Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(vetruze @ 2012 04 25, 15:45)
lift lumiere


o ji brandesnei odai?
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2012 04 24, 13:49)
Pati ieškau sausai odai ir dar šviesiausio atspalvio pudros, dabar naudoju Lancome photogenic, bet norisi daugiau maskavimo ir šviesesnio atspalvio doh.gif Dar turiu Laura Mercier creme smooth foundation, bet ji labai nemaloni ant veido, tad nenaudoju. O Guerlain aqua kiek suprantu nelabai maskuoja ir atspalviai tamsūs  g.gif

ačiū ir jums, bet guerlain visų tipų odelėms ir jos visos man gerai maskuoja, patinka man, kaip jos dengia ir atspalviai tikrai nėra tamsūs,aš naudoju trečią atspalviuką šiuo metu lingerie thumbup.gif vasarą exreme 4, ir normaliai nesausina jos man odelės, bet ieškau dar analogų pasikeitimui g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2012 04 25, 16:15)
ačiū ir jums, bet guerlain visų tipų odelėms ir jos visos man gerai maskuoja, patinka man, kaip jos dengia ir atspalviai tikrai nėra tamsūs,aš naudoju trečią atspalviuką šiuo metu lingerie thumbup.gif  vasarą exreme 4, ir normaliai nesausina jos man odelės, bet ieškau dar analogų pasikeitimui g.gif  ax.gif

Kaip ta lingerie? maskuija ji gerai? kokiai ji odai?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 04 25, 13:14)
kokie atsliepimai apie MUFE mat pudra?
user posted image


labai norejau, nes gerai maskuojanti. spalva pataikiau. as esu labai sviesi. oda mano misri, ziema zandai sausoki. taigi dabar man ji netinka. sausina zandus. laukiu vasaros. maskavimo irgi tikejausi geresnio. antra karta nepirkciau. dabar nusipirkau Lancome teint idole ultra24.
Atsakyti
QUOTE(jaunuole @ 2012 04 25, 16:23)
labai norejau, nes gerai maskuojanti. spalva pataikiau. as esu labai sviesi. oda mano misri, ziema zandai sausoki. taigi dabar man ji netinka. sausina zandus. laukiu vasaros. maskavimo irgi tikejausi geresnio. antra karta nepirkciau. dabar nusipirkau Lancome teint idole ultra24.

kodel nepirktum,?koki nr turi?kaip islieka?nu man maskavimo kazkokio labai nereikia, neturiu dideliu problemu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 04 25, 16:12)
as vitalumiere tik meginuka turejau, tai pirmas ispudis buvo,kad su ja pasitepus veidas blizga kaip su physiogel kremu  biggrin.gif

Gerai vertinama yra Jemma Kidd light as air pudra . Misriai odai turetu buti pats tas, lengva, neatrodo kaip kauke, bet laiko matiskuma, man atrodo ,kad ji i Dior Nude turetu but panasi  g.gif bet turbut nera bandziusiu ja ?
review

Gal yra galinciu palyginti DIOR NUDE ir KANEBO fluid finish ?
ta pati mergina labai giria kanebo pudra, bet raso jog riebesniai odai ji nelabai tiks. Mano riebi tik T zona,todel nesinori labai matinio efekto visai odai,norisi to gaivumo ,bet ,kad tuo paciu ir laikytusi gerai

Nude ir Kanebo visiskai nepanasios, gal tik konsistencija, jusu atveju tiks Nude, Kanebo misriai odai nlb smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 04 25, 16:12)


Gal yra galinciu palyginti DIOR NUDE ir KANEBO fluid finish ?
ta pati mergina labai giria kanebo pudra, bet raso jog riebesniai odai ji nelabai tiks. Mano riebi tik T zona,todel nesinori labai matinio efekto visai odai,norisi to gaivumo ,bet ,kad tuo paciu ir laikytusi gerai

Man atrodo jau esu rasiusi apie jas: Nude labiau laiko matiskuma, geriau maskuoja. Kanebo - gaiviam veidui, silkine oda.

QUOTE(*moon* @ 2012 04 25, 17:08)
Nude ir Kanebo visiskai nepanasios, gal tik konsistencija, jusu atveju tiks Nude, Kanebo misriai odai nlb  smile.gif

As naudoju misriai odai Kanebo 4u.gif labai smagi oda su ja. Bet mano nesiriebaluoja jau taip baisiai oda tai galiu pasakyt kad visai tinka. Jei naudojama kazkas uzbaigimui - galima drasiai naudot.
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 04 25, 16:19)
Kaip ta lingerie? maskuija ji gerai? kokiai ji odai?

visų tipų odai, kaip ir parure extreme, labai ne daug kuo skiriasi, truputuką mažiau maskuoja, skirtumas labai mažas, man kaip sausai odelei žiemai geriau lingerie, gal daugiau drėgmės yra, nei extreme žiemą man traukia su sausa oda, o va vasarą tai parure extreme nepamainoma pudrytė wub.gif tik ją dedu
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 04 25, 16:07)
kodel nepirktum,?koki nr turi?kaip islieka?nu man maskavimo kazkokio labai nereikia, neturiu dideliu problemu  g.gif

kaip ir sakiau, man kazkaip negraziai gula ant veido. mano zandai raudoni ir as vis noriu juos visiskai uzmaskuoti blush2.gif . ji man neuzmaskuoja ir sausina. kai pamaisau su chanel pro lumiere, tada graziau ant veido gula. si pudra daugiau riebiai odai, o mano normali i sausuma. vasara sunaudosiu. nera numerio ant buteliuko, bet man rodos nr.20- ivory
Atsakyti
Galit padeti nes visai pasimeciau. Kas naudojate dior nude tai ji maskuoja kiek nors ar ne. Nes cia sakete kad neblogai maskuoja, o kitur skaiciau kad ji nelabai maskuoja, jog ji lyg kremas su atspalviu, tad visai pasimeciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(omsone @ 2012 04 27, 17:54)
Galit padeti nes visai pasimeciau. Kas naudojate dior nude tai ji maskuoja kiek nors ar ne. Nes cia sakete kad neblogai maskuoja, o kitur skaiciau kad ji nelabai maskuoja, jog ji lyg kremas su atspalviu, tad visai pasimeciau  g.gif

Visiška nesamonė... biggrin.gif , ji maskuoja labai neblogai, vidutiniškai smile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif maskuoja vidutiniskai smile.gif
Atsakyti