Įkraunama...
Įkraunama...

Bendras ''siuvinėjimo kryželiu'' procesas

QUOTE(Uodegyte @ 2012 02 24, 14:17)
kaip kam sekasi  smile.gif ar jau issirinkot ka kiekviena siuvinesit  ax.gif


Sveikos, mergaitės 4u.gif

Aš taip pat jau pradžią turiu.... Tik nežinau kaip man sekėsi parinkti siūliukus, nes ne visi buvo sunumeruoti... Matysis galutiniam rezultate...

Sėkmės visoms bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2012 02 24, 17:25)
As pirmus kryzelius pradejau, nieko kol kas nepirkau, naudoju likucius  blush2.gif

Aš irgi nesiruošiu specialiai nieko pirkti. Bus gerai, ką turiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 24 vasario 2012 - 19:29
QUOTE(libaja @ 2012 02 24, 21:27)
Aš irgi nesiruošiu specialiai nieko pirkti. Bus gerai, ką turiu.

as irgi buciau,bet pasirinkau toki (ne specialiai) kur reikia tam tikros spalvos lino ax.gif sekmes mergaites 4u.gif man kaip rankas niesti jau pradeti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 02 24, 20:42)
as irgi buciau,bet pasirinkau toki (ne specialiai) kur reikia tam tikros spalvos lino  ax.gif sekmes mergaites  4u.gif man kaip rankas niesti jau pradeti  wub.gif

Norėjau siuvinėti tą patį pirmą su gėlytėm violetinėm, bet schemos niekaur nerandu, tai nežinau, ar imsiuos, nes kitų nepanaudosiu...
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 02 25, 00:55)
Norėjau siuvinėti tą patį pirmą su gėlytėm violetinėm, bet schemos niekaur nerandu, tai nežinau, ar imsiuos, nes kitų nepanaudosiu...

Radau smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš jau pradėjau ir beveik įpusėjau thumbup.gif

Siuvinėju ant Aidos. Ir pagal schemą reikia, bet nesiuvinėsiu užrašo. Nesinori man tų angliškų žodžių schmoll.gif Šiek tiek improvizuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 25 vasario 2012 - 15:31
Kaip sekas visoms? smile.gif

man klausimas iskilo - procesus rodomes ar tik galutini rezultata po tu dvieju savaiciu? Jei rodomes procesus, tai ar kada norim, ar pvz kas kokias 3 dienas ar pan?
Atsakyti
Kaip supratau, tai tik po dviejų savaičių pasirodom cool.gif
Atsakyti
labuka smile.gif oi kaip smagiai cia sugalvojot smile.gif as ir noreciau jungtis bet ne prie visu dizianu smile.gif tai ar reiktu dabar registruotis ar tada kada siuvinesiu tik ax.gif cia turbut Uodegyte placiau paaiskintu kaip sugalvota 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2012 02 25, 17:37)
labuka smile.gif oi kaip smagiai cia sugalvojot smile.gif as ir noreciau jungtis bet ne prie visu dizianu smile.gif tai ar reiktu dabar registruotis ar tada kada siuvinesiu tik  ax.gif cia turbut Uodegyte placiau paaiskintu kaip sugalvota  4u.gif

gali ir ne prie visu dizainu,siuo metu siuvinejame country cottage needleworks,jai tau tinka gali jungtis.pasigooglink ,ir kai nuspresi parasyk man i az smile.gif


zuzanele saunuole,kaip visada thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 vasario 2012 - 17:00
QUOTE(Uodegyte @ 2012 02 25, 18:39)
zuzanele saunuole,kaip visada  thumbup.gif

rolleyes.gif
Man šie dizainai nepatiko. Sakiau, niekada nesiuvinėsiu. Bet, matau, kad klydau rolleyes.gif Tereikia išsirinkti nors kiek patinkantį paveikslėlį, siuvinėjant jis tampa mielas ir darbas einasi wub.gif
Džiaugiuosi, kad įsijungiau į žaidimą. Bus proga išbandysti įvairesnius dizainus, nes kitaip jų būčiau gal niekada ir nesiuvinėjus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 02 25, 17:32)
Kaip sekas visoms? smile.gif

man klausimas iskilo - procesus rodomes ar tik galutini rezultata po tu dvieju savaiciu? Jei rodomes procesus, tai ar kada norim, ar pvz kas kokias 3 dienas ar pan?

taip ,po dvieju savaiciu,kad ir kitos spetu,ta pacia diena darbelius parodysim.tiesiog temoje pasirasysit kad baiget ax.gif nes as dar tik tik kita savaite tik siuntini gausiu.
Atsakyti