, jei nebūtų naujo sezono.
Atsakyti