Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Sonie @ 2012 03 02, 11:51)
vat uztad man cia ir yra toks tamsus miskas  biggrin.gif  doh.gif
o sitas strukturinis nenusitirpina kaip lakas? ji dildyt reik, ane? blush2.gif

Ji irgi pasiausi ir su remuveriu liuosiai nutirpinsi iviniojus folijoje thumbup.gif Uz tai ir vadinas gi Soak of biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 02 kovo 2012 - 11:54
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 02, 12:54)
Ji irgi pasiausi ir su remuveriu liuosiai nutirpinsi iviniojus folijoje thumbup.gif  Uz tai ir vadinas gi Soak of biggrin.gif

niu psio... uzsisakineju biggrin.gif
Atsakyti
Gavau kelias priemones,vaziuoju pasiimt blush2.gif
Priminkit man dildziu tuos storius kokiu reik?180 ir 240?

Radau pati posta senesni blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 02 kovo 2012 - 14:25
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 03 02, 08:32)
schmoll.gif Mokėjau 49,50 su manikiūrisčių nuolaida kuri kaip jau minėjau kaupiasi, o be tos nuolaidos 55,00lt.  thumbup.gif


o čia tai gėris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 02, 00:31)
http://www.krinona.l...p...195&lang=lt  situ ? ne nebandziau..ir nelabai gundo jau..po tiek kt bandymu biggrin.gif

nu tai ka galiu pasakyt, bw snd pas mus i darba atleke pristatyti ju, isbandziau ir visai patiko g.gif nera tirsti, bet ir neperskysti, nenubega, nesitraukia, nesirauksleja... atvaziuos dar trec tikriausiai, tai gal nusilakuosim, ir ziuresim kiek laiko pratemsim su tais lakais, bet siaip tai pirmas ispudis tikrai neblogas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 02, 12:31)
g.gif O neminejo iki kada cia tokiom kainom tesis tokia akcija? ax.gif

Klausiau, tai tik pasakė, kad dar tęsis, nes neseniai prasidėjo ta akcija, matyt, pati nežinojo tiksliai iki kada smile.gif
Atsakyti
Pagal tai, kas parasyta nagavitos psl, neatrodo jog tai akcija. As suprantu, kad tokios kainos bus nuo siol visada g.gif
Atsakyti
*****, siandien po ilgo laiko kliente uzsinorejo Elegant Wish HG. NU negaliu, negrazi man ta spalva, erzina mane i psio doh.gif ziurau daba i foto ir schmoll.gif schmoll.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Klajone @ 2012 03 02, 22:29)
Pagal tai, kas parasyta nagavitos psl, neatrodo jog tai akcija. As suprantu, kad tokios kainos bus nuo siol visada  g.gif

kad tik dievui i ausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 03 02, 21:39)
*****, siandien po ilgo laiko kliente uzsinorejo Elegant Wish HG. NU negaliu, negrazi man ta spalva, erzina mane i psio  doh.gif ziurau daba i foto ir  schmoll.gif  schmoll.gif


Nu kiekvienam savo, skoniai skirias..man tai si spalva labai labai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 02, 22:41)
Nu kiekvienam savo, skoniai skirias..man tai si spalva labai labai  wub.gif  wub.gif

o as sian pasiemus palete su kliente lyginau My forbiden love ir elegant wish blush2.gif tai kaip ir ziauriai panasios spalvos, bet man my forbiden love tokia tikra vysnia, niu labai grazi, o sita tai ne ir psio... doh.gif
Papildyta:
O man si savaite darbinga buvo, tai nusprendziau dar kokiu pora spalvyciu save palepinti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ka siulot? galvoju gal ka is IBD? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 03 02, 22:39)
*****, siandien po ilgo laiko kliente uzsinorejo Elegant Wish HG. NU negaliu, negrazi man ta spalva, erzina mane i psio  doh.gif ziurau daba i foto ir  schmoll.gif  schmoll.gif

as turiu sia spalva, man ji visai nieko, ir visai megstama klienciu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalė*: 02 kovo 2012 - 22:20
QUOTE(Kristalė* @ 2012 03 02, 23:20)
as turiu sia spalva, man ji visai nieko, ir visai megstama klienciu tongue.gif

Pas mane irgi ji visai einama, tik va man tai ji schmoll.gif praeita karta buvau sau nusilakavus, tai po 4 dienu nusiemiau.. erzina mane ir nors tu ka doh.gif
Atsakyti