Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai, avalynė ir kt. pigiau, VIII tema

QUOTE(LoveIs @ 2012 02 22, 08:17)
Gavau emaila is wholesale-dress.net:
China Registered Mail–Lower Again
 
Good News for all customers of wholesale-dress.net, China Registered Mail has lowed their shipping charge from 20th Feb. 2012, Every additional 100g, from $ 0.99 to $ 1.49.

  
  
Prisijungus patikrinti dar nebuvau, bet skelbiasi, kad siuntima vel sumazino..

patikrinau sistemoje, tai siuntima skaičiuoja pagal senas kainas (2,99 ir 1,19). reikškias kiniečiai išdurinėja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arabas1: 22 vasario 2012 - 08:45
kainos tai surasytos pagal sena 2.99, ir 1.19,
Atsakyti
Na tikrai, tik reklamas siuntineja, o mums realiai nieko nesumazino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliukas7 @ 2012 02 21, 11:21)
Aciu uz nauja temute  4u.gif
kaip merginom sekasi laukt, siuntiniu, kaip sekasi su disputais?
as dar vis be jokiu ziniu......... laukiu to naujo numeriuko, kur zadejo siuntinuka siusti US DHL  g.gif


As irgi iskeliau disputa, tai parase kad isius per DHL ir daugiau jokiu ziniu is ju doh.gif
Atsakyti
tai va sukciu kontora, as ir laukiu to dhl numeriuko, man kovo 2d baigesi disputo galiojimas, tad kovo 1 reikes kelt, kad grazintu pinigus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piranjai @ 2012 02 21, 10:50)
hihi, kuriau vakar tema nauja, nes sitos dar nerode... gaila kad neliko, nes nuorodas parduotuviu keliau, tai dabar tik sarasiuka ikeliu...
http://wholesale7.net/ manau pigiausias siuntimas
http://wholesale-ord...tegory.php?id=6 siuntimas nebrangus, bet +5USD prie siuntimo bendros kainos
http://www.goods-of-china.com/ daug fainu dalykeliu namams, nemokamas siuntimas
http://www.suntekstore.com/ daiktai, truputis rubu, nemokamas siuntimas
http://www.tomtop.com/ ivairiu prekiu parduotuve, nemokamas siuntimas
http://www.buyincoins.com/ ivairios prekes, nemokamas siuntimas


O jūs visas šias parduotuves jau išbandėte? Iš tiesų yra be galo daug tokių panašių parduotuvių. Tik kol niekas neišbandė tai net nededu jų čia. Nežinosi kas per pardavėjai gal išsiųsi pinigėlius o prekių negausi. Tikrai žinau kad yra nemažai fiktyvių kiniečių parduotuvių, kurios taip išvilioja pinigėlius iš patiklių pirkėjų. Nemažai internete yra apie tai rašyta. Tad kol niekas neišbandė ir tikrų atsiliepimų neparašė tol nededu į pirmą puslapį. Žinoma gali būt kad jau kas nors rašė atsiliepimus tik aš jų neužmačiau.


QUOTE(DRUNE @ 2012 02 21, 14:51)
o aš išbandžiau tokią prancūzų parduotuvę:
www.laredoute.fr
iškart perspėju, kad siuntimas brangokas, sukainavo apie 60lt, nors nežinau ar priklauso nuo kiekio, svorio ir pan...mat prancūziškai nesuprantu, o kitom kalbom ten nėra variantų, atsiuntė per kelias savaites, atsiskaitymas visoks, aš-tiesiog kreditine


Šioje parduotuvėje apsimoka pirkti TIK per išpardavimus, nes šiaip be nuolaidų susumavus siuntimo kainas yra ganėtinai brangu. Dėl to tokių parduotuvių, kur pigiau tik per išpardavimus neminiu.
Atsakyti
QUOTE(Piranjai @ 2012 02 22, 10:00)
geru dalyku ten yra, bet sistema ten kvaila. cia kaip skelbimu lenta, randi patikusia preke ir tada kreipiesi i pardaveja el.pastu, ar sius tau i Lietuva. apmokejimui jie turi PayU, tas pats kaip PAyPAl, uzregistruoji kreditine. buvau nusiziurejusi keleta dalyku, bet ne rubu, tai kreipiausi i kelis pardavejus - nei vienas neatsake biggrin.gifD manau reikia atrasti ta,kuris nori ir moka bendrauti,tarpininkes ir bendrauja manau su tais paciais tiekejais vis



kreditines korteles neturiu g.gif o tinka visa virtuon tam payu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2012 02 22, 11:30)
O jūs visas šias parduotuves jau išbandėte? Iš tiesų yra be galo daug tokių panašių parduotuvių. Tik kol niekas neišbandė tai net nededu jų čia. Nežinosi kas per pardavėjai gal išsiųsi pinigėlius o prekių negausi. Tikrai žinau kad yra nemažai fiktyvių kiniečių parduotuvių, kurios taip išvilioja pinigėlius iš patiklių pirkėjų. Nemažai internete yra apie tai rašyta. Tad kol niekas neišbandė ir tikrų atsiliepimų neparašė tol nededu į pirmą puslapį.

surašykit kurias žinot, reikia praskanuoti tas parduotuves ir pabandyti. Tuomet ir atsiliepimų bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(feruza @ 2012 02 22, 15:56)
surašykit kurias žinot, reikia praskanuoti tas parduotuves ir pabandyti. Tuomet ir atsiliepimų bus  smile.gif


Man asmeniškai būtų gaila net ir vieno lito išleisto apgavikams tik tam kad išbandyt. Todėl nesiūlau ir kitoms. Bet tai nedraudžiama tuo užsiimt. Jei labai norisi galite bandyt. O jei norisi išbandyt kuo daugiau parduotuvių tai tiesiog įrašykite googleje shop, china ar kažką panašaus ir išmes jų begales, tik turėk atliekamų pinigų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 22 vasario 2012 - 15:41
QUOTE(feruza @ 2012 02 22, 15:56)
surašykit kurias žinot, reikia praskanuoti tas parduotuves ir pabandyti. Tuomet ir atsiliepimų bus  smile.gif


Tai jūs tada ant savo kailio bandykit. Aš ateinu čia pasižiūrėt kokių yra normalių parduotuvių. Jei pradėsit dėt visas sukčių kontoras tai gal ir nuostolius prisiimsit? Gal ačiū, visų iš eilės tikrai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(FaR-OuTeR @ 2012 02 22, 16:47)
Tai jūs tada ant savo kailio bandykit. Aš ateinu čia pasižiūrėt kokių yra normalių parduotuvių. Jei pradėsit dėt visas sukčių kontoras tai gal ir nuostolius prisiimsit? Gal ačiū, visų iš eilės tikrai nereikia.

o ko čia putotis iš karto? svarbu tik pabumbėt, bet nieko doro neparašot. tai vat, kad Jūs čia tik ateinat pažiūrėt, kokios yra geros parduotuvės. o kaip sužinot tai, kuri gera, kuri bloga? jei neleidžiant pinigų, tai skaitynėti per google, ieškant atsiliepimų užsienio portaluose, forumuose. ir visa informacija pasidalinti čia. Ką žinai, tą rašai.

Šiuo metu aš laukiu iš wholesale-orders užsakymo. nuo užsakymo pradžios praėjo kelios dienos, parašė emailu, kad vienos prekės nėra šiuo metu. Pasirinkau kitą, kuri yra. Ir lauksiu dabar ilgai, nes pati pasirinkau pristatymą china post, kuris trunka 20-50 dienų. Ir neverkšlensiu, kad prekės neateina anksčiau, kaip norėčiau. Ir nerašinėsiu kasdien po 10-20 laiškų kiniečiams, ir nereikšiu pretenzijų dėl to, kad pati pasirinkau ilgiausią kelią. Žinau, kad be 2 mėn aš negausiu savo prekių. Ir žinau, kad anksčiau ar vėliau sulauksiu.

o kad yra sukčių, tai faktas. tai ir reik pasidalinti informacija, kad žinot ir rast patikimą pardavėją. atradau tokį puslapį www.wholesaleclothing4u.com. Nieko nepirkau, bet žinau, kad viena iš FB (toks socialinis tinklapis) lietuvių pardavėjų priima užsakymus iš ten. Ar patikima parduotuvė, bandykitės ir žinosite.

Geriausia tai sėdėt, nieko nedaryt ir laukti, kol kiti atneš ant lėkštutės g.gif


Atsakyti
QUOTE(feruza @ 2012 02 22, 17:28)
Šiuo metu aš laukiu iš wholesale-orders užsakymo. nuo užsakymo pradžios praėjo kelios dienos, parašė emailu, kad vienos prekės nėra šiuo metu. Pasirinkau kitą, kuri yra. Ir lauksiu dabar ilgai, nes pati pasirinkau pristatymą china post, kuris trunka 20-50 dienų. Ir neverkšlensiu, kad prekės neateina anksčiau, kaip norėčiau. Ir nerašinėsiu kasdien po 10-20 laiškų kiniečiams, ir nereikšiu pretenzijų dėl to, kad pati pasirinkau ilgiausią kelią. Žinau, kad be 2 mėn aš negausiu savo prekių. Ir žinau, kad anksčiau ar vėliau sulauksiu.

Kiek pirkau is kinieciu visada siunciuosi pigiausiu siuntimo budu, ir jei tuo laikotarpiu nera jokiu svenciu ar pan. siuntiniai ateina per 3-4savaites jei uztrunka ilgiau susisiekiu su pradeveju, du menesius laukt siuntinio tikrai nera normalu schmoll.gif per tiek laiko ir pamirst galiu, kad kazka pirkau lotuliukas.gif
Atsakyti