Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai, avalynė ir kt. pigiau, VIII tema

QUOTE(Piranjai @ 2012 03 01, 19:46)
uzsisakiau is http://wholesale-orders.com, parase kad vienos prekes nera ir grazino i balansa pinigus, o uzsakymas taip ir liko 3sav kaboti smile.gif tada dadejau pinigu ir padariau kita uzsakyma, kuris 11d stovejo, parasiau jiems kaip cia yra. tai tada ta antraji anuliavo, Out of stock prekes tipo, o del to senojo tai parase kad siuntinys laimingai issiustas ir Track numeriuka atsiunte smile.gif aisku jis neveikia smile.gif nu blin su jais smile.gif pervede pinigus i balansa uz antraji siuntinuka, tai itariu kad reikia prasyti grazinti i Paypala  doh.gif  nu nieko, sakykite ka norit, bet juk visai idomu zaisti su jais  lotuliukas.gif  nenusaukit tos, kurios nesutinkat
angel_not.gif


Pas mane panaši patirtis yra su šituo puslapiu, užsisakiau suknelę, tai užsakymą ruošė 3savaites kol parašė, kad nėra tokios prekės. Pinigus grąžino į balansą. Tada užsisakiau už panašią sumą marškinukus, tai ruošė užsakymą savaitę, po to jau ale išsiuntė, bet kaip ir jums, man taipogi Track numeris neveikia. Na kolkas laukiu, žiūrėsiu kaip čia viskas baigsis.. spėju dar viena trintukų kontora smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arabas1 @ 2012 03 01, 20:19)
as irgi laukiu is ju siuntinuko. track numeriuka seku cia http://www.track-trace.com/post.  pabandyk, gal parodys, nes kitur man irgi nerodo.

aciu, bet cia irgi nerodo, parasiau klausima jiems, kur tikrinti smile.gif ir dar liepiau,kad grazintu pinigus i Paypala is balanso smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Piranjai @ 2012 03 01, 20:46)
aciu, bet cia irgi nerodo, parasiau klausima jiems, kur tikrinti smile.gif ir dar liepiau,kad grazintu pinigus i Paypala is balanso smile.gif)

jei atsius nuoroda, imesk prasau. manau bus visoms lengviau. as ir tuo paciu ten pasitikrinciau. smile.gif
Atsakyti
vava, atsiunte nuoroda,kuri rodo mano siuntinuka http://www_xhdkd_com/En/ tikiu kad ir kitos galesite rasti saviskius,ale gal tikrai be reikalo pykom ant ju 4u.gif
Atsakyti
Gavau siuntinuką iš everything5pounds. Sakiausi suknelę ir megztinį, tai už tokią kainą kokybė sakyčiau labai gera. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida111 @ 2012 03 04, 13:14)
Gavau siuntinuką iš everything5pounds. Sakiausi suknelę ir megztinį, tai už tokią kainą kokybė sakyčiau labai gera. smile.gif

Gal galima butu siu prekiu nuorodas pamatyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida111 @ 2012 03 04, 14:14)
Gavau siuntinuką iš everything5pounds. Sakiausi suknelę ir megztinį, tai už tokią kainą kokybė sakyčiau labai gera. smile.gif


Man jų internetinėse nuotraukose dauguma drabužių atrodo gana prastai. Tad baisiai smalsu. gal realiai atrodo geriau?
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2012 03 04, 13:59)
Man jų internetinėse nuotraukose dauguma drabužių atrodo gana prastai. Tad baisiai smalsu. gal realiai atrodo geriau?

Ten kaip nuotraukose taip ir realiai atrodo, turiu keleta drabuziu tai taip ir yra.
Atsakyti
Gal esate pirkusios is kinieciu labai aukstais kulnais aukstakulniu?
Gal rekomenduotumet parduotuve smile.gif

O jei is wholesale-dress.net, tai koki dydi imti, kad atitinktu 40
Atsakyti
QUOTE(looney_key @ 2012 03 05, 13:24)
Gal esate pirkusios is kinieciu labai aukstais kulnais aukstakulniu?
Gal rekomenduotumet parduotuve  smile.gif

O jei is wholesale-dress.net, tai koki dydi imti, kad atitinktu 40

Su tokiu dydziu problema, nes dauguma kinietisku batu pamazinti vienu ar puse dydzio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viola**** @ 2012 03 04, 15:27)
Ten  kaip nuotraukose taip ir realiai atrodo, turiu keleta drabuziu tai taip ir yra.



As kiek rubeliu esu uzsisakiusi is sios svetaines, ir man ju kokybe zymiai geresne nei is Kinijos parsisiustu, tuo labiau,kad cia ir pigiau ir greiciau rolleyes.gif Dabar laukiu paltuko ir sukneliu, galesiu ikelti foto pasirodyti- sia savaite jau turiu gauti smile.gif
Atsakyti
Labas. Radau nauja krautuve, rusaites forume tikra gerai atsiliepia http://www.braonsale...ute=common/home prekes pristato mazdaug per 10-15dienu, plius dar ideda 2-3USD nuolaidu koduka wink.gif susimeciau i krepsi dvejus liemenukus ir kelnaites,tai siuntimas 4USD is anglijos, bet siaip rusaitems siuncia per Kinija uz dyka, nebent nori track Nr tada 2USD, tai nelabai aisku. prekes pagamintos Ispanijoj, Europoj ir t.t., ne kinietiskos ir dydziai atitinka, tai darau bandomaji uzsakyma wink.gif oi lauksiu db smile.gif) (vienas kelnaites numeciau, tai sumazejo ir siuntimo kaina, bendrai butu kelnaites apie 12LT kainavusios)

atejau dar biskiuka pasidziaugti smile.gif pries kelias dienas padariau uzsakyma is BuyinCOins (jau antrakart) ir ilindau paziuret statuso. kadangi mokejau tik 24Lt uz prekes, tai siuntinio neregistravau (pagailo 5.5Lt smile.gif) tai isivaizduojat, jau sukrautas mano uzsakymas, supakuota ir netgi nufotkinta! matosi gavejas,adresas - vienzo tai,kaip atrodys gavus biggrin.gif nesakykit, tikrai faina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piranjai: 06 kovo 2012 - 16:02