Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 20, 23:12)
g.gif Hmz, o tu imk ir pasibandyk ant kokio vieno nagelio, gal visai baika butu unsure.gif

Priminkit biški eigą bigsmile.gif pabandysiu
ar sukempiniavus ta spalvą nasugauna grublėta paskui? Ar topas išlygina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 02 20, 22:15)
Priminkit biški eigą  bigsmile.gif  pabandysiu
ar sukempiniavus ta spalvą nasugauna grublėta paskui? Ar topas išlygina?  g.gif

Tai viskas kaip visad, tiesiog netepsi spalva o kempiniuosi pvz kaip cia http://www.youtube.c...feature=related, o sluoksnis gi toks plonytis, kad nera ten kam buti grubletam o po topo viskas kaip visada lygu ir blizga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 19, 22:19)
nuluosit kelis sluoksnius nago ploksteles, nagas isplones ir bus silpnas, automatiskai bus tikimybe, kad gelinis lakas vel prasciau laikys  unsure.gif
del keturiu sluoksniu, tai as nemegstu daug sluoksniu deti, nes pvz buna spalvu, kurias lakuojant reikia butinai 3 sluoksniu, tai juos darau plonycius, kad neistoretu nagas. Mano nuomone kuo storiau tuo prasciau  laiko. Be to laikymas ir nuo spalvos priklauso  rolleyes.gif
kai paraset kaip jums lakavo taip ir pamaniau, kad su kuponu ejot  cool.gif

Nu šiandien jau vienas nagas pats nukrito. O kokia spalva geriausiai laikosi. Ryt einu vėl lakuotis, bandysiu su Geliusch.

Atsakyti
mano bendradarbe irgi ejo su kupou ilgalaiki manikiura darytis...ir ka.../po dvieju dienu vieno nago galiukas atsilupo...snd 12dienu tai visu galiukai nusilupineje, palei odeles irgi atsokoneja gabalais doh.gif sako va kaip tu padarei tai 4sav isnesiojau , o cia dabar doh.gif
ot kaip su tais kuponais buna ....
Atsakyti
QUOTE(lorkutė @ 2012 02 20, 22:50)
Nu šiandien jau vienas nagas pats nukrito. O kokia spalva geriausiai laikosi. Ryt einu vėl lakuotis, bandysiu su Geliusch.

kuri nera emaline, ta prasme ji turi tureti nors kiek blizgucio, perlamutro ir pan 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri naudoja INSTRUSEPTA?Priminkit man skiedimo santiki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2012 02 21, 00:03)
mano bendradarbe irgi ejo su kupou ilgalaiki manikiura darytis...ir ka.../po dvieju dienu  vieno nago galiukas atsilupo...snd 12dienu tai visu galiukai nusilupineje, palei odeles irgi atsokoneja gabalais doh.gif sako va kaip tu padarei tai 4sav isnesiojau , o cia dabar doh.gif
ot kaip su tais kuponais buna ....

nu bet nesuprantu... jei meistre padaro be kuponu ir laikos, tai kaip ji gali padaryti su kuponais, kad nesilaiko, atsokineja doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 21, 01:30)
nu bet nesuprantu... jei meistre padaro be kuponu ir laikos, tai kaip ji gali padaryti su kuponais, kad nesilaiko, atsokineja  doh.gif  g.gif

Manau,skuba...be to, jos privalo daug kuponu paleisti.gauna is anksto lt, ko jai besistengti. Cia kuponai toms manikiuristems, kurios kitaip klientu nepasigauna. As buvau seniau kirpykloje su kuponu-gyvenime nebeisiu!!!
Atsakyti
QUOTE(justina* @ 2012 02 21, 00:45)
Manau,skuba...be to, jos privalo daug kuponu paleisti.gauna is anksto lt, ko jai besistengti. Cia kuponai toms manikiuristems, kurios kitaip klientu nepasigauna. As buvau seniau kirpykloje su kuponu-gyvenime nebeisiu!!!

niu jo, gal ir logiska... ax.gif
Atsakyti
PANOS KOKIOS EINAMIAUSIOS PAS JUS SPALVYTES GELISHO? g.gif
Atsakyti
Na bet manoji kuponiste tikrai labai kruopsciai pasiause, nuvale. Dirbo su Harmony Gelish priemonemis. Graziai nulakavo. Ir dar puikiai laiko nuo sestadienio..
Tik nebuvo jokiu aliejuku, masaziuku ir man atrodo topo. Uztruko be manikiuro gera pusvalandi.
Tik nepatiko nuteikimas, kad mano labai silpni ploni nagai, tad labai neilgai laikys. Kad nepiktnaudziauciau siuo manikiuru, nes labai susigadinsiu nagus, bus dar blogiau nei dabar. Bet as vistiek laukiu parkeliaujanciu priemoniu ir zadu darytis, ka ten visa gyvenima prastus trumpus nagus dar labiau sugadinsi..
Atsakyti
as kelis kartus irgi lakavausi su kuponais. tai tik viena karta pasitaike, kad graziai ir krupsciai padare (bet cia gal del to,kad dar tik pati pradzia buvo tu akciju ir visu kuponu), o paskui tai kazkokia tragedija. tikrai suabejojau ar ten manikiura daro profesionales ar siaip mergaites is gatves g.gif
daugiau nebeperku ir sau nervu nebegadinu. mirksiukas.gif
pora kartu buvau nuejusi pas mergaite, kuri namie daro, likau labai patenkinta. ir tik gelinio lakavimo deka ta menesi turejau ilgus nagucius bigsmile.gif
bet pagalvojau, kad brangoka kas 2 sav. darytis ta manikiura, tai jau sia savaite laukiu is JAV atkeliaujancio rinkinuko ir lakuosiusi Harmony gelishu pati drinks_cheers.gif
labai nekantrauku, bet kartu ir bijau, kad tik man pavyktu blush2.gif

uzsisakiau dvi spalytes pradziai: light elegant ir queen of hearts

is karto noreciau paklausti: ar toki pat laika laikyti lempoje reiks sias spalvytes, ar ta sviesia trumpiau? g.gif
Atsakyti