Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai, avalynė ir kt. pigiau, VIII tema

mano vienam siuntiny buvo 4 prekes, visos out of stoc, ir kitam kur 3 prekes ir tas pats.
Paypale raso, kad jei buvo iskeltas disputas, antra karta jau iskelt negalima, nebent prasysi kad grazintu pinigus, as galvoju daryt taip, mano 03.02 baigiasi disputas, tai 03.01, kelsiu kad grazintu pinigus g.gif
Atsakyti
jeigu nebuciau gavus siuntinio tai irgi buciau disputa pakeitus i claima ir taip susigrazinus pinigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blandynka @ 2012 02 23, 16:56)
jeigu nebuciau gavus siuntinio tai irgi buciau disputa pakeitus i claima ir taip susigrazinus pinigus smile.gif



niekaip nerandu temutes apie www.allegro.pl g.gif gal tokios is viso nera? blush2.gif
Atsakyti
Man disputas iki kovo 10 d., tai irgi neuždarysiu kol negausiu.
Atsakyti
Paprašiau kiniečių atsiųsti DHL siuntos numerį, nes žadėjo taip greitai atsiųsti.

Tai gavau atsakymą:

thank you for your reply, for this order's tracking number is (nurodytas tas pats numeris, kurio niekur 2 mėn nematau, kad tokia siunta egzistuoja). but the shipping company web doesn't work now, we can't track it now. wish you can trust us and kindly close the dispute for us. thank you in advance.

Tai žodžiu, niekas man jau per DHL neatsiųs... Eilinį kartą akių dūmimai, vieną kartą vienaip rašo, kitą kitaip jau...
Atsakyti
QUOTE(LigitaŠuk @ 2012 02 24, 12:33)
Paprašiau kiniečių atsiųsti DHL siuntos numerį, nes žadėjo taip greitai atsiųsti.

Tai gavau atsakymą:

thank you for your reply, for this order's tracking number is (nurodytas tas pats numeris, kurio niekur 2 mėn nematau, kad tokia siunta egzistuoja). but the shipping company web doesn't work now, we can't track it now. wish you can trust us and kindly close the dispute for us. thank you in advance.

Tai žodžiu, niekas man jau per DHL neatsiųs... Eilinį kartą akių dūmimai, vieną kartą vienaip rašo, kitą kitaip jau...


Neuzdarykit disputo ir viskas bus gerai, jeigu bandys uz siuntima pinigu negrazint,o tik uz prekes, tai rasykit irgi paypalui apie tai. Nes jie turi grazinti viska.
Atsakyti
QUOTE(Laimme @ 2012 02 24, 15:47)
Neuzdarykit disputo ir viskas bus gerai, jeigu bandys uz siuntima pinigu negrazint,o tik uz prekes, tai rasykit irgi paypalui apie tai. Nes jie turi grazinti viska.



Dabar parašė:

You know we shipped the order to you. But we don't know where is it.

How about we solve the problem in this way: you close the dispute, we refund the price of order W2012010894837 to your member account in www.wholesale-dress.net. You can use it to place new order.

If one day, you receive the parcel , you pay us the price. If you never receive it, you don't need to pay us. We bear the lost.

is it ok?

Dispute is very important for us. Could you do us a favor to close it?

Then we make the refund to your member account at once. You can check it.

If you agree, we can make refund now and you close the dispute.



Kaip kitoms sekasi? Aš kažkaip jau nenoriu pas juos neiko uzsakineti....
Atsakyti
QUOTE(kamiliukas7 @ 2012 02 21, 11:21)
Aciu uz nauja temute  4u.gif
kaip merginom sekasi laukt, siuntiniu, kaip sekasi su disputais?
as dar vis be jokiu ziniu......... laukiu to naujo numeriuko, kur zadejo siuntinuka siusti US DHL  g.gif



As jau gavau abu dingusius siuntinius, bet vel teko nusivilti, nes buvau uzsisakiusi megztuka- idejo man dideli, nors anksciau sesei emiau, gavau mazesni,palaidinuke trumpesne nei aprasyta... doh.gif todel nusprendziau, kad sulauksiu visu siuntu is Kinijos ir viskas,nes laukti tiek ilgai kazkaip jau nebesinori ir dar po to nervus gadintis... unsure.gif
Atsakyti
man jau kinieciai nieko neraso, net paypale, o tie tavo pradingeliai, kada buvo issiuti sausi?
Atsakyti
Uzsisakiau suknele is sammydress.com paziuresiu per kiek laiko ateis, ir gavos pigiau su siuntimu nei is wholesale, o sukneles tokios pat g.gif
Atsakyti
http://www.part.lt/i...0bb92ba5710.JPG[/img][/url]

o gali situ batuku nuoroda imest, labai graziai atrodo
Atsakyti
Ju yra ir kitokiu spalvu mirksiukas.gif
Cia nuoroda: http://www.everythin...ots-p-4863.html
Atsakyti