Įkraunama...
Įkraunama...

Gossip girl

Merginos, tai kodėl žiūrite, jei jums neįdomu? biggrin.gif Kas nors verčia per prievartą?
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2012 02 23, 19:51)
Merginos, tai kodėl žiūrite, jei jums neįdomu? biggrin.gif Kas nors verčia per prievartą?


Tiesiog jau tiek sezonų atžiūrėta - nesinori mesti, nepamačius iki galo... Kaip pareiga yra pažiūrėti viską biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2012 02 23, 21:30)
Tiesiog jau tiek sezonų atžiūrėta - nesinori mesti, nepamačius iki galo... Kaip pareiga yra pažiūrėti viską biggrin.gif

drinks_cheers.gif ir kad ir kaip jau nusivažiavo, įdomu kokia bus pabaiga, ar bus Blair visgi su Chucku happily ever after lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2012 02 23, 20:51)
Merginos, tai kodėl žiūrite, jei jums neįdomu? biggrin.gif Kas nors verčia per prievartą?

As paskutine serija tik puse istengiau paziureti.. kodel laiku nepabaige g.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2012 02 23, 20:51)
Merginos, tai kodėl žiūrite, jei jums neįdomu? biggrin.gif Kas nors verčia per prievartą?

aš jau kelis kartus sakiau sau, kad nebežiūrėsiu, nes vos peržiūriu tas naujausias serijas, bet ateinu čia pasiskaityt, būna, kad sudomina arba norisi pasižiūrėt, kokių nesąmonių vėl prirodė lotuliukas.gif nors įsijungiu žiūrėt, prasukinėju, darausi arbatą ir t.t. be to, man kažkaip norisi šitą serialą iki galo pažiūrėt, greičiau tas galas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 24 vasario 2012 - 08:28
As irgi žiūriu, kad žiūrėt, bet kažkaip nebeveža bigsmile.gif
Atsakyti
Paisrodo, yra ir Gossip Boy lotuliukas.gif http://www.imdb.com/title/tt2107075/
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 02 24, 10:01)


o siaube lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2012 02 24, 10:15)
As irgi žiūriu, kad žiūrėt, bet kažkaip nebeveža  bigsmile.gif


Kiekviena nauja serija - kaip kančia, kai tuos keistus siužeto vingius reikia žiūrėti, bet nesinori mesti tiek sezonų pražiūrėjus...Pritariu kitoms, greičiau pasibaigtų... smile.gif
Atsakyti
"Kaip kančia",na juokinga skaityt biggrin.gif taigi nepatinka nežiūrėkit,ar tiek jau priklausomi nuo kažkokių savo įsitikinimų,kad kankinsiuos,bet būūtinai žiūrėsiu iki galo ir skųsiuos kiekvieną savaitę kokį sunkų darbą nuveikiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 02 24, 11:01)

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif aprašymas: pretty boys and drama lotuliukas.gif

QUOTE(pukuota_kate @ 2012 02 24, 14:23)
Kiekviena nauja serija -  kaip kančia, kai tuos keistus siužeto vingius reikia žiūrėti, bet nesinori mesti tiek sezonų pražiūrėjus...Pritariu kitoms, greičiau pasibaigtų... smile.gif

na, man asmeniškai jokios kančios tikrai nėra, tik prarado įdomumą ir tiek smile.gif
Atsakyti
as noreciau kad testu, bet kad butu daugiau veiksmo ten, nes dabar jau nebejauciu to 'O!!!!!!! niekad nebuciau pagalvojus kad taip nutiks! negaliu sulaukt kitos serijos!'. Tapo truputi nuspejamas, bet man vis tiek patinka smile.gif
Atsakyti