Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 18, 21:06)
Pamaitina išsausintas odeles po nutirpinimo

O Vegas Night vienas populiariausių  thumbup.gif eina ant visų spalvų drinks_cheers.gif



as vis vengiu kazka tept po nulakavimo, nes galvoju, kad tai gali pakenkti lako laikymuisi... o koki aliejuka rekomenduotumete?
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 02 18, 21:10)
as vis vengiu kazka tept po nulakavimo, nes galvoju, kad tai gali pakenkti lako laikymuisi... o koki aliejuka rekomenduotumete?



Aš visada tepu ir laikosi gerai...
O dėl aliejukų tai jau koks patinka, aš nusipirkusi iš Nagavitos patį paprasčiausią aliejukas susipilu į mažesnį kiekį ir super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 18, 21:15)
Aš visada tepu ir laikosi gerai...
O dėl aliejukų tai jau koks patinka, aš nusipirkusi iš Nagavitos patį paprasčiausią aliejukas susipilu į mažesnį kiekį ir super thumbup.gif


man dabar nepavyksta nuvykt iki nagavitos, tas darbas iki 17val...

jau nusiziurejau amazon.com vegas lakiuka... 13$... reiks siustis...
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 02 18, 21:18)
man dabar nepavyksta nuvykt iki nagavitos, tas darbas iki 17val...

jau nusiziurejau amazon.com vegas lakiuka... 13$... reiks siustis...



Manau tikrai nepasigailėsi dėl Vegas...
Ir su Vegas gali ant paletės sumaišyti kokią nori spalvą ir ji gaunasi kaip holografinis lakas, prislopina spalvą tas blizgutis ir labai gerai atrodo.....
Aš vis neprisiruošiu pasidaryti pavyzdžių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 18, 21:23)
Manau tikrai nepasigailėsi dėl Vegas...
Ir su Vegas gali ant paletės sumaišyti kokią nori spalvą ir ji gaunasi kaip holografinis lakas, prislopina spalvą tas blizgutis ir labai gerai atrodo.....
Aš vis neprisiruošiu pasidaryti pavyzdžių  doh.gif


bet nera tas blizgutis labai ikyrus?

dar klausimelis... ar apsimoka pirkti tas serveteles vietoj vatos, uzmaciau ebay.com ir galvoju gal verta, nes kartais tenka rinkti vatos likucius nuo nago...
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 02 18, 21:25)
bet nera tas blizgutis labai ikyrus?
dar klausimelis... ar apsimoka pirkti tas serveteles vietoj vatos, uzmaciau ebay.com ir galvoju gal verta, nes kartais tenka rinkti vatos likucius nuo nago...

Va žiūrėk ant tamsesnių spalvų ir šviesesnių, labai gerai matosi ant violetinės spalvytės kaip jis atrodo....
user posted imageuser posted image



O kuriuo Tu momentu naudoji vatą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 18 vasario 2012 - 20:33
vata naudoju kai praeinu su blokeliu ir paskui kai valau lipnuma...
Atsakyti
user posted image

Ar bandėt kasnors tokį lakavimą su Gelishu? Manęs vis prašo viena klientė tik variacija raudona su balta. Ir niekaip nepabandau, nes nesumąstau kaip čia padaryt ax.gif g.gif ..... Ar ant baltos raudoną tept ir taisyt liniją ar atvirkščiau , bet jei ant raudonos baltą užtepus tai gausis rožinė, ne balta.... nu žodžiu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 02 18, 21:46)
vata naudoju kai praeinu su blokeliu ir paskui kai valau lipnuma...



Na aš taippat drinks_cheers.gif , bet naudoju ne vatą, bet servetėles pirktas iš Cascados, jos skirtos kosmetologėm, nes jos didokos tai aš jas susikarpau ir super.... thumbup.gif ,bet nuo jų irgi palieka kartais pūkučių.... doh.gif

O dabar bazės perteklių nuvalau su kempinėle kaip patogu ir greita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 18, 21:50)

O dabar bazės perteklių nuvalau su kempinėle kaip patogu ir greita thumbup.gif



reiks pazet kokios ten tos serveteles cascadoj ir kokia kaina...
Atsakyti
Ar gali buti,kad man ta jusu aptarinejama Vegas uzlakavo vietoj paskutinio sluoksnio?
Norejau svelniai rozines, tai nulakavo gana ryskiai roziniai ir ant virsaus dejo skaidru laka su blizguciais, kuris prislopino ruzava spalva, tada nuvale lipnuma ir viskas-namo.
Dar as jos paklausiau, ar viskas?! Sako viskas...ir beje foundation pertekliaus nenuminejo, uztepe, i lempa ir spalva.
Zodziu , daug kas kitaip negu aprasyta pirmame puslapye ir negu, kai dariausi prima karta. Idomu kiek laikys g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 02 18, 22:26)
Ar gali buti,kad man ta jusu aptarinejama Vegas uzlakavo vietoj paskutinio sluoksnio?
Norejau svelniai rozines, tai nulakavo gana ryskiai roziniai ir ant virsaus dejo skaidru laka su blizguciais, kuris prislopino ruzava spalva, tada nuvale lipnuma ir viskas-namo.
Dar as jos paklausiau, ar viskas?! Sako viskas...ir beje foundation pertekliaus nenuminejo, uztepe, i lempa ir spalva.
Zodziu , daug kas kitaip negu aprasyta pirmame puslapye ir negu, kai dariausi prima karta. Idomu  kiek laikys  g.gif



Šiaip tai turėjo dar tepti skaidrų viršutinį sluoksnį, nes kitaip butų spalva "ėjus lauk" biggrin.gif Idealiausia, jei įdėtum nuotrauką savo nagučių - pabandytume atrinkti, ką ten tau lakavo 4u.gif
Atsakyti
Kadangi savaitgali turiu daugiau laiko, tai vel noriu jusu konsultaciju...

Ar tie lakai ibd labai skiriasi nuo harmony? koki jusu nuomone geresni? pas mane dabar liko viskas harmony, bet cia drauge sako kodel pas tave nera ibd juk jie geriausi, tai susimeciau...


Antras klausimas del nuemimo... naudojau harmony nuemeja ir jis man prastai nuiminejo harmony laka... kazka matyt dariau ne taip... nuiminejau taip: truputi pasiausiau ta lako virsutini sluoksni, uzdejau vatos suvilgytos nuemeju ir uzsukau folija... palaikiau 15min bet teko pavargt nuimant. gal reikia daugiau to nuemejo pilt?
Atsakyti