Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(dontstop @ 2012 05 16, 12:33)
Nepadeda sad.gif , reikia stiprios chemijos (man gelsta nuo nuolat naudojamų savaiminio įdegio priemonių)


o jus savaiminio idegio kremus tepat rankomis be apsaugu? nes as tai esu nusipirkusi tokia spec.kempinyte, tai mano nagai svarut svaruteliai
Atsakyti
QUOTE(Sheilamissy @ 2012 05 14, 18:15)
Šveitiklis,nerealus  thumbup.gif Puikiai šveičia, labai patenkinta juo  smile.gif

Kur galima įsigyti? (:
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2012 05 16, 14:58)
Kur galima įsigyti? (:


Eurokose yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 05 13, 19:11)
Norfoje atsirado Liv delano (tas pats gamintojas, kur gamina Gren style) naujienų,

Vilniuje dar mačiau:
user posted image
O įsigijau(4,79):
user posted image
Atsakyti
Citrina su kava,jauciu kvapas fainas,o kaip poveikis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rinarita @ 2012 05 16, 19:12)
Citrina su kava,jauciu kvapas fainas,o kaip poveikis?  g.gif

Dar neišbandžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2012 05 16, 19:30)
Dar neišbandžiau mirksiukas.gif

bus idomus atsiliepimai smile.gif

man patinka visgi sveitikliai su cukrum ar druska, o su abrikoso kauliukais per siurkstus ir ne taip gerai nusveicia oda ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 05 16, 13:36-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 05 16, 13:36)
o jus savaiminio idegio kremus tepat rankomis be apsaugu? nes as tai esu nusipirkusi tokia spec.kempinyte, tai mano nagai svarut svaruteliai


Tepu rankomis, bandžiau ir kempinytę, ir su medicininėm pirštinėm, gaunasi tuomet nelygiai blush2.gif
QUOTE(LolitCafe @ 2012 05 16, 19:33)
bus idomus atsiliepimai  smile.gif

man patinka visgi sveitikliai su cukrum ar druska, o su abrikoso kauliukais per siurkstus ir ne taip gerai nusveicia oda  ax.gif

Ir man įdomūs, Vilniaus asortimentas man pasiekiamas, tai jei kas... smile.gif

Man visokie patinka, bet šiaip pastebėjau tendenciją, kad kuo šiurkštesni, tuo geriau nušveičia. Tai ypač pasimato naudojančioms savaiminį - man tik toks šveitiklis geras, kuris visiškai pašalina savaiminio sluoksnį (prieš tepant naują). Ir toli gražu ne kiekvienas tai gali padaryti ax.gif Kol kas 3 geriausi atrasti: ČŽ su abrikosų kauliukais, DR su cukrumi ir su druska, ČŽ su abrikosų kauliukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheilamissy @ 2012 05 16, 19:45)
Eurokose yra smile.gif

O Jūs iš Vilniaus, nes jeigu taip tai Akroplio EUROKOS neradau tai galbūt pasakytumėt kur yra kitur? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 05 16, 19:57)
Tepu rankomis, bandžiau ir kempinytę, ir su medicininėm pirštinėm, gaunasi tuomet nelygiai blush2.gif

as turiu tokia user posted image

tikrai nesiskundziu ja g.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 05 16, 11:52-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 05 16, 11:52)
ar kas esant bandziusios ar pirkusios priemone martinoje nuo spuogu, kiek pamenu melyna akuote, tokia gana nemaza, lyg ir su rusiskais uzrasais, ir ten parodytos nuotraukos ''pries ir po'', kaina virs 10 lt tai tikrai...  g.gif

pirkau, sh visiskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2012 05 17, 11:11)
pirkau, sh visiskas doh.gif

kaip laukiau, kad kuri atsakytu , nes pas mane kaip tik vasaros sezonas, taip dekolte visa nuvaryta nuo spuogeliu doh.gif , o ten taip graziai parodyta jau ''po'' rolleyes.gif , o jums visiskai ju nepanaikino? Ar panaikino, bet ne tiek kiek noretusi?
Atsakyti